Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Shadowrun

Přidal LordeS dne 03.02.2014 18:01
#2

Přihlášky

1. Přihláška:

Lord Rade, (Lord Rade)
Jméno: Své skutečné jméno zná jen on sám. Ti šťastnější ho kdysi mohli nazývat Lordem. Teď je to jen Tulák.
Barva: Zelená
Rasa: Člověk, běloch
Vzhled: Je vysoký. Má propadlé tváře, orlí nos, dlouhé hnědé vlasy a vousy.
http://fanart.tv/...58e1e1.jpg
Povolání: Tulák
Implantát: Žádný
Výhody: Statečný
Nevýhody: Rasista, Kamarád z mokré čtvrti
Nemá čip

Narodil se roku 1994 do celkem normálního světa. Když vše začínalo jít do háje, tak byl poměrně mlád a jisté skutečnosti mu došli až s příchodem nových ras. Rok od roku v něm rostla zášť vůči orkům a metalidem, kteří by se dle něj vůbec neměli míchat do dění lidí. Ve svých devatenácti letech se proto přidal k boji proti Novému řádu. Bojoval však slovy a protesty než násilím. V momentě kdy vládu USA převzali orkové, tak zjistil, že tato cesta nemá cenu. Tenkrát přišel na myšlenku na vlastní komunitu z lidí ochotných proti vládě bojovat, což se mu díky neústupné odhodlanosti podařilo. Vedl krvavé střety, založil si své vlastní náboženství a prohlásil se bojovníkem za spravedlnost. Postupně se k němu přidalo na pět set lidí a pro potřeby si museli zabrat celou vesnici, kterou očistili od mutantů a všech ostatních, kteří se těmto potřebám vzepřeli. Začalo se mu proto říkat Lord Rade. Jednou však dny jeho vlády skončily. Pamatuje si, jak hleděl na oblohu a pozoroval letoun, který letěl přímo nad jeho hlavou. Pak začal shazovat bomby. Lord Rade přežil jen díky tomu, že ho jeden z mužů stáhl do kanálů. Vše co vybudoval, bylo v okamžiku ztraceno a zbytek jeho podřízených raději kapituloval. On sám se stáhl daleko od dění a žije osamocený život v Pustině. V hlavě mu však stále kolují myšlenky na den, kdy bude vláda včetně všech orků a metalidí zničena a on při tom bude stát.
____________________________________________________________________________________________________

2.Přihláška
Abejundio Aciano (Kissko384)
Barva žlutá
Rasu Člověk, Mexičan
Povolání Hacker
Implantát – 1/2 snížená potřeba spánku
Výhody: Elegantnost
Slabiny: Nešťastlivec, Slabý
Blokovaný čip(přesměrovaný na jinou osobu)

Narodil som sa v roku 2017. Neviem kto sú moji skutočný rodičia, adoptovala si ma jedna stará dáma. Mala dosť peňazí a pekný dom na kraji mesta. Mal som dobré detstvo a nechápal som čo sa deje inde. Na 10 narodeniny mi kúpila notebook a ja som sa prepracoval na vrchol v počítačoch. Jeden večer do domu vbehlo pár mužov a začali strieľať. V ten deň som ušiel, no domov som sa už nevrátil. Odvtedy to so mnou išlo dolu kopcom. Presúval som sa z miesta na miesto a nevedel som o tom čo sa deje vo svete. Keď som to zistil, začal som systematicky ničiť vládne systémy. Nikto ma nepozná, nemám priateľov a peniaze kradnem iným z bankových účtov. Vždy mám na sebe kapucňu a presúvam sa výhradne po strechách. To, je môj život.

____________________________________________________________________________________________________

3. Přihláška
Jméno : Peter Williams (scorpioncz)
Barva : Modrá
Rasa : Člověk
Povolání : Voják
Implantát : Vylepšené reflexy
Výhody : Atletická postava
Slabiny : Slabý, Výbušnost
nemá čip

Herní historie : Narodil jsem se roku 2006 do upadajícího světa a rok předtím, než se objevili první mutanti. Měl jsem štěstí a narodil se do rodiny dříve prosperujících anglických podnikatelů přestěhovaných do USA. Vyrůstal jsem vcelku v pohodlí, byl jsem jedináček a rodiče vlastnili sídlo dál od města, to vše bohužel skončilo když si ze sídla vojáci hnutí odporu udělali základnu. V té době mi bylo pouhých 13 let, základnu se vojákům podařilo tajit 3 roky, což znamená že když zaútočili orkové mi bylo 16 let. Moje rodiče zabili, většinu vojáků také a já uprchl s malým zbytkem přeživších co nejdál ... ukryli jsme se a já jsem se přidal k hnutí odporu. Dnes je mi 31 let, aktivně bojuji za hnutí odporu proti mutantím vládám. Já i mí přátelé doufáme že navrátíme vládu lidstvu, jako to bylo za starých časů.

____________________________________________________________________________________________________

4. Přihláška - MRTEV
Jméno - Své pravé jméno zavrhl, jako všechny ostatní věci které mu připomínali jeho minulost. Teď si říká Rónin. (S3cR3)

Vzhled - http://illuminent...nan_01.jpg
Barva - Růžová
Rasa - Člověk
Povolání - Pouliční Samuraj - meč
Impantát - Vylepšené reflexy
Výhody - Atletická Postava
Slabiny - Narkoman, Kleptoman
Nemá čip

Historie - Narodil jsem se v roce 2015. Můj otec byl důležitá osoba v odporu, a vedl celé město proti Nové Vládě. Když mi bylo 15 let, Orkové spustošili celé město, a mého otce doslova roztrhali na kusy. Mě, a spoustu dalších mladých lidí zajali, a vezli mě do jejich města, nejspíš prodat do otroctví. Cestou byla ovšem karavana přepadnutá nějakými bandity, a začal tam krvavý boj. Využil jsem situace k útěku, a začal jsem utíkat. Bylo mi jedno kam, hlavně pryč od toho všeho. Skončil jsem v jednom z lidských ghett, a pár dní jsem tam přežíval. Při jednom toulání jsem našel mrtvolu nějakého muže. Měl u sebe Katanu, kterou jsem si vzal. Postupem času jsem se naučil, jak to v tomhle světě, mimo bezpečí města odporu, chodí. Začal jsem jako poslíček pro různé gangy a jíné spodiny ghett. Postupem času jsem si ovšem vybudoval jméno, a určitý respekt na pracích, které se ostatním hnusily a neměli na ně žaludek. Začal jsem makat sám pro sebe, nikoho nerespektuju, nikomu nevěřím, a nikdo nemůže věřit mě. Nenávidím Metalidi a Orky, ovšem když se nabídne nějaká příležitost, sem tam pro ně něco udělám, protože platí výrazně lépe, než nějaké gangy v ghettech. Už ani nevím co mě žene dopředu, svou minulost jsem zavrhl. Když momentálně nepracuju, hniju v bordelech, a utrácím své peníze za děvky a drogy.

____________________________________________________________________________________________________

5.Přihláška
Jméno a příjmení.. Thomas Wallern (Aurelius)
Barva: modrozelená
Rasa: Člověk
Povolání: Vědec
Implantát: odolnost vůči telepatii
Výhody: Odolný
Nevýhody: Hypochondr, brejloun
Očipovaný

Životopis..
Narozen roku 2002 do rodiny slušných rodičů, otec byl lektor na Univerzitě a tak dohlížel na moje vzdělávání. Matka byla sestra u obvodního doktora. Po vystudování se mi podařilo získat slušnou práci a dokonce i ženu svých snů. Stejně jako já se věnovala vědě, proto není divu, že jsme v sobě našli stejné zalíbení. Pracovala jako asistentka u našeho přítele dr. Jareda. Vůbec nás nezajímalo co se ve světě děje. Mojí prioritou bylo bezpečí mé ženy a mé vlastní. Nikdo se proto nemůže divit, že jsem souhlasil s očipováním sebe a jí. Žena s tím sice nesouhlasila, ale nakonec ocenila podporu Vlády pro Občany. Měla svoji hlavu a občas jsem ji viděl, jak si elektronicky dopisuje s jakým si cizím mužem. Až dnes ráno, jsem konečně pochopil souvislosti…

____________________________________________________________________________________________________

6. Přihláška
Jméno: Nikolajevič Nietssche “Jackie“ (Leneren) - MRTEV
Rasa: Člověk, běloch
Povolání: Pouliční Samuraj - Puška
Barva Karmínová
Vzhled: http://th02.devia...41krs7.jpg, ramena má potetovaná severskými a nacistickými motivy, na hřbetu pravé ruky Chaos star a na pravém prsu "Meine Ehre heißt Treue"
Výhoda: Atletická postava
Nevýhoda: Rasista, Výbušnost
Implantáty: noční vidění: zelené -2
Nemá čip

Historie: Narodil se roku 2016. Jeho matka zemřela při útoku na jejich vesnici a skutečného otce neznal. Uprchl při útoku a dlouho se toulal Pustinou. Ujali se ho ruští nacisté, kteří mu dali nové jméno, nový život. Naučili jak přežít na ulici, jak se chovat mezi lidmi, jak se schovat a jak střílet ze zbraně. Sice nikdy nebyl nijak moc nadaný, ale to vynahrazoval fanatickým zapálením a amokem, který ho popadal v soubojích na kratší vzdálenosti. Většinu času se ovšem držel dál se svojí oblíbenou puškou SVD. Na jedné akci se konečně setkal se svou sestrou El, o které si myslel, že zemřela společně s matkou, při útoku na jejich vesnici. Málem se opět rozloučili, protože jako první věc, jí chtěl prohnat hlavou kulku. Později se vydali cestovat a setkali se s Róninem, který prohloubil jejich znalosti ulice a teď znovu jen cestují a hledají někoho, kdo mu dobře zaplatí za služby...

______________________________________________________________________________________________________

7. přihláška
Jméno: Elizabeth “EL“ (Mopidu) - Osud neznámý
Rasa: Člověk, běloch
Povolání: Hacker
Barva : oranžová
Vzhled: http://fc03.devia...5n8qrx.jpg
Výhoda: Elegantnost
Nevýhoda: Kleptoman, Slabý
Implantáty: omamný polibek, instinkt nebezpečí
Nemá čip

Historie:
Jako malá holka, bydlela s rodinou v jedné malé vesničce. Matka zemřela při útoku na jejich vesnici. Ke svému otci se nemohla hlásit, protože by tím ohrozila jeho postavení. Jejich pravý otec zemřel při útoku. Bratra ztratila také. Pár týdnů se toulala Pustinou, než se vrátila zpět do vesnice. Nenašla však nikoho naživu. Těla byla spálená a vesnice kompletně vyrabovaná. Vyrazila do města, hledat další šanci na nový život. Toulala se po ghettech a naučila se žít na vlastní pěst. Získala kontakty v Podsvětí a párkrát pracovala pro gangy. Na jedné akci se konečně setkala se svým bratrem Jackiem, kterého považovala za mrtvého. Společně se snaží přežít každý další den.

____________________________________________________________________________________________________

8. přihláška
Jméno : Lee (matthew074)
Barva : Zelenožluta
Vzhled : http://postimg.or...egey8lnwt/
Povolání : Tulák
Implantát : Nemá
Výhoda : Ostrý sluch
Nevýhoda : Rasista, Nadváha

Historie : Narodil se v roce 1999 v jedné malé bezvýznamné vesničce v Texasu. Vyrůstal v klidu na rodinné farmě kde si žil bez obav z nástrah okolního světa. Pro štěstí celé jeho rodiny byl otec paranoidní bláznivý starý technik ve výslužbě co si na farmě vybudoval provizorní podzemní úkryt kde se rodina ukryla. Měsíce ubíhali a s nimi začali docházet zásoby což znamenalo nutný přesun do bezpečnějšího a trvalejšího místa. Rodina opustila svůj domov a vydala se pustinou do nejbližšího města v okolí s naději že zde naleznou útočiště. Omyl byl však pravdou město bylo plné násilníků vrahů a zmutovaných lidí ,kteří měli to "štěstí" a katastrofu přežili rodinu povraždili a malého Leeho si vzali jako otroka/zábavu. Pořádali zde zápasy dětí těch ,které dorazili do města či už nudily rodiče. Lee pro přežití udělal cokoliv v zápasech se nebál použít brutálních praktik k tomu ,aby zneškodnil protivníka a dožil se dalšího dne. Časem dospěl a vybudoval si konečně své místo na slunci mezi těmito zvrhlíky. Jakmile měl možnost podřízl při spaní svého dosavadního živitele obral ho a vydal se do pustiny na vlastní pěst. Živí se přepadáváním dalších poutníku pustiny a menších bezbranných karavan.

_________________________________________________________________________________________________________

9. přihláška
Jméno: Alyx Redriver (SuperHunter)
Vzhled: http://s19.postim...dowrun.jpg
Barva: Světle zelená
Rasa: Člověk, běloch
Povolání: Pouliční samuraj - puška
Implantát: 2st. Zlepšený sluch, 2st. Fotografickou paměť
Výhody: Elegantnost
Slabiny: Výbušnost, Slabý
Historie: Narozena jako jedináček roku 2014 do takřka normální rodiny, otec pracoval ve větší společnosti, matka žena v domácnosti. V jejích 17 letech co se v jejich okolí začali dít nepokoje se přestěhovali do města, kde se bohužel museli zabydlet v ghettu. Její rodiče byli později zabiti během přestřelky. Sama tedy dále přežívá na vlastní pěst. Později se ukázalo, že je docela zručná s odstřelovacími puškami. V současnosti si vydělává menšími, příležitostně většími, prácičkami pro místní gangy.

____________________________________________________________________________________________________

10.přihláška
Jméno: Walter O'Connell (Sarako)
Vzhled: http://s18.postim...1412361396
Barva: Světle Žlutá
Rasa: Člověk
Povolání: Voják
Implantáty: zlepšený zrak, zlepšený sluch
Výhody: Orlí zrak
Slabiny: Nedoslýchavý, Kleptoman
nemá čip

Narozen roku 2008, jeho matka byla prostitutka, otce nikdy nepoznal. V 5-ti letech ho matka vyhodila na ulici a on přežíval z toho, co ukradl. Od svých 19-ti let (2027) strávil většinu života jako žoldák.
V průběhu jedné z bitev při výbuchu blízkého granátu částečně ztratil sluch. O rok později mu byl přidám implantát napravující jeho poškozený sluch. Od roku 2034 se stává velitelem žoldácké jednotky "Desert Raptors".
Začátek roku 2037: po krvavé potyčce s orky ztratil všechny své muže. Několik týdnů se zotavoval ze svých zranění a nyní se opět živí prací žoldáka.
Nějakou dobu se mu smůla lepila na paty. Doufal, že je vše ok, ale poslední práce se vyloženě posrala.
Padl do zajetí a prodali jej otrokáři jménem Loredo. Pár chvil si užíval v otrokářské společnosti.
O něco později se mu povedlo uprchnout a přitom zabít jednoho ze strážců. Je jasný, že tímhle to pro něj neskončilo...

____________________________________________________________________________________________________

11.přihláška
Jméno: Harold (MightRider)
Vzhled:http://fc07.devia...78ijk2.jpg
Barva: Azurová
Rasa: Člověk, běloch
Povolání: Hacker
Implantát: fotografická paměť, snížená potřeba spánku
Výhody: Ostrý sluch
Slabiny: Špatný zrak, Hypochondr
blokovaný čip

Herní historie:
Narodil se roku 1997 v Texasu. Už v raném dětsví se u něho objevovali známky vyšší inteligence a eidetické paměti. V rodině byl jedináček. Jednoho dne si jeho otec pořídil počítač a Harolda si toho všimnul. Okamžitě se s ním začal učit a později to dotáhl velmi daleko. Po vypuknutí nepokojů dostal jeho otec Alzheimerovu nemoc. Brzy byl jejich dům vypálen, on jako jediný z vesnice poblíž Dallasu přežil. Vydal se tedy sám na vlastní pěst okusit zkoušku života. Aby si vydělal, nezdráhal se hackovat účty a pracovat pro metalidi či Orky. Později byl ale zrazen a pochopil, že svět je moc velký a nebezpečný. Jelikož neměl moc přátel, stal se brzy introvertním typem, odešel do ústraní, žít do Pustiny. Vybudoval si dům a vynalezl algorytmus, který sledoval v blízké okolí a varoval ho před jakýmkoliv potencionálním nebezpečím. Třeba i z nejbližších vesnic. Dnes sedí ve své chatce, na stěně několik obrazovek, vedle sebe notebook. Bohužel dochází zdroje a bude muset znovu zařídit šťávu pro svého "hlídacího psa". Jak to dopadne?

Upravil/a LordeS dne 01.11.2016 20:22