Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Zapomenuté proroctví

Přidal Sarako dne 21.06.2015 13:39
#18

Adrian_S + MightRider
MightRider:
Vykopneš dveře a vtrhneš do malého kamenného domku. Mladou dívku, která se krčí v koutě necháváš bez povšimnutí a pustíš se do rabování. (Kořist: Uzená ryba 3x, Bochník chleba, 27 Stříbrných mincí)
Potom si všimneš, že má dívka na prstě stříbrný prstýnek.

Adrian_S:
Vykopneš dveře a vtrhneš do nejbližšího domku. Vyděšený obyvatel se po tobě ohnal nožem, ale minul (padlo 8) a tak jsi mu zasadil ránu kropáčem (padlo 12, -13hp). Muž se svalí na podlahu, sténá a sprostě kleje a ty mu zasadíš ránu z milosti (+1 zkušeností). I hned začneš s prohledáváním malé světničky s jedním stolem, postelí a malou kamennou pecí. (Kořist: Uzená ryba 4x, Bochník chleba, Láhev vína, 21 Stříbrných mincí)

Vojsko Jarla Olafa:
Hrdinové: 2 / 2
Pěchota: 67 / 70
Střelci: 28 / 30

Tondulin
Po tvých slovech se elfka začervená (pokus o flirt: padlo 17, úspěch, +2 zkušeností) a s úsměvem ti donese snídani.
,,Vím, že nejste zdejší. Mohu se zeptat odkud jste?" zeptá se elfka, zatímco umísťuje na tvůj stůl ošatku s elfím chlebem a misku s několika malými vajíčky:,,Já ... já jsem Glisa a Vy?"

KinimodLP
,,Zkus přístav, muže být na kupecké lodi jménem Karolína, nebo bude poblíž Karolíny dohlížet na překládání zboží. Taky se ale mohlo stát, že zůstal opilý do němoty v jedné z přístavních krčem (Víš, že se v přístavu nachází celkem 3 krčmy:"Zrezivělá kotva","U zlomeného pádla" a "U Gieldona")." odpoví s úsměvem Eriandra.

kissko384
Ve vesnici se nachází pila, deset dřevěných chatrčí a dokonce i malá hospůdka.
Nikdo vůči tobě nejeví žádné známky nenávisti, až na jednoho z dřevorubců, který projde kolem tebe a pronese:,,Jestli jsi sem přišel kázat o tom, že stromy mají duši a že si spolu v noci povídají, tak ti dám přes držku."
,,Nech ho Cronosi. Copak nevidíš, že to není jeden z těch, co by objímali stromy." přeruší vyhrožujícího muže jeden postarší muž, pak ukáže na tvojí kožešinu:,,Dám ti za ní 30 stříbrných, to je za neopracovanou kůži dobrá cena." (můžeš se pokusit smlouvat)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sekce Vlastnost, Perky, Kouzla a Inventáře je pravidelně aktualizována.
http://www.skyrim...ost_163742

Upravil/a Sarako dne 21.06.2015 14:58