Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Věk Vzestupu

Přidal scorpioncz dne 15.09.2013 18:23
#20

Aurelius:
Velitel se na tebe zadívá a po chvíli řekne "Připadáš mi povědomý, ale hlavně by mě zajímalo jaký důvod jsi měl abys zaútočil na členy své rasy! hůl mu nechte, pokud něco zkusí jeho osud bude horší než smrt." po těchto slovech se otočil a šel směrem k městu, dva z elfů vytasili meče a jeden tě šťouchnul do zad, neboli znamení aby ses pohnul a šel za velitelem.

handa999:
"Jó! ten bude zajímavější! něco v něm totiž je!" řekl radostně šotek a otevřel dopis pro tvého otce. Vytáhl zajímavý šperk, obsidiánový prsten s lebkou, která měla místo očí dva rubíny, chvilku se na něj díval ... a pak vytáhl vzkaz který byl celý ušmudlaný od nějakého uhlí, nebo něčeho stejně černého. Chytil vzkaz oběma rukama a dal se do čtení "Sejdeme se dnes v noci v hospodě U Rezavého Krumpáče, přijď sám, máme pro tebe nabídku kterou musíš přijmout. Těším se na tebe Rogare! ... a to je všechno ... mám už odejít?" dá ti vzkaz.

S3cR3:
Rány byli pořád stejné, od kapitána bylo pořád slyšet řvaní ke střelbě, najednou se ozvaly zvuky boje z jižní brány (ty jsi u severní), kde minotauři prorazili a masakrovali nepřipravené jednotky. Mezi minotaury si uviděl největšího rudosrstého minotaura, toho jsi ještě nikdy neviděl a zdá se, že to bude generál, jelikož při zamačkávání vojáků obrovským kladivem ještě řval rozkazy.

SuperHunter:
Zrychlil jsi chůzi a po několika okamžicích si stál před univerzitou, dva strážní u dveří ti řekli aby jsi šel na dvůr, kde dostaneš zbraň a začne vyučování.