Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Pravidla

Přidal SkyrimAdmin dne 06.03.2014 22:37
#1

Prosíme všechny návštěvníky, členy naší komunity a popřípadě i moderátory o dodržování těchto pravidel.
Pravidla jsou platná ve fóru a komentářích od 12.12.2010
Poslední aktualizace 7.3.2014

Registrací na tento web souhlasíte s následujícími pravidly, která jsou závazná pro všechny registrované uživatele a jejichž neznalost neomlouvá.

*téma = topic

1. Forum
1.1 Zbytečné posílání příspěvků - stane-li se vám někdy, že po odeslání příspěvku máte něco, co byste ještě rádi doplnili, prosím neposílejte dvojté příspěvky (tzn. dva a více za sebou), ale použijte tlačítko "Editovat" u vašeho příspěvku.
1.1.1 Pro nové téma musí být vybrána příslušná kategorie (sekce) ve fóru. Témata, která se budou objevovat v nevhodných kategoriích budou brána jako spam.
1.2 Citace - pro přehlednější orientaci na fóru prosím používejte tlačítko "Citovat" ve více aktivních vláknech, chcete-li přímo odpovědět na něčí předešlý příspěvek. (Vlákno, neboli topic, téma, je více aktivní v případě, že mezi vaší odpovědí a příspěvkem, na který odpovídáte jsou 2 nebo více jiných příspěvků)
1.3 BB Kódy - pro obrázky, odkazy, jiné zvýraznění textu prosím používejte BB Kody (obrázková tlačítka pod polem pro text).
1.4 Spam - neboli nesmyslného posílání nesmyslných příspěvků.
Každý uživatel odpovídá za každý svůj příspěvek, za který nese plnou odpovědnost, vůči těmto pravidlům. Jakýkoli post (příspěvek) může být smazán, bude-li shledán závadným administrátorem, a/nebo moderátorem fóra.
1.4.1 - kategorie A - spam kat. A je jakýkoliv příspěvěk, který nemá co dočinění s názvem tématu (topicu). Dále jsou to nemístné otázky do témat vytvořené registrovaným členem za účelem rady - jiné otázky.
1.4.2 - kategorie B - spam kat. B je jakýkoliv příspvěk postrádající jakoukoliv stopu rozumu - nesmyslný text, urážky, rasistické projevy a vše co je v rozporu se zákony ČR a SR.
1.4.3 - kategorie C - spam kat. C je jakýkoliv příspěvek obsahující cílenou reklamu a náležitosti viz 1.4.2. Nejčastěji bývá odesílán spam boty.
- Prosím, jakýkoliv spam hlašte moderátorům fóra nebo adminovi soukromou zprávou.
1.5 Ostatní - ve fóru se prosím držte vždy tématu kategorie kam topic zakládáte, nebo bude přesunut do archívu. Dále se, prosím, vyvarujte reklamy (vyjímka je, když se jedná o The Elder Scrolls V : Skyrim - musí být ale odsouhlaseno administrátorem)

2. Komentáře
2.1 Zbytečné postování - viz "1.1"
2.2 BB Kódy - viz "1.3"
2.3 Spam - viz. "1.4"
2.4 Ostatní - viz "1.5"

1.6a + 2.4.5 Nezákoné přispívání - obsahem komentářů ani příspěvků ve fóru nesmí být nic porušující zákony ČR nebo slušné mravy. Zakázaný je i obsah obsahující rasismus, xenofobii či jiné zbůsoby nacílené proti osobě či kolektivu.
1.6b - Jakákoliv aktivita ohledně warez bude mazána - tzn. otázky, které se očividně týkají nelegálních kopií her či postování odkazů obsahujících nelegální obsah. Pokud se autor daných příspěvků neomezí, bude jeho účet - i bez varování - blokován.
1.7 + 2.5 Emotikony - prosím omezte také používání smajlíků. Jeden či dva pro vyjádření vašeho pocitu rozhodně stačí. Takové příspěvky obsahující nadměrné množství smajlíků budou brány jako spam kat. B viz 1.4.2

1.4.2b - Pro psaní komentářů a příspěvků do fóra a hlavně k psaní obsahu platí zásady slušného chování. Jsou zakázany urážky ostatních členů fóra v jakékoli formě. Míru zavinění posoudí moderátor, či administrátor.

• 2.6 Mazání komentářů a příspěvků ve fóru - administrátor (popř. moderátor) může smazat jakýkoliv komentář i příspěvek, bez jakéhokoli upozornění a to na základě těchto pravidel, a/nebo vlastního úsudku, shledá-li komentář, či příspěvek nevhodným.
• 2.6b Porušení pravidel je pak bráno jako záminka k varování popřípadě blokaci účtu. (Dle bodu 5.1)

- Tyto dvě pravidla platí od 4.1.2012

3 Registrace
3.1 - Údaje - při registraci není podmínkou udávat své pravé údaje až na email, který je pro pozdější kontrolu potřebný.
3.2 - Nick - neboli přezdívka nesmí obsahovat vulgarismy a v průběhu nesmí být změněna. Takové účty budou bez napomenutí smazány.
3.3 - Podpis - Podpisy ve fóru musí obsahovat rozumný obsah textu a maximálně 1. obrázek s maximální výškou 150px. Podpisy nesmí bránit přehlednosti fóra a nesmí obsahovat žádné nevhodné věci. Podpis může být administrátorem smazán bez jakéhokoli upozornění, a to na základě těchto pravidel, a/nebo vlastního úsudku.

4. Upload (www.skyrim.4fan.cz/upload)
4.1 - Upload - uploadovat (nahrávat) na tento server můžete pouze obsah (obrázky) obsahující tématiku o hře The Elder Scrolls (všechny díly). K uploadovanému obrázku musíte mít zároveň autorská práva (čili vy jste autor), povolení k šíření, nebo samotný obrázek musí být tzv. volně šířitelný.
4.2 - Anonymita - obrázky jsou nahrávány anonymně, ale vyhrazujeme si právo obrázek vystavit na hlavní stránce webu (www.skyrim.4fan.cz). Pokud trváte na podpisu udejte ho přímo na obrázku, nebo mi pošlte zprávu - PM - soukromou zprávu. (ID - 1, jméno: SkyrimAdmin)


5.1 Porušení - Za porušení pravidel hrozí varování (pokud bude varování opakované hrozí pozastavení účtu na dobu neurčitou) nebo i zrušení účtu.

5.2 Obcházení banu - Je zakázáno obcházeni uděleného dočasného, či trvalého banu, a to jakýmkoli způsoby.

5.3 Více účtů - Je zakázáno vlastnit více než jeden účet na jednu IP adresu. Výjimku lze udělit, v takovém případě kontaktujte moderátora ci administrátora.


Pokud budete svědkem porušení neprodleně to hlaste administrátorovi nebo moderátorovi fóra. Za každé upozornění děkujeme.

Vyhrazujeme si právo pravidla kdykoliv změnit a to i bez oznámení.

Upravil/a SkyrimAdmin dne 07.03.2014 16:09