Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy
skoula
kua nainstaloval jsem si patch 1.4

a nekterý ukoly se mě jeví jako LOOKUP FAILED !!!
co s tím, aby to bylo zase o.k. ??? jde to nějak??
 
skoula
jinak už jsem pořešil i ten překlad na češtinu a verzi 1.4 Smile lookup failed zmizelo ´=)
 
Saumpee
u toho bugu se mzulfským okulárem, tam jsem nenašel ten TSV Skyrim patch 0.094 takže co mám stáhnout?
Saumpee - 43 Lv
Všeobecně zaměřený Breton
 
http://www.youtube.com/saumpe
flatoutik
skoula napsal:
jinak už jsem pořešil i ten překlad na češtinu a verzi 1.4 Smile lookup failed zmizelo ´=)
A co kdyby s to sem napsal některým kteří to ještě nevyřešili? Neříkám že mě já mam originálku ale ostatním lidem.
 
skoula
flatoutik napsal:
skoula napsal:
jinak už jsem pořešil i ten překlad na češtinu a verzi 1.4 Smile lookup failed zmizelo ´=)
A co kdyby s to sem napsal některým kteří to ještě nevyřešili? Neříkám že mě já mam originálku ale ostatním lidem.


pardón Smile

určo jsis všiml, že post jsem psal ráno a měl jsem ještě zalepené oko a zapoměl přiložit návod Smile

takže:

Instalace:
1/ Spust instalátor
2/ Zadej cestu kde máš nainstalovanou hru
3/ Vytvoř si zástupce na ploše TESV.exe
4/ Spouštěj hru přez TESV.exe na ploše.

http://czshare.co...21.0.4.exe

nebo

http://www.edisk.....32MB.html

nainstaloval jsem tuhle češtinu a je to už o.k. Smile

snad to někomu pomůže a neporušil jsem nějak pravidla tím, že jsem sem vložil linky... pokud ano omlouvám s, jednal jsem v nejlepší možné víře! Smile
 
sliz666
prosím Vás o radu... mám quest Lákavá pocta kde mám vziať neake dôkazy zo stola a potom sa mám vyhrážať neakemu starcovi, je to v meste Markathar. problém je v tom že ja som bol v tom meste už predtým a stráže ma chceli zatknúť tak som ish vyzabíjal a odišiel... teraz ked tam prídem tak idú stále po mne a aj ten starec ide po mne a nedá sa s ním rozprávať... ako to vyriešiť?
 
Nwah
Máš už asi moc velkou odměnu na tvou hlavu. Zkus přijít k strážím a vyndat/zandat zbraň. Měl by naskočit dialog. Pokud ne tak už jen konzole:
paycrimegold 0 0 0002816C
když to nepomůže tak resetovat AI:
konzole, klik na postavu - vyskočí její ID, napsat resetAI
jinak máš asi smůlu
 
Melkor
Trpazměsdto (markrath nebo jak) je buglé v tomto, takze do vezeni jit nejde...
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
Maxator
Zdravím. Nevíte jak vyřešit bug, když dělam cech zlodějů a vrátil sem ten klíč Noctural. Ona na mě začala mluvit, řekla že se mám napít nebo co a pak se ponořila. V úkolech mi to píše že jí mám vyslechnout, jenže se pořád nic neděje !! Je ponořená do toho jezírka a nic, nejhorší na tom je že se odsaď nemůžu dostat jinak než load, což se mi nechce, takže nemáte pls nějaký řešení ??Sad
 
Melkor
karlia tam nepřišla?
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
Maxator
Ne, proč měla by ?
 
Melkor
POKUD SI NEMUZETE KVULI BUGU KOUPIT HJERIM NAPISTE: setstage a7b33 10 ALE MUSITE MIT V INVU 12000
SEPTIMU
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
Melkor
Maxator napsal:
Ne, proč měla by ?

jo měla by do te svatyne prijit k te studance
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
Nerevar
Lidi pls nevíte jak mám řešit tyhle 2 bugy?:1) Mám slova, mám duše, ale odemknout řevy nemůžu, chce to po mě duše...
2) Bouřný Hávové->Bitva o Samotu->oslovení toho důstojníka jméno teď nevím, neni tam topic o tom že hlásim svůj příchod, tudíž tam žádná bitva neni Sad poraďte pls Sad Ale nemám teď čas tak mi kdyžtak napiště PM díky Wink
 
Melkor
1) zmáčkni "R" na křiku, jenž chceš otebřít
2) najdi katapulty a odpal je ty smradlavej stormcloakuGrin (neber jako urážku)
Upravil/a Melkor dne 18.02.2012 18:20
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
Nerevar
ok ok Grin tak to nejsou bugy ale moje blbost Grin Grin a nejsem smradlavej Stormlcloak, je to něco jako citový pouto... hraju za Dunmera a řikám si když už sem neměl možnost ochránit Morrowind před těma Imperialistickejma hajzlama tak zkusim aspoň Skyrim Smile Grin Grin Grin
 
Nerevar
jo a dík Grin
 
Melkor
IMPÉRIUM JE BUDOUCNOST!
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
Maxator
Maxator napsal:
Zdravím. Nevíte jak vyřešit bug, když dělam cech zlodějů a vrátil sem ten klíč Noctural. Ona na mě začala mluvit, řekla že se mám napít nebo co a pak se ponořila. V úkolech mi to píše že jí mám vyslechnout, jenže se pořád nic neděje !! Je ponořená do toho jezírka a nic, nejhorší na tom je že se odsaď nemůžu dostat jinak než load, což se mi nechce, takže nemáte pls nějaký řešení ??Sad



Melkore, nebo kdokoliv a nevíte teda jak tovyřešit ?? (třena konzolí, nebo něčim takovím) prosím pomoc.Sad

PS:Zkusil jsem teda load (zase tam došel přes půl skyrimu Frown) a stále se nic neděje.wow
 
speedytox
ahoj,

mám takové mále "problemo", vždy mi šel skyrim bez problémů..ale dneska jsem vypl přes dolní lištu no pak jsem ho zapl ale když najedu na jaké koliv slovo v menu tak se skyrim vypne.. nevíte co stim? Smile


EDIT: už jsem na to přišel.. .)) pardon
Upravil/a speedytox dne 19.02.2012 00:55
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy po zadani veci pres konzoly Skyrim - dotazy, návody,.. 8 06.08.2016 02:46
Esbern Archív fóra 3 18.06.2014 16:57
2 problémy: Esbern a slova moci Archív zodpovězených dotazů 24 03.05.2014 01:55
Esbern zmizel Archív zodpovězených dotazů 21 28.02.2014 01:45
Kruhy v obilí a jejich tvorba Pokec 528 20.01.2014 01:01
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist