Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Shadowrun

Přidal LordeS dne 03.02.2014 21:01
#7

Lord Rade
Přesunul ses k nejbližšímu rohu zdi a připravil sis brokovnici. Matně jsi zaslechl, jak jedné z postav zaskřípal pod botami štěrk. Odhadl jsi místo zvuku a vystřelil. “Ku*va, to bylo o fous.“ O pár vteřin později přišla odpověď. “Nestřílejte, nechceme nikomu ublížit…..jen někoho hledáme.“

Kissko384:
Rozeběhl ses za dětmi (3děti). Na ulici postávali hloučky žebráků, nikdo jim však nevěnoval pozornost. Ti malí zku*venci byli rychlejší než ty. Za běhu prohledávali tvůj batoh. Právě jsi přeskočil povalený sud a děti doběhli na křižovatku. Dva z nich zabočili doprava a jeden doleva.

Aurelius:

Po vizuálním prozkoumání pracovny jsi zjistil, že zmizel její notebook. Jen ti přišlo zvláštní, že v otevřených zásuvkách(šuble) zůstali veškeré nákupní smlouvy a vyúčtování. Nezdá se to, jako obyčejné vloupání, při kterém přišel majitel bytu o život. Na stole, v rozbitém skle, ležel rámeček, otočený fotkou do stolu, pravděpodobně s vaší zásnubní fotografií. Pamatuješ si, že tu fotku měla Nailia vždy v pracovně na stole vedle svého notebooku.