Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé

Přidal Whirt dne 22.12.2014 20:27
#3021

HerrMex napsal:
Elsweyr by bol ozaj fajn, navyše by to mohlo priamo súvisieť s Thalmorom. Len by sa museli vyhrať so všetkým druhmi khajiitov, aby to bolo autentické. Dá sa tolerovať len jeden druh po celej cudzej provincii, ale v ich domovine nie. Hratelné by potom mohli byť iba tie najviac humanoidné :).
Veľmi by ma zaujímal aj Valenwood, bosmeri majú veľmi zvláštnu kultúru, mestá zo stromov a svojské stravovacie návyky :P.
Zaujímavý by mohol byť aj samotný Alinor, ale tam by bol asi trochu problém, keďže ostatné rasy (a už vôbec nie ľudské) tam nemajú prístup.
.

Tak v každé hře měli aspoň několik druhů (asi ne všechny, ale rozhodně tam bylo víc zástupců než jeden) khajiitů, dá se to poznat podle barvy, uší, srsti, atd. Co se týče Ka Po' Tunů, tak ti nejspíš nejsou součástí Khajiitské rasy.
Co by mohli v takovém případě udělat, by mohlo být zostření skillů jednotlivých ras s výhodami i nevýhodami - jako například v Morrowindu nemohli beastfolkové obléci některé části zbroje, ale měli jiné výhody, tak bych takový návrat omezení uvítal (a konečně by zas Khajiiti a Argoniani nebyli naprosto vzpřímení :D).
Do Valenwoodu bych Besthesdu rozhodně ještě nepustil. Nechci aby něco podělali, vzhledem k tomu že ta provincie, i její města, je neustále v pohybu.
No a Alinor? Rád bych se tam podíval, ale jindy, v jiném čase, v jiné době, až síla Thalmoru opadne. Chci vidět Altmery a jejich zemi, tak jak jsem je v roce 2002 poznal a ne vidět pomalu nacistický stát...

MighRider: No tenkrát jsem tu myšlenku prosazoval já a podle mě být "vyvoleným" vytlačuje možnost vžití do role a tudíž i tu nejstarší základnu fanoušků, která k TES přišla právě kvůli tomu. Nebo ať to udělají scénáristicky natolik chytře, aby nebylo divné, že svět nespěje k záhubě, když jsem ho už rok nezachránil před draky.