Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé

Přidal BadWolf dne 31.01.2015 21:08
#3534

Ok, vrátil jsem se z Prahy.
POSTŘECHY Z BWho DENÍČKU (kterej si nepíše):
1) Odkdy začlo na trase U8 (jezdím to ale cool nazvanou trasou, co B)?) a trase Praha - Berlín jezdit takovejch hezkejch holek?
I felt threatened ;_;
2) Moje nový nejoblíbenější roční období je Zima. Jaro je pořád fajné, ale man, Zima je fakt awesome :D
3) VÝSTAVA TERAKOTOVÝ ARMÁDY byla awesome. Nebylo tam moc kde si sednout a odpočinout a zvukovej průvodce se mi v půlce rozbil (omylem jsem ho vypnul a nešel znovu zapnout) a nikde nebyl nikdo kdo by mi to pomohl vyřešit (ale aspoň jsem tam nebyl takovou dobu, mno...) ale zas když jsem nějakej našel tak byl tak hodnej a pomohl mi najít mojí ztracenou peněžeknu (aa... ehm... ne, že by na tom záleželo, ale až na 2 super class chlápky tam všichni zaměstnanci byli hezký holky :D...).
Ale jako výstava se mi fakt líbila.
4) Ten den kdy jsem šel na výstavu jsem nejdřív u KFC narazil na cosplayarku jednoho mýho oblíbenýho anime, pak byla ta výstava a po ní jsem v metru před sebou viděl nějakýho starýho chlápka co něco poslouchal a měl tašku plnou textů a skript (nevím jestli japonský nebo čínský, nebyl jsem dost blízko... korejský to ale nebyli, a nebylo tam nic latinkou)... Když vezmu i fakt, že od tý doby co používám MP3, která mi nehraje jako normální mp3 ale jako zjebanej soundtrack (časování, výběr písní...)...
Universe is fucking with me again.
5) Byl jsem znovu v kině na Hobitovi. I love that movie.

A další a další fakta, můžu vám zodpovědět :D...