Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jiné RPG hry, které hrajete
Whirt
koniaash napsal:
...ale mnohem lepší jsou sstémy o skillech. Vždy mě napadalo.proč nesmí čaroděj nosit plátovku? Proč nemůže být wariorr šlechtic s vybroušenými způsoby? atd....


Nevím jestli znáš počátky Elder Scrolls, ale takhle vlastně začínaly - Mág nesmí oblékat valnou většinu brnění, Warrior nesmí kouzlit, Thief nenosí štíty ani meče atd... atd...
DrD jsem hrával s klukama jako malej, protože sme nemohli DnD pravidla (v angličtině) rozlouskat a mám na něj jenom dobré vzpomínky. Nic divného mě na jeho systémech nepřipadá, protože tehdá se takhle držela i každá PC hra...
Upravil/a Whirt dne 07.12.2011 15:43
 
Milwa
BioWare .. moje srdeční záležitost
Dragon Age: Origin, DA 2, Mass Effect 1,2 , Fable 1,3 , Zaklínač 1, 2, Oblivion
a kdysi dávno BG, Neverwinter night, Might & Magic, Lands of Lore .. ajaj to už fakt dávno, to tu asi nikdo nepamatuje Frown
 
Mukuro Aiken
Milwa napsal:
BioWare .. moje srdeční záležitost
Dragon Age: Origin, DA 2, Mass Effect 1,2 , Fable 1,3 , Zaklínač 1, 2, Oblivion
a kdysi dávno BG, Neverwinter night, Might & Magic, Lands of Lore .. ajaj to už fakt dávno, to tu asi nikdo nepamatuje Frown


Já bych na tom ještě pavučiny nedělal. NWN 2 jsem kupříkladu dohrál asi před půl rokem, a tak rychle věru nezapomínám, BG 2 mám rozehrané do teď (!), pořád se na mne směje z plochy i s jedničkou, stejně tak datadisk k NWN 1 (dokonce i ten Lol tu mám, ačkoliv to už jede jenom přes DOS Box)...
Jinak bych rád připomněl Icewind Dale 1, 2. V kostce totéž jako BG, jen si můžete vytvořit celou skupinu, ne jen hl. postavu. Všechno to jsou hry přejímající originální pravidla DnD, což je prostě vychytaná kvalita. KOTORy mi přišly zábavné tak na jedno dohrání, totéž Jade Empire. Gothic 1 mě svého času hodně chytl, ale celá série trpí vadou, že se tváří jako svět neomezených možností, ale najednou je s koncem příběhu konec se vším. Mass Effect se mi líbí ve všech aspektech co nepřipomínají střílečku. Zaklínač mi připadá hodně atraktivní, ale zároveň hodně omezený a přímočarý. Celkem zajímavý pokus je Drakensang, jenom ta grafika mi připadá taková nějaká holčičí. Vampire – The Masquerade Bloodlines. Doporučuji zejména těm, co si myslí, že Bethesda dělá zabugované hry. Jinak za poznání určitě stojí. GTA: SA není to přímo RPG, ale lecos z něj přejímá a otevřený svět skrývající nejrůznější překvápka nabízí podobný zážitek. Deus Ex. Vypadá to jako střílečka, ale je to něco mnohem lepšího. I současná reinkarnace se docela povedla. Jen kdyby to nebylo v podstatě totéž. Obdoby Diabla mě vůbec netankují, asi že jsem spíš typ kochací nikoliv kuchací.
Když to uzavřu, myslím, že nic lepšího než TES pro sebe zatím nenajdu.
A co se týče papírového DrD, hrávali jsme to na škole, bavilo mě vymýšlet co nejoriginálnější věci, ale vždycky byla velká práce schromažďovat se v plném počtu. Stačilo, aby jeden nepřišel, a nemohlo se pokračovat, ostatní to potom brzo přestane bavit.
 
koniaash
Vampiry jsem hrál jenom ty starý ( jedničku ) protože v tu dobu jsem dost ulítával na tom gotickém světě od white wolfu. Dneska v éře "perel" jako je Twilight sága bych to do očí nikomu nepřiznal ani za zlaté okřídlené prase. A s těmi dračáky a tak to bejval vždycky problém sehnat stabilní bandu. Teď se jen čas od času bavím tím, že předělávám a modifikuji pravidla Shadowrunu do fantasy použitelna, ale je to běh na neuvěřitelnou trať a vlastně do toho jen tak šťouchám ( mrcasím se v tom už dva roky ), a nemyslím že to vůbec někdy dodělám, neboť základní chybou mého charakteru je absolutní absence píle, cílevědomosti a chuti cokoliv dělat ve střízlivém stavu Grin
 
