Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hate park

Přidal Adrian_S dne 29.07.2016 18:26
#510

EldeR napsal:
Ehmm.... klidně se tady hádejte, ale došlo někomu z vás vůbec, že třeba právě na tohle tady Adrian_S poukazuje ???


https://media.giphy.com/media/7rj2ZgttvgomY/giphy.gif


Jeden z mála "Starších", kteří pochopili můj ohlas... Děkuji, EldeRe...

Ať jsem si pročítal předchozí příspěvky jakkoli, musel jsem se někde chytat za hlavu, neboť bych musel zopakovat všechno, to co jsem napsal, JEŠTĚ JEDNOU. Huh.. už mě to unavuje, neustále opakovat jedno a to samé.

Ale dobře, že jste to vy, tak to shrnu.. a naposledy to vysvětlím:
- - - - -
Vše začalo útokem Spamerů.. Každou chvíli tu byl od nich jistá reakce a žádný z módů ani adminů se nerozhodl k zásahu, přitom tu tihle "boti" štvali mnoho členů. Prvně se ovzal Aure, aby s tím konečně někdo něco dělal a já se přidal s tím názorem, že pokud není nikdo z "vedení" schopný tomuto zabránit, pak ať odstoupí a přenechá to někomu jinému.

Rozjela se obrana ze strany "Starších", na kterou opět reagoval Aure a já se opět k němu přidal, že bych měl možný zájem pomoct se stránkami. V prvé řadě pouze proti SPAMerům.. A po dlouhé době, než jsem něco stačil napsat, dostávalo mě už delší dobu, že si tu zkrátka ti "starší členové" mohli porušovat jasně daná pravidla, ale ti "novější" (např. já) nemohli - třeba u her. V minulosti LR založil "Trolling room", který JASNĚ porušuje pravidla, ale nikdo s tím nic neudělal (i Whirta to s**lo, ale nechtěl si znepřátelit celé fórum). Ostatně, toto "vlákno" tedy nemá co dělat, byť je v sekci "Pokec"... Na výlevy z chatů nemusí být zvláštní příspěvek, který je nesmyslný a zcela zbytečný.

V tomto duchu jsem si vzpomenul i na příhodu s Mopiním oceněním, proti kterému jsem i nadále... Udělovat ocenění za něco, co nemá skoro žádnou hodnotu, je asi stejné, jako házet mince do kanálu a něco si přát. -> další důkaz porušování pravidel

Z mého projevu jsou najednou všichni nesví a zbrojí proti mne, protože si nechtějí přiznat, že jsou z větší části zodpovědní za úpadek těchto stránek. Já hájil zájmy tohoto fóra a jasně jsem říkal, kde/v čem/a jaký je problém, leč místo slušných odpovědí se ocitla kritika na nesprávném místě a nemístní argumenty létaly "Hate parkem" i "Úpravami a připomínkami" jak na Nový rok.

Mám vizi a snahu "upravit" toto fórum, protože v některých vláknech chybí texty, jinde zase obrázky, někde zase odkazy, atd.. atd...
Chválihodné, nicméně, když tu z 10 lidí napíšou pouze 3 členové, že je to dobrý nápad, pak si tedy říkám, v čem je chyba...

Trollové tu nemají zkrátka co dělat. Nic proti, Rade, ale jestli se ti můj názor nelíbí (jakože asi ne) a nehodláš s tímto přístupem přestat, tak aspoň z mé strany máš volnou cestu pryč.. Já tě tu nedržím.. a i kdybych se stal moderátorem, NEDOSTAL bys ban.

A propo... být moderátorem je jedna věc, druhá věc už je ta, zda by to vůbec pomohlo... Mohli by se tu ukázat vylepšení, nové informace i nápady.. ale co když většina "troll" fóra se zaměří, jak pošpinit tuto práci a jen se vysmějou těm, co se o ně starají?


Jinak, jsem moc rád, že si to aspoň někteří členové fóra uvědomili, o čem tu píšu. Mrzí mě, že se včerejšek rozjel tak ve velkém, že přilákal mnohočetnou pozornost.. Pěkná reklama, ale nejsem na ní hrdý.. :|

https://imageth.uloz.to/1/b/2/1b224a4c707becd4c870e1fe62c3df4c.640x360.jpg


To Whirt: Rád bych tě přesvědčil, abys zvážil svůj odchod a přenechání funkce. Jestliže je SA pryč (VÁŽNĚ?! :O ), kdo bude mít na startost tyto stránky? Aspoň od té doby, co tu jsem zaregistrovaný, jsem s tebou nikdy neměl potíže, naopak, oba jsme vycházeli vstříc. Za mne jsi skvělý admin, byť nemáš teď čas na tuto údržbu. Možná, kdyby šlo o jmenování nového ADMINA, vyřešily by se problémy. (Za sebe, doporučuji někoho, kdo tu je již dlouhou dobu a velmi spolehlivě se staral o chod fóra... např. EldeR nebo Diego.)