Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Pokračování The Elder Scrolls

Přidal Sant1 dne 23.11.2014 19:44
#1

Zdravím, mám takový dotaz.
Skyrim je neskutečně dobrá hra, ale už je pár let venku. Docela by mně zajímalo, jestli Bethesda připravuje nějaké pokračování, protože by byla obrovská škoda, kdyby celá ta serie Skyrimem skončila.

Upravil/a Ligos dne 04.12.2014 19:17

Přidal MightRider dne 23.11.2014 20:42
#2

Neboj. Po Skyrimu vyšel The Elder Scrolls: Online, kde, jak lze poznat z názvu, hraješ online s ostatními hráči ze světa. V tomto díle se můžeš pohybovat po celém kontinentě.

A jelikož vyšla teprve nedávno, musí ji ještě dopilovávat a dělat pro ní updaty a také updatovat zbývající chyby ve Skyrimu, takže The Elder Scrolls VI se ještě nechystá. Nebo aspoň nebylo oznámeno.

Je ale možné, že snad příští rok by mohla Bethesda oznámit vývoj šestého díku, kdo ví. Prý by to souhlasilo s časovou prodlevou. Musíš vyčkat.

Všichni z nás tu trpělivě čekají na další díl.

Pokud jsi ještě nehrál DLC ke Skyrimu, tak si je poříď a pokud chceš být spojený nějak jinak se Skyrimem než s hraním, připoj se k naší komunitě ;).

Upravil/a MightRider dne 23.11.2014 20:42

Přidal Wolf5cz dne 24.11.2014 08:01
#3

TES Online není přímo produktem Bethesdy. Je od zenimaxu. Bethesda je u téhle hry jen vydavatel.
Jinak zatím nebyly zveřejněny práce na šestém dílu.
Dle mého se na něm už dávno pracuje, jen není ve fázi, kdy by se mohl zveřejnit.

Přidal Whirt dne 24.11.2014 15:54
#4

Vzhledem k tomu, že Bethesda se vždy pustila do následujícího dílu brzy po vydání toho předešlého, počítám, že je již plus/mínus tři roky ve vývoji (s tím, že se nejspíše část týmu věnuje Falloutu) a pokud se podívám na intervaly v jakém díly byli vydávány (tzn. 4 - 5 let), předpokládám, že do roku či dvou by jeho vydání mohlo být oznámeno a následující rok by pokračování mohlo být vydáno. Takže pokud budeme optimističtí, tak by jsme se oznámení mohli dočkat příští rok. Ale to je jen statisticky odvozeno z toho, jak rychle Bethesda v minulosti pracovala. Osobně bych si klidně šest let počkal, abych se dočkal stejné revoluční pecky jako byl Morrowind ve své době, nebo aby aspoň přesáhl kvality Skyrimu.

Jedno je jisté, že se Bethesda série, která ji proslavila, nevzdá. Jediné co můžeš dělat, než pokračování vyjde je, že si zahraješ předchozí díly, nebo budeš doufat, že Bethesda se poučí z toho zvěrstva, které Zenimax provedl na světě TES v Elder Scrolls Online.