Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Věk Vzestupu • Diskuze

Přidal scorpioncz dne 15.09.2016 22:04
#9

Tak trošku oživím diskuzi! :D

Jsou to dnes již tři roky, co byl napsán první tah Věku Vzestupu, takže jsem trochu přehodnotil ten systém map, kdy si je musíte pokupovat (To tedy bude pokračovat, jen se budu snažit vám dávat co nejdříve mapy nejbližší oblasti, jako jsou města osady, pevnosti a samozřejmě mapy pokladů.). Ukážu vám tedy celkovou mapu Ledových Plání (tu nejvyšší), kde ale nejsou zapsány názvy měst, které se dají zjistit až právě dokoupením podrobnějších map. Bude to tak lepší a aspoň si dovedete představit, jak to tam vlastně vypadá. A tady je i se snad čitelnou legendou:
Mapa Ledových Plání


Kompletní mapu Esury bych sice postnout taktéž mohl, ale jelikož je to moje úplně první mapa, tak tomu také vypadá. Je celkem nepřehledná, plná škrtáků a... heh ... raději jí v budoucnu někdy překreslím do lepší podoby a postnu jí stejně jako tuhle. Díky všem hráčům za účast a podporu! ;) (klaní se)

PS: Mapy se u mě objevujou vždycky po rozkliknutí spoileru děsně velký, protože maj docela slušný rozlišení. Stačí, pokud spoiler zavřete a znovu otevřete, aby se to zmenšilo a nebylo to přes celou obrazovku.

Upravil/a scorpioncz dne 15.09.2016 23:19