Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Sekání hry "ve světle", při magii a poblíž vody

Přidal Emp Chingischan dne 10.05.2015 16:54
#1

Zdravím!

...jsem tu nový, tak se omlouvám, pokud se tu tohle už nějak řešilo - nicméně jsem to přes "vyhledávání" nenašel.

Mám se Skyrimem určitý problém - a sice, že se mi seká - občas při použití magie (tuším, že jen při použití blesků), a dále se pak zasekává ve všech lokacích, kde je nějaké světlo - jeskyně, dwemerské ruiny (zejména) - tím je myšleno např. světlo od "svítivek", nebo jsou občas ty jeskyně či ruiny osvětleny magií (zkrátka takové té bílé, prudké, ostré světlo). Začne se mi to v takových případech sekat, občas se mi to zasekne na chvíli úplně - chraň bůh, když někdo ve světlě použije blesky :-D

A další problém, který s tím nejspíše souvisí: Kdykoliv, když jsem poblíž vody, začne se mi postava sekat, "lehá si", při tasení zbraně se akce provede klidně 20x, textura vody vyvstává nad terén; když jsem ve vodě, voda se plošně občas trhá, občas je nahrazena černou tmou (vždy jen na zlomek sekundy).

Mám nějaké módy, ale těmi to není - hra to dělala i předtím. DLC mám hearthfire ...ale tím to tuším také nebude.

Na nějak anglickém fóru jsem kdysi zahlédl, že bude stačit přenastavit určitá čísla v nějaké složce ...jak to vidíte Vy?

Ještě dodám, že PC za to nemůžu: Všechny ostatní hry jsou bez problémů. PC si sám natavil detaily na Ultra - problémy jsou ale i s minimálními detaily.

Děkuji za každou radu!

S pozdravem,

Emp Chingischan