Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Zapomenuté proroctví

Přidal Sarako dne 19.06.2015 21:34
#3

Adrian_S + MightRider
Plavíte se na palubě drakkaru jarla Olafa. Oba jste absolvovali výcvik v jeho tvrzi na ostrově Woghavik, kde jste strávili tuhou zimu.
Nyní, s příchodem jara ledy povolily a po moři se dá opět plout.
,,Mí hrdiní válečníci, bohové nám seslaly tento den a my dnes naplníme jejich vůli. Ty Ralvánské krysy (má na mysli vojáky Ralvánského impéria, největší říše na Faldeře) si myslí, že s těmi jejich novými zbraněmi jsou nepřemožitelní. Dnes jim předvedene, že bohové stojí na naší straně a ten jejich Pán světla je nezachrání před naším hněvem!" pronese hrdě jarl, upne svůj zrak k rybářské vesnici, ze které se ozývá bití zvonů, oznamující příchod nájezdníků.
Sedíte u vesel, Ragnar (Adrian_S) vpředu a Godfrey (MightRider) o jedno místo za Ragnarem. (můžete spolu volně komunikovat)
Drakkar se blíží k vesnici na pobřeží a jeden z válečníků hned za Godfreyem pronese:,,Tak schválně, kdo dneska zabije nejvíc Faldsků (hanlivý seveřanský název pro lidi z Faldery)."

Tondulin
Nacházíš se v hostinci v elfské osadě na jednom ze severních Silvánských ostrovů (Silvánské ostrovy se nacházejí mezi Eldárií a Falderou, Caryga leží na sever od nich). Je ráno.
Sešel si dolů ze svého pokoje v hostinci. Hostinec je o proti včerejší noci, kdy jsi vyhrával na loutnu a zpíval písně prázdný, jen mladá elfka s dlouhými hnědými vlasy (dcera hostinského) utírá pult.
Sotva tě spatří, odloží utěrku pod pult a s úsměvem tě osloví:,,Spalo se vám dobře, Pane? Mohu vám nabídnout snídani?" (za nocleh už jsi platil)

KinimodLP
Na Ohnivém ostrově (poslední ze Silvánských ostrovů, téměř sousedící s Eldáriií), ve městě Sur-Silenei na pobočce bratrstva Karmínových čepelí (Karmínové čepele před 400 lety pomohly Dolkhanovi z Nar-Ralisei získat Nixmoorský trůn, díky tomu bylo jejich bratrstvo uznáno za legální cech. Nixmooru nyní vládne Dolkhanův syn Relmos):
,,Tvůj výcvik je u konce Delone." pronese mistr Farvas:,,Nyní jsi jedním z nás."
Ostatní temní elfové, kteří přihlíželi k tvému přijetí do bratrstva, se pomalu začali rozcházet.
Mistr Farvas ukáže prstem směrem k mučírně:,,Stav se za Eriandrou, má pro tebe tvůj první úkol a myslím, že se ti bude líbit." po těchto slovech se vydá směrem ke své pracovně.

kissko384
Nacházíš se v království Daltmor (Daltmor se nachází na západním okraji Faldery, na východě sousedí s mocným Ralvánským impériem a z ostatních stran jej obklopuje moře) v lesích na severovýchodě této země.
Probudilo tě několik slunečních paprsků, které dopadly na tvojí tvář.
Při pohledu nA neopracovanou kožešinu se ti vrátila vzpomínka na zmrzačeného jelena umírajícího v pytlácké pasti, jak jsi zvíře dorazil, stáhl z kůže a zpracoval maso.
Nasnídal jsi se a pokračoval v cestě.
Nyní se před tebou nachází malá dřevorubecká vesnice.
(V hlouby lesů, nebo na západním pobřeží stále žijí v Daltmoru elfové. Cestu do Ralvánského impéria ti nedoporučuji, v Ralvánii se na zabití elfa nepohlíží jako na vraždu.)

Všem hráčům
Pravidla byla aktualizována, podívejte se k pravidlům do sekce: Levelování, zkušenosti a úroveň

Upravil/a Sarako dne 19.06.2015 21:38