Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Konspirace Zapřísáhlých

Přidal Helm dne 29.11.2011 10:26
#21

sankuri napsal:
Helm napsal:
Tak v tomhle super questu jsem narazil na trochu nepříjemnej bug.

Klasicky jsem se dostal bez problémů do vězení a páč jsem stále nevěděl, jestli je pomoc zapřísáhlým dobře či špatně, pomáhal jsem králi a ostatním utéct. Jenže na konci dolů jsem si to rozmyslel a všechny vybil. Venku v dolech mi sice pěkně poděkovali, ale asi to zapomněli oznámit strážím, které na mě teď útočí stále pro vraždu Eltryse. Nechal bych se klidně znovu zavřít, aby je to přešlo, ale když se vzdám, tak na to stráže nereagují zřejmě kvůli tomu, že ten quest už je splněn.

Je možný nějak přes příkazovej řádek vypnout, aby po mně stráže v určitým městě šly? Nebo jde vybít celou posádku, či se stráže nějak respawnují?


Moznosti mas vic.
1. Pokud jsou tam jeste mrtvoly tak zapni konzoli, mysi oznac mrtvolu a napis: resurrect
2. Bude treba rucne ukoncit quest timto prikazem (mel by jsi dostat milost a smaze se odmena na tvou hlavu): setstage MS02 250
No ony se stráže chovají stále jako během questu, že se na mě snaží hodit Eltrysovu vraždu, ale já mám právě ten quest už úspěšně ukončenej a odškrtnutej. :// Kdyby mě naháněli klasicky jako třeba za loupež, tak to bude v pohodě, ale ono je to právě jako "pozůstatek" z questu, kterej už je done.