Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Žádné questy v hlavní linii

Přidal ondrud dne 20.10.2014 20:13
#1

Zdravím,
mám takový nepříjemný problém, jedná se o to, že nemám hlavní questy nebo je nemůžu najít. Chodit po skyrimu jen tak a zabijet co mě padne pod nohy mě už nebaví.
Byl bych velice rád kdyby jste třeba si do hry hodili můj save (link) a nák to třeba po řešili a třeba poslali na email.

Doufám, že mě někdo zachrání!! Hrát od začátku opravdu nechci (citové pouto k postavě) :D a taky né tolik času
A skyrim bych rád dohrál :D

Link na save postavy
http://ulozto.cz/...-21-30-ess

Přidal MightRider dne 20.10.2014 20:39
#2

Jenže ty jsi to ani pořádně nepopsal.. Takže, kam ses před těmi problémy dostal (jak daleko)?
A máš originální hru?

Přidal Pavelev dne 01.11.2014 13:56
#3

Přesně tomu tvému dotazu nerozumím, ale co se týče questů tak se stačí zeptat v kdejaké hospodě na drby. Další věc, musíš se přidat k různým skupinám, jako je Temné bratrstvo, Zloději, musíš se ptát lidí, např. ve Větrném žlebu v přístavišti jsou jedny dveře přístupné, kde najdeš chlápka kde je další quest. V Bílém Průsmyku je quest Šeptající dveře, na který se doptáš u krčmářský, ale podmínkou je splnit quest oživení stromu co stojí uprostřed města, dřív se k tomu gvestu nedostaneš atd.

Ještě jsem chtěl dopsat, že tě v podstatě každý qwest tě dovede k dalšímu, mě se ty qwesty jak hlavní tak vedlejší tak rychle hromadí, že je nemám čas plnit, protože chci např. Sangvinovu růži, k tomu potřebuji oblek Temného bratrstva, abych dokázal potají zlikvidovat čaroděje v pevnosti kde je portál k Sangvinovy a qwesty se jen hromadí. V Riftenu v chrámu je qvest Mářin prostředník, tam když se poptáš obchodníku i kupujících tak je tam pár vedlejších, v každém městě ti každý Jarl zadá práci. Ptej se každého, koho potkáš, samozřejmě ne každý chce pomoc ale qwestů je tam spousta. Některé qwesty nejsou hned přístupné na začátku hry, ale až když si na větším levlu. Občas potkáš žoldáka ve zbroji, kterého když potkáš tak buď ho přesvědčíš, aby ti přenechal jeho práci, já mu radši zaplatím, stráže tě občas upozorní na nějaké místo, které se ti objeví na mapě., prostě gwestů je tam víc než dost.

Upravil/a Pavelev dne 01.11.2014 18:55

Přidal Mike dne 01.11.2014 14:28
#4

http://skyrim.4fa...icle_id=21

Tohle by nepomohlo?

Přidal KinimodLP dne 01.11.2014 14:33
#5

Pokud chceš rozjed hlavní děj. linii tak musíš pomáhat jarlovi z Bílého Průsmyku. Ten tě pak pošle za Šedovousími a oni ti dají úkol že jim máš přinést roh Jungela Vládce Větru (nebo nějak tak se jmenuje :D ). Tam se něco zvrtne (nechci prozrazovat ) a úkol tě zavede za Delfínou... no a tak začne Hlavní dějová linie :)

Pokud se chceš přidat do cechů tak návod je tady: http://www.skyrim...h%C5%AF_48

Toť vše ;)

Přidal cztroll dne 01.11.2014 18:52
#6

Zkus zmáčknout J.

Přidal JC666 dne 02.11.2014 17:49
#7

kukl jsem se na ten save. chyba je tam žes nechal esberna dole ve sklepení a ukol dokoncils asi pres konzoly. kdyz sem ho dovedl k delfine tak to pokracovalo normalne dal ...