Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé

Přidal Aurelius dne 06.01.2015 22:58
#3185

Mike napsal:
Aurelius napsal:
Mike napsal:
hRDLA napsal:
já to nemyslel vážně, ale budiž

Aha, nojo, to se pozná lehce, no, když vidíš jen písmenka a né výraz toho na druhý straně. :) :) Tak nic no. :D Budiž. :D :D
;)
SH: Tvůj názor.


1.7 + 2.5 Emotikony - prosím omezte také používání smajlíků. Jeden či dva pro vyjádření vašeho pocitu rozhodně stačí. Takové příspěvky obsahující nadměrné množství smajlíků budou brány jako spam kat. B viz 1.4.2


viz. zde..
Pokud budete svědkem porušení neprodleně to hlaste administrátorovi nebo moderátorovi fóra. Za každé upozornění děkujeme.

http://skyrim.4fa...read_id=48

SuperHunter napsal:
To neni pěkný Miku


Přesně, není to pěkný..

Mimochodem jak se jmenuje Norbi na Steamu? :D


Tak to ohlas no. :D Třeba dostanu trest. Ale smajlíky jsem vždycky používal. Rád.

V těch pravidlech je i bod, že příspěvek, který je a není spam posuzuje právě tým moderátorů. A já ze svý pozice shledávám, že toto moje vyjádření v rámci nekonečné konverzace, kde jsou tolerovány i záležitosti většího rozsahu, by se dalo posoudit maximálně jako standardní příspěvěk týdle konverzace.

Takže zase klídek. :D Já mám pravidla rád a určitě je fajn je dodržovat i v nekonečný, ale smajle na mě fakt netahej. :D A jestli mě je zakáže někdo nade mnou, tak holt psát radši nebudu no. :o :D

Achjo.

Každopádně, klidně to ohlas, např. pomocí soukromé zprávy některému z moder./admin. Třeba mě! ;)


Ostatně jsi to byl právě ty kdo šířil své pravidla kamkoliv. Viz. kopec kde jsi upravil pravidla, přitom ta hra byla právě o tom vymyslet co nejzajímavější obsazení, atd..

Registrací na tento web souhlasíte s následujícími pravidly, která jsou závazná pro všechny registrované uživatele a jejichž neznalost neomlouvá.


Takže platí pro všechny, podle tohoto to tak chápu a dodržuji je.

Toto bych na Lenově místě bral jako urážku a to tom je taktéž psáno v pravidlech.
Mike napsal:
Leneren se do mě zamiloval, ale když zjistil, že jsem zadanej, tak se rozezlil a s pláčem utekl. Nebo tak nějak. Asi.

viz. zde:
1.4.2b - Pro psaní komentářů a příspěvků do fóra a hlavně k psaní obsahu platí zásady slušného chování. Jsou zakázany urážky ostatních členů fóra v jakékoli formě. Míru zavinění posoudí moderátor, či administrátor.


Byl jsi to právě Ty kdo se vždycky oháněl pravidly ;) a nikde není psáno, že by měla nekonečná nějaké extra pravidla. Tak mě pak zajímá jak je to s těmi pravidly.