Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Kovařina

Přidal Barbar dne 14.11.2011 15:10
#25

Já moc nechápu kde je problém....

1) Kovařinu navýšit? Berte suroviny jako ingoty ocele a železa a kovejte hlavně platové zbroje (hrudníky). Já pravidelně vykupuji všechny ingoty od všech kovářů a nic jiného nedělám (krom šperků).

2)Když vykradete třeba hrad v prvním městě získáte hodně silver ingotů. Až najdete rubíny a další kameny udělejte s nich šperky opět leze to perfektně a navíc na tom vyděláte slušné love, nehledě na to že u každé kovárny je pár volných ingotů které lze ukrást :)

3)Obvykle i když nakoupíte jen na plátové hrudníky s ocele nebo železa a pak je následně prodáte můžete být šul nul ( neprodělat) vše záleží na přesvědčování.

4) Chcete úplně zadarmo? Jděte do divočiny a střílejte vše co se dá. Získáte kůže. S kůže udělejte část popruhů část normál a opět s toho dělejte zbroje poleze to samo.

5) Hledáte rudu? Není problém na mapě je spoustu dolů (označení dva skřížené krumpáče) tam je rudy habaděj. Natěžte a tradá k peci, přetavte a kovejte ( za tavení myslím se nic nezvyšuje )

A levelování? Vyberte si kterým směrem chcete jít jestli lehkýma a nebo těžkýma zbrojemi + asi nejdůležitější je možnost vylepšovat magické zbraně a zbroje ( od 60). Tuhle odbornost považuji za klíčovou:)

poznámka chcete-li maličkosti tak každou zbraň nebo zbroj co budete prodávat ještě vylepšete, taky tím potrénujete.