Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Odměna na hlavu v državě -> vymazání odměn aneb čistý trestní rejstřík

Přidal Paia dne 31.03.2013 14:28
#1

Zdar, před několika týdny skutečnýho času (asi týden ve světě Skyrim) se zvrtlo to dokončení úkolu se Zapřisáhlýma v Markartu, šly tam po mně stráže když jsme vylezli z dolu (asi ne jen po mě, i po jiných hráčích) a tak je tam na mě vypsána odměna asi 8000 septimů (dle statistik). Potřeboval bych do města zajít, předat orcké kovářce hledaný předmět.
A jak si tak pročítám loudovací obrazovky, na jedný se psalo, že s odmazáním vypsaných odměn pomůže zlodějský cech. Toho jsem členem (i když jsem zatím neudělal Zlatice - nemůže být tohle spouštěč pro to nulování?) a tak jsem zašel do Krysí díry a zkusil tam s každým přítomným včetně spících pokecat, jenže u nikoho nebyla žádná nabídka na to umazání hříchů.
Na netu (českým, páč EN neumím a tady: http://www.uesp.n...rim:Skyrim si moc nepočtu) jsem taky nic nenašel a tady nevím, jak fórum prohledávat (nahoře v liště sice vidím velký tlačítko "Vyhledávání", ale to vede na chybovou stránku).
Netuší tedy náhodou někdo, která NPC z cechu (a kde má nejčastější výskyt) umí zajistit to nulování vypsaných odměn (asi za poplatek, jak jinak)? Asi se mi to "čištění" bude hodit i do budoucna, vstoupil jsem včera i do Temnýho bratrstva...