Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: ! Důležité hlasování !

Přidal Mopidu dne 01.04.2014 14:57
#15

Zdržuju se hlasování, DrD se poslední dobou hrajou hodně a ve hrách jsou zase fajnové věci jako Slevy na hry a Screeny a vůbec, já takový sekce ráda (i když jsem asi jediná kdo tam něco přispívá, ale hele, v téhle éře fóra jsou to jediný místa kde si člověk může pokecat o hrách aniž by ho někdo přerušil s filmama, knihama nebo něco takovýho :D a pokud vím, tak Mass Effect už se v nekonečné dokonce zakázal a předpokládám že kdybych tam zas vlezla s ňákou hrou tak mě odtamtud vyhodí úplně :D :D)

Ale zase DrD lidi hrajou, i když se teď zrušila Hrozba a je to takovej fajnovej zdroj zábavy (i když teď žádn nehraju. Ale hej, ostatní lidi to baví, tak proč jim to brát :D)

Nestačilo by prostě promazat dávno mrtvý témata z obou sekcí a nerušit ty, do kterých se píše? Navíc DrD se daj taky považovat za Hry tak navrhuju všechny Aktivní DrD přesunout do kolonky "Hry" a smazat zdejší kobky (a nevymlouvejte se, že to nejde. Až moc dobře vím, že přesouvání jde, za mých SPAMerských let mi věci přesouvali pořád :D :D)