Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Co tě žere?

Přidal Lord Rade dne 17.09.2012 21:15
#2

Mezi prvníma, kteří mi poslali přihlášku byli: hRDLA, nagasa a norbi.
Takže prvním dvoum dávám na začátek injekci s lékam, kdyby vás něco kouslo a to slibované kladivo vám dávám taky. Takže třetí místo a sadu taoletních potřeb vyhrává norbi. ENJOY IT!

Přihlášky sem vystavím tak jak mi postupně přicházeli:


hRDLA

Tomas Sevcenko - MRTEV - příčina: obětoval svůj život pro Jakea
Barva červená

S.W.A.T. - K typu zbrani, který si zvolíš na začátku hry, se přičte bonus 2 k přesnosti. Tvá výzbroj tě zpomaluje. Vlastníš neprůstřelnou vestu, helmu, tři kouřové granáty a zbraň podle typu, který si vybereš.

e) Brokovnice a 2 zásobníky (brokovnice se zásobníky bývají nejlepší, super),
e) Nebojsa - Jsi statečný a ničeho se jen tak nezalekneš.
c) Velikán- Jsi velký hoch a tak trpíš tím, že tě ostatní snadněji spatří a naděláš víc hluku.

Pochází z rodiny střední vrsty. Všichni muži v jeho rodině byli policisty a proto není divu, že se dal na stejnou dráhu (možná na to měla vliv i tvrdá muzika, kterou poslouchá). Díky své chytrosti a síle rychle stoupal, až se nakonec stal členem zásahové jednotky. V té ho posílali jen k těm nejhorším případům. Po vypuknutí nákazy a smrti celého jeho týmu narazil na dva sourozence, co se nejspíše praštili do hlavy, jelikož se mrtváků vůbec nebáli a bavilo je zabíjet. Když mu zachránili život, tak se vůči nim cítil dlužný a přidal se k nim. Většinu času zůstává klidný a racionální to té doby, dokud ho někdo nevytočí, to se pak dějí věci. Je vysoký a dobře fyzicky zdatný.
http://mimg.ugo.c...poster.jpg
http://imageshack...6/sevm.jpg
____________________________________________________________________________________________________

nagasadowcz

Thomas Minski - MRTEV - příčina: zemřel při pokusu zastavit krveprolití
Barva modrá

1) ---
2) g) baterka
3) d) hyperaktivní
4) velikán

POVAHA A OSOBNÍ HISTORIE: Jmenuji se Thomas Minski. Když jsem vyšel theologickou fakultu, byl jsem nadšený. Byl jsem hrdý evangelický kněz. Brzy jsem se oženil a žena otěhotněla, ale naneštěstí zemřela při autonehodě. Po téhle ztrátě jsem začal pít a pomalu jsem začal ztrácet i svou víru. Když jsem jednou přišel na mši opilý, byl to konec. Bylo mi řečeno, že něco takového si nemůžu dovolit a že má církev mě propouští ze svých služeb. Právě v den, kdy jsem se měl vzdát svého původního poslání propukla naplno tahle katastrofa. Lidé, kteří mě znali, se na mě obraceli jako na morální autoritu a já znovu pocítil, jak se mému životu vrací smysl. Opět znám své místo. Ale po všech těch událostech mám k Bohu celkem specifický vztah, nejsem zrovna typický svatoušek ani pánbíčkář a se svými ovečkami zacházím jako se sobě rovnými, nikoli podřízenými, neb podřízeni jsme jen Bohu a před ním jsme si všichni rovni. Občas mi ulítne nějaké to zakletí, občas si šibalsky zarouhám a snažím se v kritických chvílích odkládat svazující náboženství, přizpůsobit se situaci a zachovat se prakticky. Nikdy ale nezapomínám, že Bůh tam někde nahoře je, i když už nevěřím všemu, co stojí v Bibli, a nikdy nezapomínám, že právě já ho musím reprezentovat v těchhle těžkých chvílích - ani ne tak planými řečmi a modlitbami, jako spíše ráznými slovy a skutky. Mou největší slabostí doteď zůstává alkohol. Je to už mnohem lepší a nikdy nepiju nezodpovědně, ale když se dostanu do opravdu těžké chvíle, mám chuť. A pokud ho mám k dispozici, odolám mu jen zřídka.

