Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Zapomenuté proroctví

Přidal Sarako dne 07.07.2015 16:16
#134

Adrian_S + MightRider
MightRider:
(dvě hodiny odpočinku +1 život)
Vracíš se zpět na loď. Cestou míjíš několik dohořívajících trosek vesnických domů.
Když na palubě drakkaru zajdeš za ranhojičem a on si prohlédne tvé rány, prohlásí:,,Je to jen několik drobných ran, tady bude stačit pár obkladů." Potom sáhne s úsměvem do torny, kterou má přes rameno a vyndá obklad s bylinou mastí:,,Stačí odpočívat a občas si tohle přiložit na rány. Není to nic, co by se muselo šít.

Adrian_S:
(dvě hodiny odpočinku +1 život)
I přes ranhojičovu radu, aby jsi se nechal u vesla někým vystřídat a odpočíval, usedneš k veslu.
(Veslování patří mezi namáhavé činosti, proto ranhojičova práce bude k ničemu. Až přestaneš s veslováním, bude tvoje rychlost léčení opět 1 život za 2 hodiny odpočinku. Opravdu chceš veslovat?)

Tondulin
,,A ukážeš nám co jsi našel?" zeptají se zvědavě všechny tři elfky téměř současně.
,,Prosím!" dodá škemravě jedna z elfek.

KinimodLP
Uvnitř domu je tma, takže usoudíš, že uvnitř nikdo není. Jelikož poblíž Varisova domku jsou obě křoviska řídká a uschlá, schováš se za jeho dům. Po třech hodinách čekání konečně Varis přichází ke svému domu. Jak se trmácí po cestě, zakopne, upadne na zem a sprostě kleje. Když se zvedne, pokračuje ke svému domu. Slabá světla z okolních domů tě ujistila, že se skutečně jedná o tvůj cíl, Varise Balotha. Varis se pomalými šouravými kroky trmácí ke vchodu svého kamenného domku.

kissko384
,,V nedalekém městě Feruchio bys mohl najít spoustu práce. Lord Carlos vypsal odměnu 10 stříbrných za hlavu každého skřeta, který sestoupil ze Žlutých hor do zdejších lesů." navrhne Mariana zatímco pokračujete v chůzi.
Lesní porost pomalu začíná řídnout, až se nakonec objevíte na okraji lesa. Přejdete přes malou vesničku obklopenou poli a pastvinami. Na kopci před vámi se zvolna začíná rýsovat obrys magické univerzity.
,,Xaliverova magická univerzita. Už jsme skoro na místě." poznamená Mariana.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sekce Vlastnost, Perky, Kouzla a Inventáře je pravidelně aktualizována.
http://www.skyrim...ost_163742

Upravil/a Sarako dne 07.07.2015 22:40