Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hate park

Přidal Whirt dne 29.07.2016 15:59
#502

Zaprvé musím uznat, že je současný stav fóra z části moje chyba, měl jsem odstoupit z funkce, když jsem věděl, že na to nebudu mít čas a přenechat to jiným. Poslední věc, kterou jsem byl schopný ukočírovat byla soutěž o Fallout 4 a tím to skončilo. Od té doby jsem byl rád, že jsem vůbec schopný udržet si práci, školu a trochu sociálního života.

Zadruhé musím přiznat že Mopi, Lord Rade ani hRDLA toho moc během diskuze k tomu, co Adri psal, nenapsali nic co by mu přímo odpovídalo a nepsali moc nového.

Matt přišel aspoň s něčím, na co by se dalo smysluplně odpovědět a nadále komunikovat.

Je pravda že s Trolling roomem jsem příliš nesouhlasil a v podstatě tu nemá co dělat. Ale když byl posledně zablokovaný svázalo mě to ruce, protože velká část fóra se najednou ohradila a ti co mě mohli podpořit nikde nebyli. V takovém případě mám jako administrátor dvě možnosti - zabanovat většinu aktivních lidí nebo odblokovat téma, s jehož během nesouhlasím.

Co se ocenění týče, tak tam musím uznat další chybu z mé strany.
Ocenění mají velice dlouhý příběh, protože prvně je zavedl SA, jenžen po jeho odchodu je neměl kdo spravovat, tak jsem se toho chopil já, jenže po té, co se do moderátorského týmu připojili další, tak se jejich systém opět překopal a už částečně tato starost vyšla z mých rukou a Mike sepsal jejich současnou podobu, se kterou můžu i nemusím souhlasit.
Některá současná ocenění, která právě Adrovi nedávají smysl, jsem dal uživatelům, kteří je vlastní, já. Nemůžu to nijak odůvodnit než tak, že to byla v podstatě sranda.

Adriho snaha je ve své podstatě dobrá, nevím proč by se měla negovat. Nemá cenu si brát vše příliš osobně, změna by mohla fóru pomoci a mrzí mě, že jsem toho nebyl za poslední dobu schopný.

S Aurelovým přístupem taky souhlasím.

Je pravda, že právě Trolling room je věc nadbytečná, svoji potřebu trollit (což nevím proč vůbec existuje) si můžou lidi ventilovat jinde.

Víc toho teď asi nenapíšu, mám vůbec štěstí, že se mi něco tak dlouhého podařilo napsat, vzhledem k tomu, že tu kradu Wi-Fi nějakému hotelu.