Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Věk Vzestupu

Přidal matthew074 dne 15.09.2016 22:07
#1356

Aniž bych viděl tělo jsem si ihned po ucítění zápachu vzpomněl na nebohého kopáče, kterého jsem tu nechal svému osudu. Trochu mě v mém chladném srdci zapíchá při pohledu na jeho mrtvolu, ale nenechám se nijak odradit od svého hlavního cíle.

Po náhlednutí do místnosti a zjištění několika detailů se pomalu otočím ke skupině a poodejdu pomalu a opatrně dál od dveří, abych svým kolegům sdělil to co jsem zjistil.

Tudíž se ke dvojici nakloním a pošeptám jim o co jde :
"Dobrá, vypadá to, že máme v dohledu pěkný souboj. Zdá se, že naši nepřátelé jsou v dobré náladě, bylo slyšet pár poloprázdných korbelů, takže bych čekal, že jich tam bude určitě kolem tří, možná víc. Máme výhodu v tom krásném momentě překvapení, ale nenechte se zmást opilci i tak se z toho může vyklubat pěkně zapeklitá potyčka. Ale nemám pochyb, že si s tím hravě poradíte. Ještě než vyrazíme zeptám se... chcete tam vlítnout raz dva? Nebo se pokusíme připlížit až k nim, dokuď o nás neví. Dejte mi vědět až se rozhodnete, jdu ke dveřím, aby nakonec ještě nepřekvapili oni nás."

Ponechám dvojici při rozhodování osamotě, tím že učiním pár kroků na zpět ke dveřím, abych hlídal stav banditů. Opřu se znovu o zeď a nahmatám volnou rukou v kapse, který lehce stisknu snad jen pro pocit jistoty.

Upravil/a matthew074 dne 15.09.2016 22:07