Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Zapomenuté proroctví

Přidal Sarako dne 20.06.2015 14:08
#8

Adrian_S + MightRider
Najednou se ozve zvuk šipek z kuší, které se začali zabodávat do přídi drakkaru.
,,Zaberte chlapi!" zařve jarl a všichni u vesel (včetně vás) zrychlí.
Lučišníci na palubě zaujmou svá místa a vystřelí směrem k nepřátelům několik šípů. Lučišníka stojícího hned před Ragnarem zasáhne šipka přímo do hlavy a on se skácí k zemi. Nad hlavami vám proletí několik šipek. Drakkar se zaboří do písčité mělčiny necelé dva metry od břehu.
,,Na ně!" zařve jarl, chopí se svého meče, seskočí z paluby a s hlasitým křikem se rozběhne proti nepřátelské domobraně. Ostatní muži jej následují.
Proti vám stojí asi 32 jednotek domobrany (těla osmi domobránců leží bezvládně na písčité pláži), mají kopí, dřevěné štíty a pruhované fialovo bílé prošívanice. Většina z nich má i lehké kuše.

Vojsko Jarla Olafa:
Hrdinové: 2 / 2
Pěchota: 69 / 70
Střelci: 28 / 30

Tondulin
Nacházíš se v hostinci v elfské osadě na jednom ze severních Silvánských ostrovů (Silvánské ostrovy se nacházejí mezi Eldárií a Falderou, Caryga leží na sever od nich). Je ráno.
Sešel si dolů ze svého pokoje v hostinci. Hostinec je o proti včerejší noci, kdy jsi vyhrával na loutnu a zpíval písně prázdný, jen mladá elfka s dlouhými hnědými vlasy (dcera hostinského) utírá pult.
Sotva tě spatří, odloží utěrku pod pult a s úsměvem tě osloví:,,Spalo se vám dobře, Pane? Mohu vám nabídnout snídani?" (za nocleh už jsi platil)

KinimodLP
Na Ohnivém ostrově (poslední ze Silvánských ostrovů, téměř sousedící s Eldáriií), ve městě Sur-Silenei na pobočce bratrstva Karmínových čepelí (Karmínové čepele před 400 lety pomohly Dolkhanovi z Nar-Ralisei získat Nixmoorský trůn, díky tomu bylo jejich bratrstvo uznáno za legální cech. Nixmooru nyní vládne Dolkhanův syn Relmos):
,,Tvůj výcvik je u konce Delone." pronese mistr Farvas:,,Nyní jsi jedním z nás."
Ostatní temní elfové, kteří přihlíželi k tvému přijetí do bratrstva, se pomalu začali rozcházet.
Mistr Farvas ukáže prstem směrem k mučírně:,,Stav se za Eriandrou, má pro tebe tvůj první úkol a myslím, že se ti bude líbit." po těchto slovech se vydá směrem ke své pracovně.

kissko384
Nacházíš se v království Daltmor (Daltmor se nachází na západním okraji Faldery, na východě sousedí s mocným Ralvánským impériem a z ostatních stran jej obklopuje moře) v lesích na severovýchodě této země.
Probudilo tě několik slunečních paprsků, které dopadly na tvojí tvář.
Při pohledu nA neopracovanou kožešinu se ti vrátila vzpomínka na zmrzačeného jelena umírajícího v pytlácké pasti, jak jsi zvíře dorazil, stáhl z kůže a zpracoval maso.
Nasnídal jsi se a pokračoval v cestě.
Nyní se před tebou nachází malá dřevorubecká vesnice.
(V hlouby lesů, nebo na západním pobřeží stále žijí v Daltmoru elfové. Cestu do Ralvánského impéria ti nedoporučuji, v Ralvánii se na zabití elfa nepohlíží jako na vraždu.)

Všem hráčům (kteří to ještě neudělali)
Pravidla byla aktualizována, podívejte se k pravidlům do sekce: Levelování, zkušenosti a úroveň

Upravil/a Sarako dne 20.06.2015 14:12