Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Zapomenuté proroctví

Přidal Sarako dne 06.07.2015 00:33
#128

Adrian_S + MightRider
MightRider:
,,Jarlové mají přes 900 mužů. Když lord Rawlton nevyleze, nechají obránce hradu Frigstone vyhladovět, pokud budou chtít předejít zbytečným ztrátám. Tak jako tak jarlové Frigstone dobyjí. A kdyby se Rawlton pokusil o vpadnutí do zad, těch jeho 260 mužů raději dezertuje, než aby se vrhlo na zteč proti přesile." prohlásí jarl Olaf, pak vstane a dojde za jedním z válečníků stojících opodál:,,Oznam mužům, že odjíždíme!"
,,Dle rozkazu můj jarle!" vezme roh a dvakrát hlasitě zatroubí.
Potom se jarl a všichni jeho muži vydají směrem k lodi.

Adrian_S:
Ranhojič ti ukáže, jak zašívat rány, měnit obvazy a kontrolovat, jestli se do rány nedostala infekce. taky ti ukáže několik bylinek (Zašívání a čištění ran a kontrolování, jestli se do rány nedostala infekce je závislé na perku Anatomie. Bylinky a léčivé obvazy jsou závislé na perku Alchymie. Protože ti vysvětlil základy, můžeš se perk Anatomie, nebo Alchymie naučit při postupu na příští úroveň. Ranhojičství vyžaduje znalost obou perků a lze ho aplikovat pouze na ostatní. Zkrátka není možné každou hodinu měnit si bylinné obvazy, kontrolovat a čistit si rány a přitom v klidu odpočívat a o odbornosti vlastnoručního vyjmutí si kulky z břicha se nedá ani spekulovat.).
Najednou zazní dvojité zatroubení a všichni seveřané se vrací k lodi.

Tondulin
Projdeš zpět přes chrámové katakomby ven. Když se vrátíš, Glisa zrovna pomáhá dvoum dalším elfkám uvařit polévku.
,,Tak co, našel jsi poklad?" usměje se jedna z elfek.
Hned se dovtípíš, že jim Glisa prozradila, že jsi se vydal prohledat zříceniny chrámu.
,,Nechte ho, ať nám to všechno v klidu poví." řekne Glisa a podá ti dřevěnou misku s polévkou:,,Pozor, je horká, právě se dovařila." Potom ti podá lžíci.

KinimodLP
Najedl jsi se chleba (inventář upraven).
Čekání na Varise ti připadá, jako věčnost. Začíná se stmívat a v dolech odtroubily konec směny. Směrem od dolů se vrací několik horníků, většina z nich jsou temní elfové, občas zahlédneš i nějakého člověka nebo seveřana. Horníci dojdou k budově Nirikovy těžební společnosti, tam odevzdají nářadí a podle toho, jak si mnozí z nich přepočítávají stříbrné mince, soudíš, že dostaly výplatu. Většina horníků se přesune do hospody, i temný elf odpovídající Varisově popisu. Ve vesnici je celkem živo. Spatříš i skupinu strážných těžební společnost, jak nesou velkou kovovou truhlu, nejspíš jsou v ní vytěžené drahokamy z dolu. Když jsou horníci v hospodě a strážci donesou truhlu na pobočko těžební společnosti, zbytek horníků se vydá šouravým krokem do svých domků. Jakmile zapadnou dovnitř, je ve vesnici opět klid. Jen z hospody se ozývají veselé hlasy.

kissko384
Doprovázíš Marianu k magické univerzitě.
,,Není to daleko, jen něco přes hodinu chůze." poznamená Mariana a zeptá se:,,Čím se vlastně živíš?" Podívá se na tvůj luk:,,Jsi lovec?"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sekce Vlastnost, Perky, Kouzla a Inventáře je pravidelně aktualizována.
http://www.skyrim...ost_163742