Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy
hRDLA
Zkus prohledat forum, hodně se to tu řešilo a prej stačí Esbern Voice fix

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
kebeexii
nevím přesně jestli je to bug ale dost mě to štve, když například bojuji s drakem a on na mě použije ohnivý dech tak já ten oheń nevidím, jen vidím jak se tetelí vzduch a to je všechno, to samá se děle když jsem měl jít na jícen světa až na vršek za tim drakem, tak mi dají křik čistá obloha který ma odstranit mlhu, jenže ja žadnou mlhu nevidím, nezobrazují se mi ani kouzla jen se zase tetelí vzduch, dost to kazí vizuální krásu hry, nevíte co s tim? díky
 
Aster
kebeexii napsal:
nevím přesně jestli je to bug ale dost mě to štve, když například bojuji s drakem a on na mě použije ohnivý dech tak já ten oheń nevidím, jen vidím jak se tetelí vzduch a to je všechno, to samá se děle když jsem měl jít na jícen světa až na vršek za tim drakem, tak mi dají křik čistá obloha který ma odstranit mlhu, jenže ja žadnou mlhu nevidím, nezobrazují se mi ani kouzla jen se zase tetelí vzduch, dost to kazí vizuální krásu hry, nevíte co s tim? díky
Zkus grafický módy a když nepomůžou zkus reinstal a jestli ani to ne bude to grafickou kartou.
 
kebeexii
ok díky
 
Daenrys
Mám problémy s modely vodopádů... Některé mi zmizeli... Myslel jsem si že je to způsobeno Realistic Water Textures and Terrain módem, ale po vypnutí tam v toku řeky pořád scházej vodopády... Neite co s tim ? :.(
 
evika
Freani napsal:
Můžeš sem dát i řešení bugu u questů, kde se nosí nalezené knížky Uragovi (Urag gro-Shub ) do univerzity mágů. Pokud někdo nalezne knížku dříve, než na ni dostane quest, tak ta knížka normálně už nejde vrátit. Měl by fungovat tento příkaz: setstage MGR20 20. Tím se část "nalezení knihy" splní a naskočí část, kdy knihu máte přinést zpět Uragovi.



Ale co dělat s knihou,která zůstala v inventáři?Úkol splněný,ale knihu si nevzal!
 
Atchy7
Ten link na program ktorý má opraviť Esborna nefunguje, prenesie ma na niaky BSA unpacker Sad
 
Pilgrim
Nevíte někdo jak odstranit z vedlejších ůkolů "Pomoz lidem Haafingaru mám tam 5/5" mám koupený dům i z ochráncem. Dík
 
reaper
Zdravim ludia chcem len podotknut, ze dost vela z vas pise, ze mu nejde nejaky quest a pod. Je na to jednoducha finta, ak sa niektore NPC zasekne a nechce vas to pustit dalej, staci sa ku questu vratit po nejakej dobe a bude fungovat normalne. Mne to zatial vzdy pomohlo a nepotreboval som ziadne cheaty, akurat si nie som isty, ci to pomoze aj s Elsbernom ked nechce otvorit dvere, tam to nemam vyskusane. Ak to tam nefunguje, tak prejdite dvere s tcl.
 
Lunthatcoss
granta napsal:
Pomohl by mi nekdo pls.. Mám Quest, že máte sjednat setkání Taliuse a Ulfrika, tak ja nemuzu mluvit s ulfrikem.. tim padem neuzu dodelat QPff!



Vtom případě načti poslední uloženou pozici a zkus zaním znovu přijít. Mělo by to být bez problému.
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Matoo
helpnite mi pls...když mám donést svitek předků k časové trhlině tak zkouknu celou animaci ale nějak už se mi nevypne a můžu hledět do červené obrazovky jak tam stojí ti typci....nevite co s tím?....to samé se mi stalo i jak mám najít mercera freye tak když ho najdu tak řekne že ta kaila nebo jak že už ho nic nepřekvapí a tím to pro mě končí a otvírají se mi hodiny možna roky hledění do obrazovky...pls pomocte mi Smile dík
 
Sigee
Cs,vzal jsem úkol od Vilkase a na ten úkol jsem ho vzal s sebou a tam mi umřel a teď nemůžu dělat žádny další úkoly od družníků píše mi to že už dělám úkol od vilkase.Nevíte pls co s tím?
 
Novas1313
kebeexii napsal:
nevím přesně jestli je to bug ale dost mě to štve, když například bojuji s drakem a on na mě použije ohnivý dech tak já ten oheń nevidím, jen vidím jak se tetelí vzduch a to je všechno, to samá se děle když jsem měl jít na jícen světa až na vršek za tim drakem, tak mi dají křik čistá obloha který ma odstranit mlhu, jenže ja žadnou mlhu nevidím, nezobrazují se mi ani kouzla jen se zase tetelí vzduch, dost to kazí vizuální krásu hry, nevíte co s tim? díky


Kup si lepsi grafickou kartu Wink
Lykantropie neni nemoc, avsak dar !

Ziji pro smrt jiných !

Jsem pesimista tak už to chodí Grin

http://www.skyrim..._deniky:23 <---- Vsedni Deniky !
 
Sigee
a může se ten Vilkas za nějakou dobu vůbec respawnout?
 
Lunthatcoss
Vzdávám to. Tento quest nikdy neudělám. Dělám přesně to jak se to dělat má ale stejně to nejde.. už jsem zoufalý ztohoto questu
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
buth
Sigee napsal:
a může se ten Vilkas za nějakou dobu vůbec respawnout?


oživ si ho a naportuj k sebe
prid 1A695
resurrect
moveto player
 
skype   svatikptr
fousX
Sigee napsal:
a může se ten Vilkas za nějakou dobu vůbec respawnout?


Vilkas se respawnuje za měsíc
 
wex001
Čau lidi. Mam problém s guestem pro družiníky (nejsem si jistej názvem). nějak po Kodlakově smrti je pohřeb na Nebeský kovárně. jak sem zjistil z několika návodů, po krátkym proslovu a zapálení mrtvoly mě má oslovit kovář Eorlund, myslim, že po mě má chtáít kousky tý sekery... Problém je v tom, že tam toho kováře vůbec nemam... prostě zmizel. Koukal sem po něm všude možně, prošel sem celý město, domu sem se mu vloupal nikde neni potvora... skoušel sem na tý kovárně i čekat, jestli se neobjeví... taky nepomohlo.... nevíte někdo co s tim??
 
Lunthatcoss
Zkus nahrát starší save.. mělo by to pak být ok
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Yasu
granta napsal:
Pomohl by mi nekdo pls.. Mám Quest, že máte sjednat setkání Taliuse a Ulfrika, tak ja nemuzu mluvit s ulfrikem.. tim padem neuzu dodelat QPff!


Přesně tenhle problém mám taky, už opravdu nevím jak vyřešit, snažím se o to už přes tři hodiny, zaměstnala jsem všechny okolo sebe a nikdo neví :/ nefunguje mi ani jít k císařskejm :/ nikdo se mnou nechce mluvit Sad
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy po zadani veci pres konzoly Skyrim - dotazy, návody,.. 8 06.08.2016 02:46
Esbern Archív fóra 3 18.06.2014 16:57
2 problémy: Esbern a slova moci Archív zodpovězených dotazů 24 03.05.2014 01:55
Esbern zmizel Archív zodpovězených dotazů 21 28.02.2014 01:45
Kruhy v obilí a jejich tvorba Pokec 528 20.01.2014 01:01
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist