Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Věk Vzestupu

Přidal scorpioncz dne 15.09.2013 17:48
#15

Aurelius:
Keř se ti zapálit podařilo, ale elf který byl schovaný si naštěstí všiml tvého pokusu a odskočil dozadu. Okamžitě po zahoření ohínku se kolem tebe vyrojilo 12 lučištníků připravených skončit tvůj bídný život. Pak se z jednoho křoví objevil elf v kápi se zlacennými okraji a pozlacenými náramenníky, usoudil jsi že je to velitel. Velitel seslal na keř vodu a pak se otočil na tebe a řekl "Myslím že máš problém čaroději sundej kápi a pojď s námi, pokud se o něco pokusíš, tak než uděláš dva kroky budeš si připadat jak obrovský ježek lesní"

handa999:
"Dobře ... nemusíte se hned tak naštvávat" vzal si dopis pro tebe a otevřel ho, vytáhl zprávu a začal koktavě číst "Milý pane Durane Zlatopřezko, dovoluji si vás pozvat k audrenci ... ne to bude i ... audienci ke králi Dwargrů ... ty vaše trpasličí jména ... jde o velice urg ... urgu .... urgentní záležitost, přijďte v noci sám do Dwargarských královských komnat. Podepsán zástupce krále. No tohleto se tu píše ... čekal jsem tedy něco víc." smutně dodá a předá ti dopis.

S3cR3:
Loknul sis a dopil všechno co jsi v čutoře měl, neměl jsi jí doplněnou, a pak ses vydal k bráně. Vojáci tě ochotně pustili dopředu, kde jsi potkal Thralina, který nedočkavě přešlapoval. Thralin ti pokývnul na pozdrav a skoro vzápětí zařval kapitán stráže "Namířit! PAL!" tohle zopakoval ještě asi dvakrát a do brány narazilo něco velkého a silného. Brána však vydržela a nezdálo se že by jí to moc uškodilo.

SuperHunter:
Procházíš ulicemi Elathasu a blížíš se k univerzitě bratů meče. Cestou si prohlížíš nově ukované katany, a jejich nedočkavé budoucí majitele, dokonce si spatřil i jednoho samuraje (asarijanského šlechtice) který si svojí katanu vyzkoušel na nebohém vesničanovi, jak se zdá katana byla ostrá a vesničana přepůlila velice čistě. Po chvíli jsi uslyšel zvuk gongu z univerzity, nejspíš volají žáky na odpolední cvičení.