Krwell
já mám rád RPG obecně, většina co vyjde minimálně vyzkouším. Jenom doplnim nějaký, o kterých jsem zde nečetl : Dungeon Siege 2 a 3, jidnička mě moc nebrala a nedávno mě na asi 30 hodin zabavila Two Wolds, ale byla dost krátká na můj vkus
 
koniaash
Krwell napsal:
já mám rád RPG obecně, většina co vyjde minimálně vyzkouším. Jenom doplnim nějaký, o kterých jsem zde nečetl : Dungeon Siege 2 a 3, jidnička mě moc nebrala a nedávno mě na asi 30 hodin zabavila Two Wolds, ale byla dost krátká na můj vkus

Dungeon siege byly mým největším herním zklamáním snad vůbec. Nejen svět, ale i příběh a vůbec to ovládání. Jinak dobrej nápad byl snad jenom osel ( nebo jiná obluda )
 
Melkor
gothic 1-3 a Risen
 
draco666
ja mam rad vsetky RPG od Bioware(skvely pribeh),Risen,Gothic 1,2, Zaklináč 1,2 , Two Worlds 2,.... je toho vela Smile
 
xxxJOHNYxxx
docela málo gothikářů koukám Smile mezi moje top patří Gothic 2 s datadiskem, Gothic 1, Gothic 3, Skyrim, onlineovka Lineage 2
Fus..Ro..Dah
 
Gandalf
A když už jsme u toho potkaly jste světoběžníka Amrena(stejné jmeno měl i temný elf v Dungeon Siege 2 než ho zabil princ Valdis
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Mollocr0
Já hraju MMORPG Lineage2 (L2) vyborná hra na pvp ja se uni skvele bavim..Grin
 
GaliaHent
Ghotic 1 a 2 a 6 rokov Neverwinter Nights 1 online na Demone a Kandelabrii a Lineage 2 asi 4 roky Smile
 
martin228
Gothic III-IV, Risen , Perfect World, Assasins Creed Brotherhood - Revelations , Two Worlds II, Dragon Age I- II , Prototype , Divinity Ego Draconis - The Dragon Knight Saga
 
ezau
U mně Gothic II, I a trochu i III, teď Skyrim. Zaklínač = výborná literatura, PC hra - jednička šla, hrál jsem celkem dvakrát, dvojka - mě docela zklamala (především chyběla volba neutrality), a docela mě bavila Ice Wind Dale I a II.
Skirim je výborná hra tak do úrovně 25-35, dál už se bavím spíš zkoušením možností systému, dějová linie už tak nezajímá, postava se po 35 úrovni stává tak silnou, že musím uměle oslabovat, a nepřátelé začínají být stereotypní. Ale stejně momentálně tato hra je pro mně nej.
 
Whirt
Trochu se to tu zvrhlo spíše v konverzaci o těch PC-RPG, které tu už tému myslím mají, ale tohle téma by se mělo yabývat spíše těmi "papírovými".

Ale abych se přidal k diskuzi, která se tu vyvinula... Člověk, který mě tu naprosto mluvil z duše - Mukuro Aiken - všechno co jmenoval jsem hrál a všechno co na to napsal je pravda.

xxxJOHNYxxx - Gothic je moje třetí nejoblíbenější RPG série, ale musím (jak už jsem v podstatě psal) souhlasit, že se tváří jako otevřený svět, ale bohužel je to jen ta přetvářka. Navíc ho jistá nejmenovaná firma naprosto zadupala do země... Frown
 
StupidFan
Nadávejte si na Arcanii jak chcete, je to dobrá hra. Nevím co proti ní máte. Nesnáším takový lidi co nejsou s ničím spokojený a na každé hře si hledají ty chyby které můžou zkritizovat. LOL!
 
Whirt
Já neříkám, že Arcanie je špatná hra, jen to není původní Gothic.
Je to vlastně jako s Falloutem - F3 je dobrá hra, ale není to prostě a jednoduše ten původní Fallout.

Ale třeba se to chlapcům povede hodit na správnou kolej. Zatím je to pro mě ale jen další RPG a ne onen Gothic...
 
draco666
je to doslova len dobra hraSmile
 
koniaash
Fallout 3 je hrůza hrůzoucí. New vegas už tak strašné nebylo, ale stejně... Pokud bych vyhlašoval soutěž o největší herní zklamání mého života vyhrál by fallout 3, těsně následován Inkvizitorem.
 
koniaash
Jo a ještě jedna věc- zapalte WoW! kvůli té kokotině jsem si už pomalu týden nevyřídil poštu, nepustil metal, nic. Protože můj milovaný bratříček cituji " jenom zabije tu elitku a pustí mě k počítači" a stále dokola grrr... A eště je to tak hnusná hra, každej tam vypadá jako by utekl z gayparade a navíc je to nudnéééé....
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Screenshoty z her co hrajete Hry 163 17.01.2018 18:18
Za Koho Hrajete? Skyrim - obecně 73 29.11.2017 10:34
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Začít, jak hrajete? + Modifikace Skyrim - obecně 4 21.11.2016 19:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist