Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé

Přidal nagasadowcz dne 07.01.2015 00:55
#3189

Tak já tu z legrace jednou zmíním Lena a jak o něm zavtipkuje jeden "nesprávný" člověk, tak z toho je hned dětinská debata o ničem plná nařknutí, palčivé ironie a záměrně špatně skrývané zášti? Výborné.

Takže abych to objasnil z pozice moda, který není Mike: Ano, Mike hodně používá emotikony, ale jeho příspěvky jinak mají výpovědní hodnotu a nesestávají pouze z emotikonů (tedy alespoň v drtivé většině případů) a moderátorský kolektiv tedy nevidí pádný důvod k zakročení.

Např. hRDLův podpis plně neodpovídá zdejším pravidlům, ale jelikož jej neshledáváme závadným, nijak to neřešíme. To, co jsem napsal já a Rade by mohlo rovněž být považováno za posměšky. Naše komentáře ale nikdo nezmiňuje. Tyto skutečnosti ti ale podle všeho nevadí, Aure.

Nakonec snad zmíním, že toto je Nekonečná konverzace - téma, které bylo vždy uvolněnější než většina ostatních. Nepletu-li se, mezi její zakladatele a duchovní otce se řadí i jeden z účastníků současné debaty a právě takovou ji od počátku zamýšlel: jako volnější a otevřenější prostor pro všemožné klábosení.

Byl bych tedy rád, kdybychom tímto příspěvkem mohli stávající debatu uzavřít a přestat si tu honit ega. Howgh.