Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Shadowrun

Přidal LordeS dne 04.02.2014 17:56
#19

Lord Rade:
Opatrně jsi vykoukl. Jelikož je noc, viděl jsi jen několik obrysů. Na jeden z nich jsi zamířil a vystřelil. Okamžitě ses přesunul na druhou stranu dveří. “!@#%§fix, řekl jsem, že ti, ty kreténe, nechci ublížit. Au, dohajzu…“ Hmátl jsi do kapsy pro další patronu. Přebil jsi zbraň a zvedl ses od zdi. V tom okamžiku spoza rohu (ta strana odkud jsi přeběhl) vystoupila postava s namířenou zbraní a zapnutou baterkou přímo na tebe. “Jste to vy, pane?“ než to dořekla, namířil jsi na ní svou brokovnici.

Kissko384:

V uličce si zahlédl požární schodiště, však žebřík k němu byl vysoko. Navíc, kdyby ses chtěl vrátit na křižovatku, zdála se ulice dost široká na přeskočení. Vrátil ses proto zpět na ulici a rozhlédl se. Ulice, kterou utíkali zbylí haranti, nebyla tak dobře osvětlená jako ta s bordelem. Však na konci ulice jsi viděl, u pouliční lampy, tři osoby, z toho dvě byly malého vzrůstu.

Aurelius:

Zmáčkl jsi tlačítko na telefonu. Na obrazovce se objevil obličej Jareda. “Dopr*ele, konečně.“ Řekl hned bez pozdravu.
"Volal jsem už třikrát. Doufal jsem, že už budeš pryč. Předpokládám, že asi víš, co se stalo. Nebudu to komentovat a ty taky drž hubu. Máš odposlouchávanej telefon. Nevím, jestli jsi jí kontroloval čip, ale už dostaly příslušné úřady signál, že je vypnutý. A ty jsi v průseru. Měl jsem s ní domluvenou schůzku. Doufám, že víš na kdy. Zajdi za mnou a vše ti vysvětlím. Ale teď radši zmiz, protože jdou i po tobě. Nikomu raději nevěř. Vyhni se všem a zmiz do ghetta. Tam se jim můžeš ztratit…..Ku*va, právě lokalizujou volajícího. Stav se zítra za mnou.“ Jared během hovoru vypadal velmi rozrušený a nenechal tě ani promluvit. Jakmile skončil telefonát, mihl se za oknem policejní dron.