Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Peníže ve Skyrimu??(tipy/triky)

Přidal Tial dne 18.11.2011 13:28
#17

Freani napsal:
Já nic nekovám (už mám 100), lektvary nevyrábím a momentálně mám 50k+ a k tomu dva domky plně vybavené (v dalších větších městech jsem zatím nequestil tak, abych se k němu dostal), takže asi tak :D A to mám u sebe a v truhlách věci minimálně tak za dalších 50k, ale prostě není to komu prodávat. Za penězi se ve Skyrimu nemusíte extra honit, pokud děláte questy a čistíte pravidelně dungeony, nahrabete si tam tolik harampádí, až z toho jde hlava kolem.
Spíš prostě kdyby měli obchodníci víc peněz, nejvíc mělo NPC 4000, to když jsem od něl koupil ingoty, ale i to bylo hodně málo na to, abych prodal stěží polovinu věcí, které jsem potřeboval :| Největší problém je asi s prodejem šperků, z dungů jich jste schopni nasbírat opravdu kvanta a některé z nich se prodávají opravdu za dost, jenže není komu.
Taky mam podobnej problém. Stačí počat den dva a oni si ty peníze seženou :). Jinak já sem alchymista ze záliby u od oblivionu a musim říct že je to fakt slušnej způsob výdělku když víte co s čim :).