Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ocenění fóra

Přidal Mike dne 04.11.2013 20:56
#1

Zdravím Vás,

dovolte mi Vám představit soupis ocenění, která zde na fóru máme a jsou k vidění na profilech mnoha uživatelů. Tímto bych Vám chtěl nastínit možnost získání těch kterých ocenění, co je k tomu třeba, ale pro zajímavost uvést i ta, která byla udělena jednorázově, či jsou vázána na různé soutěže na našich webových stránkách.Stalo se, že máte nárok na některé z uvedených ocenění, ale nebylo vám uděleno? Kontaktujte, prosíme, pro nastavení daného ocenění jednoho ze správců stavu uživatelských ocenění pomocí soukromé zprávy: Whirt, Diego, Naga, Mike


I. Udělovaná ocenění


Legenda fóra

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/100thc.png

Toto ocenění může získat kdokoli, kdo se nějakým způsobem proslaví na našem fóru. Popisek ocenění je vždy ve tvaru "Legenda fóra: XY", kdy je místo "XY" doplněn vždy specifický popisek dané osoby.
V současné době je toto ocenění uděleno devíti (9) uživatelům.

Pravidelná docházka

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/dracak.jpg

Jste pravidelně aktivní? Pak máte na toto ocenění plné právo. Ano, jedná se o speciální ocenění pro naše věrné, aktivní členy.
Co musíte splňovat?
Na fóru byste měli mít alespoň 100 příspěvků a neměli byste být více, jak jeden měsíc neaktivní (tj. nenapsat ani jeden příspěvek).
Splňujete? Napište nám! (Kontaktujte, prosíme, pro nastavení tohoto ocenění jednoho ze správců stavu uživatelských ocenění pomocí soukromé zprávy: Whirt, Diego, Naga, Mike)


Grafik

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/grafik.jpg

Grafikům, výtvarníkům a dalším, kteří se věnují pro potřeby webu grafickým, či výtvarnickým pracím. Toto ocenění lze získat, nicméně, jeho udělování je velmi sporadické, neboť jeho udělení předchází práce většího rozsahu pro potřeby webu. V současné době jsou pouze dva držitelé tohoto ocenění.


Pisálek

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/elder_scroll.jpg

Toto ocenění může získat každý, kdo u nás na foru publikuje své literární pokusy (pokud je publikuje pravidelně a na nějaké úrovni). Toto ocenění je vždy uvedeno ve tvaru "Pisálek XY", kdy "XY" je nahrazeno názvem díla/děl, která dotyčný napsal/píše (Výjimku tvoří Ligos, který má toto ocenění dvakrát - jednou za svou literární činnost na fóru, a také za Skyrimského průvodce s popiskem "Medovinový bard"). V současné době se jedná o nejvíce udělované ocenění na fóru, jehož držiteli je celkem 17 osob.


Vypravěč ve zdejších kobkách

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/drak_scpecial.png

Jak již název napovídá, jedná se o ocenění pro ty, kteří vedli vypravovací hru v našich kobkách. Vždy má jednotný popisek "Vypravěč ve zdejších kobkách", kdy je dále ještě doplněn název hry, kterou dotyčný vede. V současné době jsou nositelem tohoto ocenění 4 členové fóra.


Hráč ve zdejších kobkách

http://skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/dragon1.jpg

Toto ocenění je určeno pro ty, kteří hrají ve zdejších kobkách hry. Podle pravidel se toto ocenění neuděluje automaticky (na rozdíl ode všech ostatních), ale hráči si o něj sami musí napsat některému ze správců ocenění (vypsáno v pravidlech). Držitelů tohoto ocenněí je v současnosti 12.


Helper

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/helper.jpg

Pomocník fóra, Helper. Toto ocenění je udělováno těm, kteří se významným způsobem zasloužili o tvorbu, či opravy webu. Ocenění tedy získávají ti, kdo sepisují pro web články, opravují je (korektury), atp. … V současné době je na fóru 9 držitelů tohoto ocenění.

K tomuto ocenění se řadí také Speciální ocenění za pomoc ostatním při potížích s hrou, které má stejný grafický symbol (počet držitelů je započítán k Helperům).II. Běžně neudělovaná ocenění


Správce Facebookového profilu

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/fb.jpg

Správci naší Facebookové stránky mají toto ocenění na svých profilech jednak jako jistou formu ocenění za jejich práci na údržbě a chodu FB profilu, dále ale i z praktického důvodu - aby byli rozeznatelní pro případ, že by je chtěli uživatelé kontaktovat přímo zde, např. pomocí soukromé zprávy. Aktuálně jsou správci tři - Whirt,Mahoney a MortuusDominus.