VZHLED: Vysoký, sice ne tlusťoch, ale žádný hubeňout, prostě kus chlapa. Tmavě hnědé kudrnaté vlasy, šedé oči, ďolík na bradě. Mám na sobě plátěné kalhoty, polobotky, košili a sako, vše černé.
____________________________________________________________________________________________________

Norbi

Augustus „Train“ Cole - OSUD NEZNÁMÝ
Barva růžová

Povolanie: Doktor- Závisí na tobě životy ostatních. Lze ošetřit své, nebo přítelovo zranění. Dokážeš identifikovat nakaženého. Vlastníš kufřík první pomoci, malý nůž, který lze použít i jako zbraň a tři injekce s lékem, proti infekci. Ve spolupráci s Biologem dokážeš i ty vyrobit jednu další injekci denně.

2.Výber
e) Nôž na mäso
3.d) Kecal
4.f) Velikán

Životopis:
Od malička bol jeho sen raz zachrániť svet. No bol to chlapec ktorý sedel vždy sám, tak sa rozhodol študovať medicínu. Kde stretol svojich parťákov na večné časy, Markusa,Damona a Santiaga.. po tom čo spolu prežívali sa dosť zmenil, už to nebol utíchnutý chlapec ale chlap do bitky, bol odhodlaný urobiť čokolvek čo si zmyslí... Jeho postava hráča amerického futbalu mu k tomu dopomohla. Po tom čo sa s odstupom času jeho parťáci zmenili v zombie, rozhodol sa, že musí nájsť niekoho kto mu pomôže zastaviť túto skazu, a tu jeho príbeh začína...
http://www.jasond...e-tate.jpg
____________________________________________________________________________________________________

Mopidu

Lara "Javelin" Nukem - MRTVA - příčina: nákaza
Barva žlutá

Kutil: Jsi jako MacGyver. Dokážeš ze všeho vyrobit něco. Nosíš s sebou své nářadí, se kterým umíš vyrobit cokoliv od důmyslné pasti až po nějaké zlepšováky. Jako zbraň ti slouží vrtačka.

Kuchyňský nůž na maso
Turista – Všude se touláš se svým velkým batohem a tak můžeš nést víc věcí. (Navýšení o 15l)
Slepec – Bohužel jsi někde ztratil své brýle a tak je pro tebe náročnější hledat munici a ostatní drobné věci. (-3 vnímání)

Lara "Javelin" Nukem se ve škole bavila hlavně tím, že skládala setrvačníky a montovala si je na aktovku, aby ji nemusela tak pracně vláčet. Je starší sestrou Jakea Nukema, kterému z neznámých důvodů říká Johny. Po epidemii Lara s Johnym popadli kuchyňské nože, Javelin také vrtačku, cowboyský klobouk alá krokodýl Dandee a banditský šátek. S chutí a veselím se pustili do vraždění zombíků a po menším incidentu potkali i nějakého Tomase, který se k nim přidal. Nyní cestují spolu a vraždí zombíky ve třech.
http://imageshack...brzekg.png
____________________________________________________________________________________________________

BadWolf

Jake Nukem - DOSUD ŽIJE
Tmavě zelená

Jake Nukem byl vždy rebel. Protože ale na všechno kašlal, nikdy mu nic nešlo a nic se neučil. Jednou ho ale do parády dostal učitel, který se ani s policí nemazlil. Byl to učitel a trenér basebalu.
Proto když Jake "prošel" (propadl 8krát, ovšem není hloupý, jen na skoro všechny kašle) střední školou, dal se na basebal. Bavilo ho to, a brzo se naučil hrát. Ještě než se stihl proslavit mu na dveře začli bušit fanoušci. Tedy zombie.
Protože to byl jeho sen, vzal Jake pálku a šel je rozmlátit. Na to má talent.
Brzo mu ovšem došlo, že tohle nebude nějaká zábava na jeden večer. Rozhodl se přežít za každou cenu.
Měl rád svojí sestru Laru "Javelin" Nukem a Toma Sevčenka na kterého při putování narazili.

