Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: S.T.A.L.K.E.R Call of dead

Přidal Leneren dne 02.11.2012 17:03
#2

PDA(personal digital assistant) je to v podtatě to,že vy si můžete zapisovat důležité informace o mutantech ,úkolech a lidech.Takže si musíte založit na ploše nový textový soubor a dávat si to tam.Nebo budete mimo obraz.
Informace o mutantech:Když víte vše u mutantovy tak vůči němu máte 15% bonus v poškození.
Plus je šance ,že když si zjistíte jeho slabiny možnost ubrat mu o dalších 15% více.Tudíž celkově až 30% bonus k poškození.
Jak zjistit informace o mutantech?:Můžete si je zjistit pouhým pozorováním.Například jen pozorováním z dálky dalekohledem zjistit jejich zvyky etc....
Od zkušených stalkerů.Můžete se zeptat lovců v podstatě kohokoli.

Rampage:Když jste v těžkém boji proti mutantům a nemáte jinou šanci.Můžete použít rampage.To vám okamžitě sebere 80% výdrže a 15% zdraví.Ale budete mít poškození o 70% větší.Ale použití je možné jen po tom.Co si píchnete speciální drogu o níž nebudu zatím nic prozrazovat.A navíc.Použití bude možné jen jednou za 100 příspěvků.Jinak by jste mohli zemřít na důsledek moc vysoké koncentrace drogy.

Frakce
Stalkeři- Jsou to osamocení bojovníci, nepřidávají se k žádné skupině. Do zóny přišli hlavně hledat artefakty a na nich vydělávat. Jejich největším nepřítelem, jsou banditi.

Banditi- Členové kriminálního podsvětí, kteří do Zóny přišli z mnoha různých důvodů: vydělat peníze prodejem artefaktů, skrýt se před zákonem nebo obchodovat se zbraněmi. Zóna je plná banditů, od obyčejných lupičů až po dobře vybavené kriminálníky. Většina z nich je členem nějakého gangu. Ačkoliv mezi sebou gangy Zóny často bojují, stejně pro normální stalkery představují závažný problém.Nebudou vůči vám ihned nepřátelští.

Svoboda- Anarchisté a dobrodruzi, kteří se prohlásili za bojovníky za svobodný přístup do Zóny a jsou v neustálém konfliktu s armádou, vojenskými stalkery a frakcí Povinnost. Tito takzvaní válečníci za svobodu věří ve sdílení informací o Zóně s okolním světem a bojují proti státnímu monopolu na zázraky a tajemstí Zóny.

Monolit-Tato skupina vykazuje mnohé znaky náboženské sekty. Její členové věří v existenci cizího krystalu, monolitu, umístěného někde ve středu Zóny. Většina stalkerů adepty Monolitu opovrhuje a považuje je za blázny. Skupina Monolitu se snaží zablokovat veškerý postup do Zóny a uchránit tak monolit před ostatními stalkery. Povídá se, že mají hluboko v Zóně velkou základnu, ale přesné umístění znají jenom členové.

Armáda- Armáda hlídá okraje zóny, nerada pouští lidi do zóny a nepouští Stalkery pryč ze zóny, kvůli tomu, že si odtud stalkeři odnášejí artefakty. Jsou dobře obrnění a používají samopaly Ak, a u základen občas kulomety. Stalkery nemají rádi, proto na ně většinou útočí

Vědci-Vědci zkoumají Zónu a její vliv na přírodu. Kupují různý materiál ze Zóny od stalkerů, například artefakty které následně zkoumají.

Žoldáci- Žoldáci jsou nájemní vojáci. tato frakce je velmi dobře vybavená, jelikož si nechávají platit nehorázné sumy za svou práci.

Odpadlíci-Jsou to lidé, které nikdo nechtěl, nebo byly vyhozeni z frakce.

Zombie stalkeři- Ubožáci kteří byli vystaveni působení záření v Jantaru a dalších silně ozářených sektorech. Neopatrní stalkeři zešílí a změní se na chodící mrtvoly. Prochází jich Zónou mnoho, někteří se dostanou až k perimetru. Už jim není pomoci, protože destruktivní proces je nezvratný. Zombifikovaní stalkeři stále ještě dokáží použít své zbraně, ale jsou poměrně hloupí, často chodí v kruzích a mumlají si nesmyslné kratičké věty. Časem ztrácí všechny své schopnosti a stanou se z nich normální zombie. Většinou jsou velmi agresivní a ve velkém počtu mohou představovat vážné nebezpečí.

Povinnost-Paravojenská skupina známá svou disciplínou. Její členové žijí podle přísného kodexu. Členové Povinosti jako jediní odmítají prodávat unikátní předměty ze Zóny do venkovního světa. Povídá se, že všechny artefakty nelezené se předávají vědcům. Členové skupiny považují za hlavní cíl ochranu vnějšího světa před nebezpečím Zóny. Většinou se zabývají ničením monster, takže nájezdy Povinosti často zachrání obyčejné stalkery před vážnými problémy. Frakce je už dlouho ve válce se Svobodou.

Obchodníci- můžete u nich nakoupit různé zboží, zbraně, zbroje, potraviny, léky a podobně, taktéž u nich můžete cokoliv prodat, nebo pro ně plnit speciální questy.

Upravil/a Leneren dne 02.11.2012 21:03