Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: The Elder Scrolls Online

Přidal Whirt dne 21.01.2013 15:03
#110

Shrňme si to co víme a podívejme se na různorodé názory.

Ti co si myslí, že to bude okopírované WoW v podstatě neví o co se jedná a jejich obavy jsou velice vedle.

Pak je tu skupina lidí, co se bojí toho jaká tam bude komunita (nadávky, ne moc inteligentní komentáře, atd. atd.) - to už jsou právem obsažené obavy, které však Zenimax údajně dokázal vyřešit.

Následně jsou tu lidé, kteří se obávají špatného zacházení s lore, což je také odůvodněné, jelikož pár údajů jsou opravdu zmatečné a nedokáží se do lore zasait.

Pak jsou tu optimisti, kteří hráli jen Skyrim a poetika Elder Scrolls jim nic neříká - jsou nadšení z MMO známé značky která se jim líbila z populárního a jednoduchého Skyrimu.

Následně jsou tu optimisti, kteří si toho hodně přečetli a shlédli a přesvědčili se, že spousta věcí, kterých se obávala je už zažehnána a něco už dokáží překousnout i když to bude těžké - zpočátku většinou byli optimisti (do této skupiny se řadím já).

Je tu spousta věcí kterých se obávat - vzhled některých ras, frakce, řešení boje, atd. Ale já doufám, že TES jelikož je to především singleplayerovka, přinese svěží nádech MMO RPG, jako je třeba pohled z první osoby atd...

Nelíbí se mi ještě dost věcí, ale doufám, že vzhledem k tomu, že po oznámení boj měl být tahový a po naslouchání komunitě už není, tak to značí, že se přeci jen schyluje k dobré věci...

________________
/pozn. pod čarou
/skupin s různými názory je mnohem více, ale tohle byla generalizace

Upravil/a Whirt dne 21.01.2013 15:04