Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Co tě žere? • Diskuze/Statistiky

Přidal Lord Rade dne 13.09.2015 23:34
#441

DNES CTŽ SLAVÍ 3. NAROZENINY!


Takže mu popřejte minimálně další tři roky a pohrozte zbývajícím hráčům virtuální smrtí, pokud budou hru flákat.

Aby se neřeklo, tak jsem si pro vás něco připravil. Pro vás. Pro zbývajících 6 hráčů, kteří přežili, nebo se na hru alespoň definitivně nevysrali.

Zkrátka tu mám tři otázky. Každá otázka se bude týkat jedné ze tří stále trvajících skupin. Tudíž jedna se bude točit okolo příběhu Gerreta a Larryho, druhá okolo Waltera a Alyx a třetí ohledně týmu, který nehrál snad půl roku, ale někdy si ještě zahraje - Petera a Thomase.

Pokud nebudete vědět odpověď na nějakou otázku, tak jí ignorujte a pošlete mi jen ty, které víte, nebo zjistíte. Za zkoušku v této mega konkurenci nic nedáte.

Přemýšlel jsem, co bych dal vítězi. Injekci jsem dal při prvním náboru, takže se nebudu opakovat, ale dám něco stejně užitečného. Výherce si bude moci vybrat druhou výhodu do hry! Bude tudíž moci snadněji nacházet věci, dostane možnost být při plížení tišší, nebo bude lepší v přemlouvání. Všechny možné dovednosti naleznete na první stránce CTŽ hry.

Výherce bude ten, který odpoví správně na nejvíce otázek. Pokud bude víc správných odpovědí, tak si o vítězi hodím kostkou - třeba ani nebudu muset, protože se zúčastní jeden člověk s jednou odpovědí. Čas rozhodovat nebude, protože by to bylo nefér vůči těm, kteří zde nejsou často. Je vás šest a jistě se nezúčastní všichni - i když bych za to byl rád. Tudíž máte velkou šanci na výhru!

Otázky jsou následující:
1.) Alyx se dostala ke spisům doktora, který "zkoumal" nakažené. Co ohledně jejich chování zjistil?
2.) S jakou nestvůrou se setkal Peter? (Nepočítá se jeho tříoké dítě...)
3.) Jak došlo k masakru ve skladišti, kde byl Gerret se skupinou?

Odpovědi mi posílejte do soukromé zprávy ;) Čas máte do půlnoci 20.9.2015. Tudíž týden.