Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Patch 1.3 je venku
Freani
Patch 1.3 je venku a opravil velké kulové, snad jen ti draci že už konečně budou létat dopředu Grin No a hlavně že opravili ukládání knížek do knihovny.Shock

Patch notes:
- General stability improvements
- Optimize performance for Core 2 Duo CPUs
- Fixed Radiant Story incorrectly filling certain roles
- Fixed magic resistances not calculating properly
- Fixed issue with placing books on bookshelves inside player purchased homes
- Fixed dragon animation issues with saving and loading
- Fixed Y-look input to scale correctly with framerate

EDIT: tak mohu potvrdit, že draci už létají opět normálně a nezasekávají se
Upravil/a Freani dne 07.12.2011 21:52
 
Milwa
no toto..
no ale knížek já mám plnej barák.. useful Grin
 
sankuri
Me osobne nejvic pobavilo ze jako doporucenou sestavu tam maji ctyrjadro a pritom hra nepodporuje vic nez dva jadra
 
spouny
Steam mi zatím nic nestáhnul. Asi musím zase čekat na patch pro českou verzi předpokládam?
 
Freani
Asi ano, já nedávno z české přecházel na anglickou, protože v anglické verzi jsem mohl vyřešit Šalidorův labyrint (v CZ to prostě nešlo), no kvůli patchům to na EN asi nakonec nechám, než se dívat na špatnou diakritiku atd..a asi i kvůli modům je ta angličtina lepší.
Upravil/a Freani dne 07.12.2011 22:40
 
sankuri
Ceska ma byt az pondeli
 
TOM_cz
Česká verze mě akorát srala, mluvili anglicky a do toho české titulky... to je naprd... raději zůstanu u EN a vše je dřív a lepší... nehledě na chyby v překladech... Wink
 
sepilko
Chcem sa spytat.

Ak pouzivam CZ verziu hry . Ako je to s modmi ? Nie je s tym problem ? nainstalujem vsetko a ak nenainstalujem co nenainstalujmm aky typ modu ?

A dalsia otazka ako je to s patch ak pouzivam CZ verziu hry... Predokladam ze stale vyjde Path na vsetky verzie ? len treba pockat dlhsie ako pri EN verzii ?
 
Honzas4400
TOM_cz: Tak dobře, zkus přeložit 75, 000 normo stran během 8-mi měsíců s tak stovkou lidí. Uvidíme, jestli to tvoje bude dokonalé Wink

sepilko:
Na patch pro CZ verzi čekat nemusíš, je to stejné jako s EN. a podle toho jaké módy, jestli mod ypřidavajicí quest tak ty budou určitě anglicky, textury nikoli.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
sepilko
Takze ak pridam MOD ktory meni prirodu a grafiku lepsia obloha tak nie ?? pisal si texturi nikoly alebo si myslel texty ?Smile zle som porozumel?
 
Honzas4400
Pokud to mění textury, jako lepší oblohu tak to jen zlepší oblohu, nic víc - nic míň. Pokud se nejdná o textury jako rozcestníky ap. tam to text samozřejmě mění.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
sepilko
Jasne rozumiem... Ak sa jedna o textury typu ze menia text tak to ako nepojde zmenit alebo to zmenit a bude tam En text ? lebo to by mi nevadilo urobit
 
Cimmeran
Ne akorát to budeš mít v angličtině, to co se změnilo, já mám tedka se všema modama co používám anglicko českou verzy Grin
Upravil/a Cimmeran dne 08.12.2011 18:31
 
TOM_cz
Honzas4400 napsal:
TOM_cz: Tak dobře, zkus přeložit 75, 000 normo stran během 8-mi měsíců s tak stovkou lidí. Uvidíme, jestli to tvoje bude dokonalé Wink

sepilko:
Na patch pro CZ verzi čekat nemusíš, je to stejné jako s EN. a podle toho jaké módy, jestli mod ypřidavajicí quest tak ty budou určitě anglicky, textury nikoli.

Nemluvím o dokonalosti, ale nad originál v EN prostě není... nejde jen o překlad, ale taky o testování souvisejících textů přímo ve hře, nacož jsem v miniquestu narazil hned ze začátku... určitě není tak špatná CZ.. jen prostě originál je originál...

A kombinace EN zvuku a CZ titulků mi vadí, protože poslouchám EN a čtu CZ text a rozdílnosti v překladu (kterou jsou nutné) mě akorát matou...

Jinak jsem pomáhal překládat TM, takže vím jaký to je boj, proto taky mám raději EN.
 
puf21
Hosi, uz mam patch 1.3 cez steam a draci stale neutocia. S vami je to ako?
 
sankuri
puf21 napsal:
Hosi, uz mam patch 1.3 cez steam a draci stale neutocia. S vami je to ako?

Nemusi to byt patchem, obcas se stava ze nad hlavou lita Alduin (jedno se mi ho povedlo trefit a videt tak jeho jmeno) a ten nezautoci jen parkrat proleti.
 
MortuusDominus
I kdyby to byly obyč draci...Mě to příjde celkem dobře, že všichni hned neutočej. Říkali, že všichno už nebude tak primitivně nastavený, aby to umělo jen útočit. Takhle mi to přijde OK, že si mě prostě drak ani nevšiml ( je to trapný, když člověk už posílá firebally ), nebo prostě na mě nemá náladu a *** na mě... Dobrý - určitě lepší než v předchozí hře, kdy mě naháněl nějakej krab přes půl mapy..
 
Daenrys
Zdravím... Po aktualizaci na 1.3 se mi obraz s pohledu první osoby trhá... Ne nějak extrémně , ale tolik aby to člověka otrávilo... Zkoušel jsem reinstalaci, defragmentaci, aktualizaci ovladačů jestli je ten problém u mne... Ani nečekám řešení, ale zaznamenal jste někdo stejný problém? Či znáte nějaký eng forum, kde se to řeší. Díky za odpověď.
 
Daenrys
Tak protože zdejší borci suck, tak jsem našel topic na Beth. fóru pro případné zájemce -http://forums.bet...ry19723598
Upravil/a Daenrys dne 10.12.2011 16:47
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
Unofficial legendary patch Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 2 26.02.2017 10:48
Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch Skyrim - modifikace 1 24.10.2016 15:11
PATCH Archív zodpovězených dotazů 3 02.03.2014 14:48
patch na esberna Skyrim - modifikace 6 08.08.2013 21:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist