Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hate park

Přidal matthew074 dne 29.07.2016 16:49
#509

Že já vůbec něco píšu co?

Chtěl jsem nenápadně naznačit, že tuhle hádku zapříčinala ona NEtolerance. Nikdo se s Adrianem v plánu hádat neměl. Rade a Já jsme si v klidu bezprávem "hájili" Trolling Room a Mopidu se přidala potom co byla zmíněna v jednom z Adrianových slohů.

Nemám nic proti jeho snaze obnovit chod fóra, jelikož jsem tu stejně furt, jen kvůli Škorpionovi, ano můžete za mojí přítomnost vděčit jemu. Mně je jedno, jak tohle fórum dopadne a Adrianovi přeju hodně štěstí s jeho snahou, ale vadí mi, že když už mluvíte o toleranci nejste (jak se zdá) schopní tolerovat naše malé prohřešky (které vyvolávájí problémy zdá se, že jen kvůli tomu, že pár lidí není schopno ignorovat "svítící ikonku" topicu) a ani s tím nic dělat. Trollové většinou trolí jen ve dvou tématech a ty jsou v sekci "Pokec", které se Skyrimem nic společného mít nemusí. Do krve neurážíme ostatní členy fóra (ani nevím, proč bych měl zapotřebí urážet, někoho koho ani osobně neznám a samotnému mi to příjde ubohé), nevím v čem je takový problém, že to nedá někomu spát.

Chápu, že na to nemáte jako módi náladu a čas(což vyvolává otázku, proč nevyberete dalšího, aktivního moderátora), ale když nás zdrbete, tak se uklidníme (na čas).

Jinak k té "krátké" odpovědi. Nevím, proč bych tu měl psát dlouhé slohy, když tohle stejně nikam nevede, ani sám nevím proč tu sem furt přispívám snad jen ze snahy ospravedlnit naše "činy". :D Buď nám konečně dejte ban(přecijen zbavíte se trollů, kteří stejně dělají jen problémy) či to přestaňte řešit A NEBO dejte Adrianovi a Aureliusovi MOD hodnosti ať si s tím poradí dle svého.