Od té doby co zemřela Lara se dost změnil. I po té co zemřel Sev - obětoval se (odpálil granát zatímco byl přemožen zombie) aby Jake mohl utéct.
Jake se od té doby toulal městem (a později světem) sám. Bylo to dost nebezpečné (a drsné) ale baseballová pálka a rychlé nohy ho zachránili. Při vyjednávání s jinými přeživšími přišel o ucho. Noha se mu po kulce, kterou do ní schytal již zahojila a na památku mu tam zůstala jen jizva. Kdyby ne, tak by už nejspíš nežil. Přišel též o svůj nůž (ale opatřil si nový, i když tupější a ten zase ztratil když ho nechal zabodnutý v jakémsi zmutovaném zombie) a prostředníček na levé ruce.
O většinu z toho přišel kvůli prostředí samotnému. Je velmi neupravený, odrhaný, neoholený, jizvy... Přišel i o většinu původního oblečení (teď na sobě nosí košili, staré kalhoty a je zahalený do nějakého drsného hadru, či co, má pořádné boty místo starých tenisek) ale místo své "Indiana Jones" brašny (kterou mu strhl při honičce zombie) má teď normální baťoh.
Již se nevrhá do nebezpečí bezmyslně ale pořád nijak zvlášť netaktizuje. Navíc se mu zhoršil zrak.
Dalo by se říct že přežil víceméně díky štěstí.
To ale nevydrží navždy.
I když možná nejen to. Po nějaké době narazil na obchod s kostýmy a trochu si pohrál. Od té doby se snaží mezi ostatními přeživšími (kterých, pravda, není mnoho) hrát na něco jako "Ducha apokalypsy". Člověk by se divil jak maska a šílené chování dokáží zapůsobit. Získal díky tomu jednou nějaké jídlo.
A zemřela kvůli tomu matka s dítětem.
To mu zrovna na jeho zdrcené morálce nepřidalo. Ale řekl si, že pro Seva a Jane bude pokračovat dál a nikdy se nevzdá.
"Tenhle svět jde do kytek a nic už mu nepomůže. Bojovat o přežití jednoduše nemá smysl. Ale pro mé mrtvé rodiče, pro mou milovanou sestru a mého přítele co se obětoval, pro ty nezahodím svůj život na tomhle světě. Budou mě chtít dostat. Ale nedostanou. Tohle heslo je mým motorem, tohle mě udržuje na živu.
A zatím to funguje."

Vypadá zhruba takto: http://nd05.jxs.c...799_o2.png

____________________________________________________________________________________________________

Chell

Mirana - MRTVA - příčina: únos a následná vražda
Barva fialová

Utečená väzenkyňa
Má pri sebe hodinky mobil a peňaženku.
Výhoda: hyperaktívnosť
Nevýhoda: mlčanlivosť

Charakteristika: Je nedôverčivá a ak si o nejakom človeku myslí že jej chce ublížiť bez váhania ho zabije. V tých vzácnych prípadoch keď niekomu dôveruje však dokáže tvoriť veľmi cenného spojenca. V starom svete bola v podsvetí veľkou rybou a ak jej žičilo šťastie tak niekoľko jej kontaktov stále žije. Nemá rada hluk a preto používa hlavne tiché zbrane ako vrhacie nože alebo pištoľ s tlmičom.
http://www.offici...d23336.png
http://hd.wallpap...dge-t2.jpg
____________________________________________________________________________________________________

Leneren

Dimitri Děmidov - MRTEV - příčina: nákaza a následná milost od LordeSe
Bílá barva

Povolání:Voják
Odpovědi:1. Samopal a 2 zásobníky
2.f) Kecal
3.c) Velikán

Životopis:Narodil se v rusku v roce 1995.Tudíž mu je dnes 25. Už jako velmi malý byl aktivní a chtěl se stát vojákem. Avšak v mládí byl delikvent s problémy se zákonem, pil kouřil a jednoho času bral i drogy. Proto pochyboval že se dostane do armády, ale z ostatních byl nejlepší, a tak se mu to nakonec podařilo. Od té doby co si splnil sen, nikdy neporušil žádný zákon. Ve 22 letech se sice oženil a měl děti, jenže jeho žena byla jednou z prvních obětí nákazy. Naštěstí se jeho dětem podařilo uniknout, ale neznámo kam. Od té doby znovu pije, ale je odhodlán přežít a najít své děti..
Jediná existující fotka:http://www.flickr...820052069/(Nevšímej si toho vybavení )
____________________________________________________________________________________________________

SuperHunter

Nick "Hunter" Shepard - OSUD NEZNÁMÝ
Světle zelená

Co jsi zač ?: Policista
Zbrań: Pistole
Co máš po kapsaách?: Prázdný deníček a propiska
Výhoda: Jestřábý oko
Nevýhoda: Mlčenlivý

Charakteristika: Už od malička chtěl být policistou, stejně jako jeho otec. Svého snu dosáhl když dokončil policejní akademii. Byl policistou v jednom malém mětě, ale život mu zničila infekce, která měnila lidi v hrůzné zombí. Z města musel odjet a teď se toulá světem a hledá cokoliv co by mu mohlo pomoci přežít. Moc toho nenamluví, má rád bouřky, nesnese pohled na trpící dítě, miluje auta značky Ford Mustang, je obezřetný a dává si záležet na každý detail.
vzhled: http://imageshack...00x600.jpg

____________________________________________________________________________________________________

benjamin

Ben Gooner - MRTEV - příčina: bláznovství a následné ustřelení hlavy
Temně červená

Zámečník - Poměrně nudná práce, ale měls jí rád. S tvými znalostmi dokážeš překonat každý zámek i u těch nejnedobytnějších dveří. Vlastníš zámečnické potřeby, šperháky a šroubovák, který lze využít jako zbraň.
Svačina a voda
Máš bystrý zrak. Je pro tebe snadnější najít munici či ostatní drobné věci. (+3 Vnímání)
Mlčelivý

Po léta pracoval v jedné malé zámečnické firmě, postupně si uvědomoval, že se lidé začínají měnit a stihl si nashromáždit nějaké potraviny dříve než byl vyhlášen zákaz vycházení. Boužel časem potraviny došly a on se musel s posledním jídlem vydat do ulic, vyhledat přeživší a zachránit se... Pár dní se ukrýval v jednom kostele a tam také poznal kněze Thomase a později na cestě vojáka jménem Dimitri Děmidov..
Je to pomalý a klidný člověk s nenásilnickou povahou.
_______________________________________________________________________________________________

Merundin Thuri


Jeffrey Freeway - MRTEV - příčina: zavražděn Démony apokalypsy
Oranžová

Myslivec.
Výhoda: Nebojsa
Nevýhoda: Velikán
Zvolená věc: baterka

Vzhled: Jeff je silný, vysoký a ramenatý. Má blond vlasy asi střední délky. Stejné barvy je pak jeho knír. Na jeho oválné tváři dominují klidné oči barvy nebe. Hlas má hluboký a uklidňující.
Povaha: Jeffrey je pohodář, který si i přese všechno udržel nadhled a jízlivý humor. Nic moc ho nerozhází a je schopný i uprostřed přestřelky prohlásit, že by si dal kafe, ale je dost tvrdohlavý a paličatý. Zombíkům neřekne jinak než-li “mí uslintaní soudruzi”.

__________________________________________________________________________________________________

Aurelius

Thomas White - OSUD NEZNÁMÝ
Zelenomodrá

Doktor
Výhoda: Jestřábí oko
Nevýhoda: Velikán
Zvolená věc: lahev vodky

Životopis: Thomas White, se narodil roku 1982 do poměrně vlivné rodiny. Otec James White byl vesnický lékař a matka Myah prodávala v Supermarketu v nedalekém městě. Thomas měl ještě o čtyři roky mladší sestru Natalii. Když dostudoval Gymnázium, odešel studovat zdravotní školu, protože se chtěl stát doktorem po svém otci. To se mu podařilo a když úspěšně složil zkoušky ve škole, začal na čas ordinovat spolu s otcem, aby si udělal dostatečnou praxi. V pětadvaceti letech, opět opouští rodnou vesnici a přijímá místo doktora v nemocnici, která se nacházela v nedalekém městě. Zpátky se vrací až o čtyř roky později, když jeho otec vážně onemocní, proto dočasně nastupuje na jeho místo. Otec ovšem po několika měsících umírá a Thomasovi, který se ještě za tu krátkou dobu stihl zamilovat do sestřičky Mirandy, tedy nezbývá nic jiného než zůstat ve vesnici na otcově místě. O tři roky později se Thomas a Miranda vezmou a o rok později se jim narodí dítě, dcera jménem Kate. Miranda zůstává na mateřské dovolené a Thomas přijímá novou sestru, Ashley. Žije poklidným životem, dokud sem nedorazí zvěsti o nákaze.

Vzhled: http://www.abcgam...128140.jpg
_______________________________________________________________________________________________

scorpioncz

Peter Carter - OSUD NEZNÁMÝ
tmavě modrá

Hasič
Výhoda: Nebojsa.
Nevýhoda: Mlčenlivý
Zvolená věc: Kapesní nožík

Životopis: V mládí zažil bouračku při které mu zahynul bratr. Proto si usmyslel že bude hasičem a sen se mu splnil. Když se začalo mluvit o šílených lidech, tak Peter jako hasič usoudil, že jde o něco většího. Ze stanice nenápadně ukradl sekyru a odstěhoval se se svojí přítelkyní Ashley na venkov, kde jako malý vyrůstal s rodiči. Ash byla zdravotní sestra, a potom co se odstěhovali, začala pracovat u místního doktora. Když bylo Petrovi čtyřiadvacet let, tak nákaza propukla naplno a na vesnici zaútočili nakažení z vedlejšího města. Peter okamžitě popadl sekyru a odběhnul do malé ordinace. Tu se mu podařilo zachránit, přičemž potkal Thomase, který byl jejím doktorem. Thomas se chtěl vrátit za rodinou, ale Peter ho přesvědčil aby tam raději nešel a radši se připravil na nejhorší...

Vzhled: http://eloisejkna...godjy1.png

_______________________________________________________________________________________________

LordeS

Gerret "Kain" - DOSUD ŽIJE
barva šedozelená

Střelec z kuše
Zvolená věc: Kuchyňský nůž na maso
Výhoda: Kecal
Nevýhoda: Monstrum

Životopis:
Jmenuji se Gerret. Na školu jsem nikdy nebyl. Pořád jsem se flákal po barech a ulicích. S rodiči jsem dřív bydlel na konci města, kde začínal les. Má matka se před pár lety zhroutila, když zemřel můj mladší bratr. Od té doby s nikým nemluvila. Můj fotr byl ožrala. Fakt kořala první ligy.
Nebylo tomu tak pořád. Dřív, když byl můj bratříček naživu, brával nás otec do lesa na lov. Otec nevlastnil pušku ani pistoli. Preferoval kuši. Tvrdil nám, že tím oběť zemře rychle a čistě. Ale hlavně tiše. To byly zlatý časy. Pak to šlo všechno do kytek.
Možná si říkáte, proč jsem dostal tu posměšnou přezdívku Kain. Můj bratr nezemřel na nemoc.
To já ho zabil. Nešťastná nehoda na lovu.
Po jeho smrti se z nás stala tichá rodina. Matka plakala nebo byla duchem nepřítomna.
Otec byl pořád na mol a jen na nás, hlavně na mne, křičel. Já také nehovořil o svých pocitech. Nebyl nikdo, kdo by mne vyslechl.
Dnes jsou oba mí rodiče mrtví. Připletli jsme se k nějaké autohavárii. Byli jsme tam všichni tři. Když jsem se probral, všude byly Zetka. Mou matku vytáhli skrz okno.
Otec byl venku a snažil se ty kousavý potvory nalákat na sebe. Během toho jsem mohl utéci. Nedokázal jsem už otci pomoci, ale on mi tím zachránil život. Utekl jsem zpátky domů. Pochopil jsem, že nemá smysl zůstávat v rodné chalupě a čekat na zubatou. Děkoval jsem otci, že mne naučil střílet z kuše a doufal, že mne toho naučil dost.

Vzhled: http://imageshack...3/odun.jpg

____________________________________________________________________________________________________

SuperHunter

Alyx Redfield - DOSUD ŽIJE
barva zelenožlutá

Studentka
Zvolená věc: Kuchyňský nůž na maso
Výhoda: Jestřábí oko
Nevýhoda: Mlčenlivá

Životopis:
Alyx se narodila do velmi inteligentní rodiny. Její otec byl vědec a její matka byla doktorka. Ve škole měla nadprůměrné výsledky a dostala se na tu nejlepší školu v zemi. Bohužel její skvělý postup překazila infekce. Naštěstí, když se nákaza rozšířila, byla zrovna doma. Sbalila se, vzala kuchyňský nůž a teď se snaží přežít.

____________________________________________________________________________________________________

leneren

Nikolay Kalashnikov - MRTEV - příčina: důchodec mu vystřelil oko vzduchovkou
barva tmavě fialová

Uprchlý vězeň
Věc: Kapesní nožík
Výhoda: Nebojsa
Nevýhoda: Mlčenlivý

Životopis:
Muž starý 37 let vysoký přibližně metr devadesát, svalnaté postavy s vcelku elegantními pohyby a způsobem vyjadřování. Už jako malý byl tulákem a žebrákem ulic měst, který putoval z jednoho koutu země na druhý a užíval si potulného života, s jeho strastmi i radostmi, třebaže to první převažovalo.Byl natolik ambiciózní, že se dostal do Sovětské armády a nakonec postoupil až do sborů SPECNAZ GRU, kde se stal špičkovým zvědem a vyučil se v umění skrytého pohybu, záludných útoků a přesvědčivého herectví.Vyučil se i pár jazyků, jenž mu pomohly v jeho cestě, stoupal stále výš, až jeho hvězdu zničil pád SSSR. Po této pro něj osudové události byl odsouzen na doživotí za zločiny proti lidskosti a vraždy. Třebaže měl dětství ve, kterém se mu nedostalo, ani základního vzdělání byl překvapivě bystrý a brzy se začal zajímat o filosofii, historii a přírodní vědy.Po propuknutí infekce dokázal spolu s dalšími vězni, porazit posádku věznice, kde byl vězněn a následně ve spánku vyvraždil své “spolubojovníky“ kvůli tomu, že pro něj byly možné nebezpečí.Od té doby co se potkal s Alyx se jen potulují a hledají způsob jak přežít v tomto chaosu.

_____________________________________________________________________________________________


S3cE3

Sergei Sokolov - MRTEV - příčina: roztrhán tlupou nakažených
růžová

Voják
Zbraň: Odstřelovací puška a 1 zásobník
Výhoda: Jestřábí oko
Nevýhoda: Velikán

Životopis:
Narodil se v Rusku, a je mu 30 let. Vychovával ho otec, který byl slavný člen sovětské armády, tudíž bylo jasné, že od malička chtěl být také vojákem. Hned jak to bylo možné, přidal se k armádě. Byl nejlepší ze své jednotky, hlavně s odstřelovací puškou. Díky jeho skvělým schopnostem se dopracoval až do speciálních jednotek Specnaz, konkrétně do Specnaz MVD, která se zaměřovala hlavně na boj proti terorismu. Bohužel, jeho poslední mise skončila tragicky, celý jeho tým zahynul a on jediný přežil. Tuto ztrátu neunesl, a dával si to za vinu. Proto opustil armádu, a utápěl se doma v alkoholu.Po pár prolitých dnech se ovšem schopil, a chtěl začít nový život, jenže zrovna vypukla nákaza...

______________________________________________________________________________________________

Tondulín

Tony Hunter - OSUD NEZNÁMÝ
tmavě červená

Cvičitel psů
Věc: Kapesní nožík
Výhoda: Hyperaktivní
Nevýhoda: Troškař

Životopis:
Pochází z chudší rodiny. I přesto, že to není žádný hlupák, má jen základoškolské vzdělání, protože musel jít do práce, aby se jeho rodina uživila. ve volných chvílích se věnoval psům , ke kterým má už odmalička vřelý vztah. Rád se svým psem Tukiem pytlačil v lese. Opravdu si oblíbil lov s lukem, časem se ve střelbě stále zlepšoval a zlepšoval až se tím začal živit. Krátce reprezentoval svoji zemi ve střelbě lukem, dokud nepřišla zombie apokalypsa. Zombie mu zabili rodinu i jeho psa a od té doby ty stvůry střílí jednu po druhé.

Měří 180 cm, hubený, zrzavé krátké vlasy, nízká váha, rychlý běžec, vynikající střelec s lukem, žádné zkušenosti se střelnou zbraní

______________________________________________________________________________________________

matthew074

Larry Scarlet - DOSUD ŽIJE
žlutozelená

Herec
1. d) (Hodinky,peněženka,mobil)
2. f) (Kecal)
3. e) (Strašpytel)

Historie: Narodil se v Americe ("země neomezených možností") je mu 27let. Už od mala si svým troufalým a provokativním chováním budoval cestu ke slávě. Jako rozmazlený syn Politika a Právničky měl přístup k vysokému vzdělání a snobské společnosti. Díky kontaktům jeho matky se dostal do konkurzů na filmy ,které byly kritiky předem odsuzovány jako propadáky kvůli nevábným scénářům však Larryho herecký talent tyto díla pozvedl nad průměrnou hodnotu. Postupně šplhal na společenském žebříčku a brzy se dostal mezi bohatou a zvrhlou smetánku. Byl známý jako milovník krásných žen dobrého alkoholu a rychlých aut. Nežil v bídě a na (pro něho) drsné prostředí normálního života nebyl nikdy moc stavěný a tak poté co svět zachvátila panika přežil jen díky tomu že se staral jen o sebe a dával přednost raději útěku než boji.

Popis: Průměrný vzhled.Vysoký 185cm. Dlouhé černé vlasy svázané do culíku a strniště. Hnědé oči. Dlouhé silnější ruce. Kratší nohy. Jemné dlaně.


_____________________________________________________________________________________________

Sarako

Walter Mc'Cloud - DOSUD ŽIJE
hnědá

Myslivec
1) Svačina a voda.
2) Jestřábí zrak
3) Troškař

Životopis: Již od mala ho bavilo lovit. Na svůj první lov ho vzal jeho otec už v deseti a od té chvíle ho brával pořád. Jenže když bylo Walterovi šestnáct zemřela mu matka a otec propadl alkoholu. O dva roky později byl jeho otec tak zadlužený, že už svoje dluhy nedokázal splácet a vzal si život. Walter našel svého otce s dírou v hlavě a vystřeleným mozkem. Jelikož věděl že právě zdědil otcovi dluhy utekl do Afriky, kde pomáhal pytlákům lovit slony pro kly. Po dvanácti letech se vrátil do své vlasti, kde splatil rodinný dluh.

Popis: 179 cm, 32 let, dlouhé vlasy hnědé barvy, knír a bradka. Přes obličej má několik škrábanců od střetu se lvi, z doby kdy pytlačil v Africe.

_____________________________________________________________________________________________

Adrian_S

Raynor Frost - DOSUD ŽIJE
Tyrkysová

Povolání: Zámečník
Předmět v kapse: Láhev finské vodky
Bonus: Pružný
Postih: Troškař

Charakter: Nekonfliktní, ale holdující alkoholu (po nešťastné události)
Výška: 176 cm. Váha: 73 kg.

Životopis:
"Raynor Frost se narodil v 3. listopadu 1991 do rodiny velice známého baviče Mika Frosta a klidné barmanky Laury Frostové (za svobodna Douchové).
Od malička ho bavila manuální práce a po ukončení základní školy se rozhodl jít na technickou školu, ve které neměl moc štěstí. Učení bylo složité a pro něj kupodivu nudné. Celkově jeho vzdělání bylo ukončeno díky neshodám a rivalitě v rodině, kdy si jeho otec usmyslel, že je důležitější a mocnější než jeho matka, což ho velice vzalo. Následoval rozvod a odjezd s matkou pryč z rodného města. Díky této velice konfliktní události se Raynor po nocích potloukal po různých hospodách a dal se na pití...

Jeho matka pracovala jako barmanka a nerada vídala Raynora za barem, když si utápěl svůj raný život. Jednoho večera Raynor přistihl Lauru, jak se snažila vyloupit zamčenou kasu po zavírací době. Protože ji měl moc rád, neudal ji. Naoplátku ho naučila techniku háčkování zámků, které ho velice bavilo.
Společně několik měsíců "loupili" různé krčmy a zapadlé městské putyky... Do doby, než jeho matka náhle zemřela na zástavu srdce. Protože Raynor nevěděl, co má dál bez ní podniknout, rozhodl se zanechat svou matku v opuštěném autě, vzal nejpotřebnější věci (brašnu se šperháky, šroubovákem a do ruky láhev vodky) a vydal se pěšky směrem do města, kam měli namířeno..."

Upravil/a Lord Rade dne 15.09.2016 15:51