Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Věk Vzestupu

Přidal scorpioncz dne 03.10.2016 00:02
#1359

Adrian_S:
Kouzlo ses snadno naučil, nebylo nijak zvlášť těžké. To, jak je obtížné regulovat jeho svítivost, zjistíš pouze tehdy, až se jej pokusíš sám vyvolat. "Nemáš u sebe ještě nějaký krystal? Já mám, ale raději bych do své železné zásoby moc nesahal, kdo ví co se ještě může přihodit. S krystalem bych tě mohl vyléčit, nebo alespoň částečně, záleží jak by byl ten krystal velký." Veskim se odmlčel a ještě se tě optal. "A nedokážeš to překousnout? Přece jen musíme krystaly ve zdejších místech co nejvíce šetřit. Nemáme záruku, že uvidíme nějaké další krom těch, které máme při sobě."


Matthew:
Poodešel jsi opět ke dveřím a začal hlídat. Xarasiané se začali bavit o nějakých krystalech, o kterých nemáš žádné potuchy. Zpoza dveří jsi uslyšel další hlasité a radostné zvolání, při kterém se roztříštilo nějaké sklo. Možná rozbili prázdnou lahev, nebo jim upadl nějaký elixír. Rozhodně se nezdá, že se někdo hodlá v blízké době podívat sem dolů, ale opatrnosti není nikdy dost.


Aurelius:
Úsměv ti mile opětovala. "To víte, tady u portálu bývá docela nuda. Je milé potkat někoho, kdo tudy jen neproběhne nebo nehodí několik otravných poznámek." Odpověděla, přičemž nasadila přemýšlivý výraz, když ses zeptal na Davrese. "Ach ano, myslím že vím o koho se jedná. Neznám ho osobně, ale myslím, že je to jeden ze starších studentů ... Asi to bude ledový mág, protože, kdyby byl popelavý, určitě bych ho znala. Moc nás tu není v ledové pustině není." Zasmála se, ale hned pokračovala. "Určitě ho najdete v knihovně, tam jsou vlastně všichni studenti ... obávám se, že vám víc nepomohu ...

V tu chvíli se ozvalo zabzučení a rozsvítilo se modré světlo teleportu. Popelavá mágyně se pouze otočila k teleportu a pronesla. "Když mluvíme o těch otravných poznámkách ..." V teleportu se objevil muž v kožené zbroji, kterého jsi předtím viděl na druhé straně. "Ó zdravím Patricie! Vidím, že jsi zase přibrala, nevypršelo ti už kouzlo krásy?" Se zasmátím muž seskočil z podstavce a pronesl tuhle kousavou poznámku k dívce, kterou poodhalil jako Patricii. Dívka udělala zamračený výraz a naštvaně mu odpověděla. "Nech toho! Ty ... poslíčku!" Tomu už muž nevěnoval pozornost, protože byl stejně na odchodu. Kvapně vyšel ze dveří, které se hned za ním ihned zavřely. Patricie si promnula dlaní čelo a pro sebe si znovu řekla, "Další důvod, proč se dostat na jih." Potom se k tobě znovu otočila, a jako by se nic nestalo, se tě naposled zeptala. "Potřebujete vědět ještě něco dalšího než půjdete?"