Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: 21.12 příprava

Přidal EldeR dne 18.12.2012 00:41
#49

nagasadowcz napsal:
MortuusDominus napsal:
Tak jsme se shodli na tom, že spousta lidí jsou svině a že to chce sprchu... tak tady založíme malý tábor se spiknutím :D :D :D
Teď už jen nakoupit rakety :D


Souhlas! Nemáte někdo kontakt na Kim Čong-una? Prý jich má dost :D

Diego napsal:
Dva měsíce právě ne, já čet že tak tři dny možná až pět dní. Prý kvůli sluneční erupci nebo co, sorry ale o slunci toho vím pramálo.;)


Tak to potom jo. Já se chytil těch 2 měsíců, jak psal Aloe (či kdo, snad on). No, o možnosti slunečních erupcí jsem taky četl. Tam jde o to, že Země, Slunce a galaktický střed budou v jedné rovině, což se prý stává jednou za nějakých 65000 let a nikdo si není tak úplně jistý. co by se mohlo stát. Většina vědců ale tvrdí, že žádné drámo to asi nebude.


Na Kima bych se vyprdnul, nějakej Ivan by byla asi lehčí varianta.

A co se týče toho rovnání planet a podobně, tak to prej tak žhavý není, nehledě k tomu, že jediný co by nás mohlo bezprostředně a bez varování z vesmíru ohrozit, je právě slunce. Akorát ty erupce vědci nedokážou s jistotou předvídat, ani co se výskytu, natož síly týče.

22.12. si prostě všichni uvědoměj, že Májové by prostě začali používat novej kalendář, stejně jako to po silvestru uděláme my. :D