Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Věk Vzestupu

Přidal scorpioncz dne 15.09.2013 16:11
#3

Aurelius:
Jdeš po staré a nepoužívané cestě už asi třetí den a měl by jsi být blízko města kde jsi se narodil a odkud jsi byl vyhnán, bohužel čím víc se blížíš, tím víc se zdá že je jungle neprostupnější. Jdeš dál a propaluješ si cestu kouzly, když najednou slyšíš mezi zpěvem ptactva a zvuky jiných živočichů jakýsi jiný zvuk. Nikdo jiný by to asi nepoznal, ale díky svému elfskému sluchu a pamětí sis vzpomněl že se tak dorozumívají elfské předsunuté stráže.

handa999:
Zrovna jsi vyšel z honosného a trošku vyššího domu na ulici, kde jsi byl vyzvednout obchodní smlouvu pro tvého otce od jediných lidí dobrovolně žijících v Thorameru. Je to docela výhodná smlouva, na to že se jedná pouze o štíty pro jejich osobní strážce, které před občanskou válkou nepotřebovali, a tak sis jí pečlivě přivázal k opasku. Otec by nejspíš nebyl rád kdybys jí ztratil, i když už teď má práce nad hlavu se sehnáním 20 mečů pro ty stejné lidi. Na ulici jsi málem šlápnul do špinavé kaluže, ve které plaval zbytek čehosi, když jsi vzhlédnul, všiml sis že k tobě míří usměvavý šotek.

S3cR3:
Bavíš se na ulici s jedním ze žoldáků, Thralinem Kopáčem, ke kterým ses přidal a se kterými jsi vyrazil na sever za prací. Zrovna ti říkal že odchází, protože se chce podívat do Lonadu za starým známým a poprosil tě abys to vyřídil ostatním. Ještě než jste se však stihli rozloučit, uslyšel jsi poplašný roh! Na město po týdnu zase útočí minotauři!