Tým Skyrim.fan.cz

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/stit1.jpg

Ocenění pro členy vedení fóra. Je automaticky přiděleno každému moderátorovi/administrátorovi. Tvar je vždy "XY - tým Skyrim.4fan.cz", místo "XY" je pak uvedena konkrétní pozice. Existuje v následujících mutacích: Moderátor (10), Hlavní moderátor (2), Administrátor (1), Hlavní administrátor (1).


Ocenění za zásluhy

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/medal_gold_blue.jpg

Ocenění Za zásluhy se uděluje za práci, inovace, a jiné zásluhy pro web Skyrim.4fan.cz. Nižší stupeň Nejvyššho ocenění. V současnosti je 1 držitel tohoto ocenění.


Nejvyšší ocenění Rady Starších

http://www.ulozisko.sk/obrazky/645953/Snimek_obrazovky_2013-11-04_v_7.15.18_PM.png

Nejvyšší ocenění Rady Starších. Nejvyšší ocenění fóra. Jedná se o speciální ocenění, které uděluje (na rozdíl od jiných ocenění) výhradně SkyrimAdmin, majitel webu Skyrim.4fan.cz a to na základě vlastního posouzení za významnou práci pro web. Toto ocenění je jediné, které je držitelům písemně stvrzeno i v listinné podobě.
Oceněním Nejvyšší Rady Starších bylo dekorováno 8 osob.


Ocenění za soutěž

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/gold_star_red.jpg / http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/silver_star_blue.jpg / http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/bronze_star_green.jpg

Tato ocenění jsou udělována s různými popisky v soutěžích, pořádaných na našem webu. Pro první místo je zlatá hvězda s červenou stužkou, pro druhé je hvězda stříbrná s modrou stužkou a pro třetí místo je hvězda bronzové barvy se zelenou stužkou. Každá z hvězd je nyní udělena pouze dvěma uživatelům.


Králové slunovratu - Vánoc se nebojíme!

http://skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/vyhra.png

Toto je sezónní ocenění, které hrdě nosí ve vánočním období (tj. od začátku adventu až do Tří králů) všichni, kteří nikterak nezbožňují dnešní moderní pojetí vánoc a jejich komercializaci. Mnozí z nich pak také slaví slunovrat, popřípadě si dobře uvědomují původ dnešních vánoc. O toto ocenění si může říci v daném období kdokoli, kdo se ztotožňuje s podmínkami jeho udělení.


Banán

http://skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/banan.jpg

Banán není oceněním v pravém slova smyslu, pouze je symbolem pro někoho, kdo se provinil vůči Pravidlům fóra a byl mu udělen ban, tj. zmrazení účtu na určitou dobu.
U toho, komu byl udělen ban natrvalo, není možné kliknout na jeho nick. Takový uživatel na svém profilu žádný banán nemá.
Avšak u toho, kdo byl zabanován jen na určitou dobu, např. na týden či měsíc, se tento banán nachází, protože jinak není možné odlišit vizuálně jeho profil od nezabanovaných/trvale zabanovaných uživatelů.
Po skončení banu se banán z profilu maže.
Aktuálně je banán udělen těmto uživatelům: --


III. Unikátní ocenění


Na fóru se nachází i několik držitelů tzv. unikátních ocenění, která jsou udělena vždy pouze jednou, či byla udělena v minulosti (pouze jednou).


Majitel webu

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/111111.png

Profil majitele webu, SkyrimAdmina zdobí kromě klasického "administrátorského" ocenění i toto speciální ocenění, s popiskem "Majitel webu skyrim.4fan.cz".


1000. příspěvek v historii fóra

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/1000.png

Toto unikátní ocenění bylo uděleno moderátoru Zarathovi, a to za napsání 1000. příspěvku v historii fóra.


Speciální ocenění za moderátorskou činnost od července 2013 do března 2014

http://www.skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/medal_gold_red.jpg

Toto ocenění bylo uděleno Nagovi za jeho moderátorskou činnost, kterou vykonával v rozmezí července 2013 do března 2014. Po Nagově návratu do moderátorské funkce mu bylo toto ocenění odebráno.

Ocenění za výjimečné znalosti světa TES

http://skyrim.4fan.cz/infusions/awards/images/awards/spec.png

Ocenění udělené Nerevarovi za excelentní znalosti TES Lore, které projevil při sestavení soutěžního vědomostního testu pro rok 2014.---
Mohlo by Vás také zajímat:

- Hodnosti fóra

Pravidla fóra - podmínky použití / Skyrim.4fan.cz / Fórum


V případě jakýchkoli dotazů k oceněním mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy (Mike), nebo jakéhokoli administrátora, či moderátora.

Upravil/a Mike dne 01.01.2015 20:30