Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Kovařina

Přidal feanor dne 24.11.2011 14:08
#67

dalu78 napsal:
Hanzales napsal:
dalu78 napsal:
Ambushc napsal:
dalu78 napsal:
Zdar,

zasekl jsem se u výroby kožešinové helmy. Poradí někdo, kde a z čeho se dá udělat? Kožená helma není problém, ale kožešinová ano :)

Díky za radyNa kožešinovou helmu musíš mít myslím kůže nezpracované a pak kožené proužky zřejmě a můžeš jí vyrobit v jakékoliv kovárně ale já celou kovařinu udělal v bílém průsmyku za branou u tý ženský :)))


myslím, zřejmě ... hezké slova, ale nezpracované kožešiny z vlka mám, kožené prožky z kůže mám taky - to není problém - problém je ten, že mi kovárna vůbec nenabízí možnost udělat kožešinové věci. Můžu dělat věci usňové, kožené, železne, ocelové, ... a mnoj´ho jiných - ale kožešinové prostě NE. Ty v navídce prostě nejsou. Musím mít nějaký lvl kovařiny nebo kožešinové věci se dělají někde jinde?


Jestli myslíš ten úkol "vyrobit kožešinovou helmu" tak vyrob koženou.... v tom konkrétním případě jde asi jen o chybu v překladu ;o) Taky po mně chtěl kožešinovou a já koukal, že umím udělat zatím jen koženou, tak jsem udělal tu a úkol se posunul dál ;o) ...


To já zkusil taky, ale úkol se dál neposunul :( No, uvidíme, vyzkouším to udělat ještě v jiném městě a vrátit se k němu.


vyrob ušňovou