Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Nejoblíbenější město
Dteam
Gandalf napsal:
Asi Bílý Průsmyk, mám tam přátele a Zeman mě už pomalu respektuje


počkej nejsi zeman ty a ten co tě "RESPEKTUJE" je Jarl?
 
Janek
Jednoznačně Bílý Průsmyk, nejkrásnější město se vším, co je potřeba. Hodně jsem si to tam oblíbil. Naopak si nemůžu pomoct, ale vůbec se mi nelíbí Riften, ne snad, že by byl špatně zpracovaný, ale prostě mě ta jeho "temná" atmosféra moc nebere...
 
Caveo
Asi také Bílý Průsmyk...a město který fakt nemusím je Markarth...chladné a pro mě naprosto bezemoční město, vždycky když tam musím, tak jsem fakt otrávenej.. Grin
 
Authan
Tak mě se líbí Větrný Žleb,ale mám radši Ledohrad kvůli univerzitě.
 
koniaash
Bílý průsmyk. Přehlednej, příjemnej na pohled, dvě hospody, dvě kovárny, pěknej barák a navíc pár známejch a kámošů. Co by chtěl člověk víc? Ale Samota je taky hezkej kus architektůry a urbanistiky.
 
koniaash
Bílý průsmyk. Přehlednej, příjemnej na pohled, dvě hospody, dvě kovárny, pěknej barák a navíc pár známejch a kámošů. Co by chtěl člověk víc? Ale Samota je taky hezkej kus architektůry a urbanistiky.
 
Mukuro Aiken
Rozhodně Riften – příjemná atmosféra, šikovný dům se zahradou, vodní kanál, mlha, cech, vadí mi tam snad jen ta nesympatická Černošípková.
Naopak žádné pozitivní pohnutky ve mně nevyvolal Ledohrad.
 
pandang
Sněžný průsmyk... Grin
 
taker666
pandang napsal:
Sněžný průsmyk... Grin

Nemyslis nahodou Bily Prusmik?
 
Lunthatcoss
Jitřenka je malá vesnička..

Vorařov také...

Mám rád klidná místaWink
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Samota.. mám tam domek, císařské, onchody.. nejprve je tedy trochu nepřehledné ale to se později zafixuje.. společně s riftenem má oblíbená města..
 
clown333
najlepsi je Ledohrad ...maly priehladny ...nikde sa nestratite ..netreba tam nic dlho hladat ....Grin hoci tma nesu obcody , je tam univerzita ..to staci Grin najhorsi je Markarth ...tam sa stratim furt ....bol som tam iba dokopy mozno 5 krat ...
 
Mahoney
Mě se teda ledohrad moc nelíbí.. takový prázdný, pustý... Markarth je taky nic moc, ale když je hezké počasí je tam krásně Smile
 
hRDLA
Markarth je nejúžasnější město ve Skyrimu, je vidět, že si na něm autoři dali záležet.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
hRDLA napsal:
Markarth je nejúžasnější město ve Skyrimu, je vidět, že si na něm autoři dali záležet.


Hezky udělané je, ale já drewerský styl staveb nemám moc rád a velké komplexy úplně nenávidím Smile) město je to hezké, ale největší dojem na mě stejně poprvé udělal Riften..
 
BadWolf
Ledohrad.
Pravda je trochu malý a takový, ale je tu univerzita. A jediný chlap kterého bych nikdy nezabil (Najdete ho v jedné chatrči, pokud jste vyhráli za Legii tak myslím bude Jarl. Mnohem lepší než ten předchozí...) A to okolí Smile Kolem najdete jedny z nejzajímavějších míst, krajin, věcí... Smile

EDIT:
Jo, a je tam hodně sněhu Grin Ten je nejlepší Grin

A ještě Jitřenka, to je moje obchodní stanice Smile

Markarth se mi líbí (Dwemerská kultura je úžasná) ale ty lidi... mám rád snad jen Muiri...
Upravil/a BadWolf dne 13.04.2012 17:37
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
hRDLA
Já opravdu nechápu jak se někomu může líbit Ledohrad či Riften... vždyť jedno je jen kupa sněhu a druhé zase mlhavé stoky Grin (toto není provokace, jen můj názor)

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
amatervserii
Mě se nejvíc líbí Riften Bílí průsmik.Průsmik je úplnej rohan z pána prstenů.Znak koně,jarlův dům na vrcholu města,dračí sín podovná medusalemů.celej Rohan vám povídám.
Julianos,Stendarr,Dibela,Mara,Akatosh,Zenitar,Kynaret a Arkay. Ti se můžou jít bodnout já sloužím Molag balovy a periytovy. A chodim s Azurou tak bacha na mě!!!! Grin Talosy,ty a tyto tři daedry máte patřit mezi mezi svaté.Pobijte THALMORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mahoney
Ale ty mlžné stoky - Riften taky mají svého ducha.. a já mám tyhlety temné věci, zakoutí, chudé uličky a tak podobně rád.. kdo k tomu nemá vztah nepochopí Smile
PS: připomíná mi to moje město
 
Parrot
Falkreath...neptejte se proč, prostě Falkreath !
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější hratelná rasa ? Skyrim - obecně 244 16.02.2018 16:17
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Nejoblíbenější plug-in The Elder Scrolls IV : Oblivion 51 26.01.2015 12:37
Vaše nejoblíbenější zbraň? Skyrim - obecně 40 26.10.2014 20:45
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist