Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Zapomenuté proroctví

Přidal Sarako dne 04.07.2015 21:59
#122

Adrian_S + MightRider
MightRider:
,,Na Havraních ostrovech máme k dispozici kolem 10 000 válečníků. Pokud bychom naverbovali všechny bojeschopné muže, tak by bylo možné sestavit armádu velikosti kolem 40 000 válečníků." odpoví jarl a pak s úsměvem dodá:,,Otázkou je, kdybychom naverbovali všechny bojeschopné muže, dokázali by ženy bez nich zastat těžkou práci?" Jarl se napije medoviny a pokračuje:,,Ralvánské impérium je naštěstí vede na Faldeře válku s Daltmorem, Ascarnií a Dragónií. Navíc je oslabené povstáním elfů, které trvalo dva roky. Nakonec bylo krvavě potlačeno a od té doby ztratily elfové v Ralvánii právo vlastnit půdu." Opět se napije medoviny a pokračuje s úsměvem:,,Rawlton je namyšlenej vůl, co si nenechá líbit žádnou urážku. Právě jsem mu vyplenil vesnici a poslal hlavu jednoho z jeho velitelů, tak proč by to nemělo vyjít?"

Adrian_S:
Po dlouhém čekání na tebe přišla řada. Ranhojič si prohlédne tvá zranění. Když si prohlédne tvé střelné zranění na boku, prohlásí:,,Měl jsi štěstí, kulka tě jenom škrábla." Potom tvojí ránu vyčistí a zašije. Pak ti dá nějaký bylinný obklad a ránu obváže. Když je hotov, povídá:,,Někam si sedni a odpočívej. Na pozici veslaře se nech vystřídat po zbytek cesty někým jiným a pokus se trochu prospat."

Tondulin
Odemčení zámku tě sice stálo jeden zlomený paklíč, ale nakonec se ti zámek povedlo otevřít (padlo 3 a 19, úspěch, +8 zkušeností). Uvnitř najdeš lahvičku s nápisem: Extrakt z Měňavce, stříbrný prsten se smaragdem a stříbrné mince (Kořist: Extrakt z Měňavce, Stříbrný prsten se smaragdem, 25 stříbrnáků).

KinimodLP
Odešel jsi elfce z dohledu a našel jsi si volnou lavičku, která stála stranou a bylo z ní dobře vidět na vchod do hospody. Neuběhlo ani deset minut a dostal jsi hlad.

kissko384
,,Dobře, dobře." kývne hlavou Mariana a pak odpoví na tvou otázku:,,Profesor Heistings mi dal za úkol nasbírat několik bylin a hub." přitom levou rukou poklepe na malou tornu, kterou má přehozenou přes rameno:,,Když jsem se vracela zpět, přepadli mě loupežníci. Doprovodil bys mě zpět na magickou univerzitu?"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sekce Vlastnost, Perky, Kouzla a Inventáře je pravidelně aktualizována.
http://www.skyrim...ost_163742

Upravil/a Sarako dne 04.07.2015 22:19