Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
quest - Boethiino volání
firedemon
měl bych dotaz,plnil jste něko tento ukol už?nevím koho mam přivést k tý svatyni a přesvědčit ho,aby se dotkl sloupu.hodně postav sem zkoušel oslovit,ale nikde nic.
 
sankuri
firedemon napsal:
měl bych dotaz,plnil jste něko tento ukol už?nevím koho mam přivést k tý svatyni a přesvědčit ho,aby se dotkl sloupu.hodně postav sem zkoušel oslovit,ale nikde nic.


Jakehokoli spolecnika, dopucuju nektereho z tech co si najmes za petikilo nekde v hospode
 
firedemon
to jsem zkoušel,ale on se nedotkne toho sloupu,a hlavně zabít ho v tom kruhu taky neni asi moc lehký.nebo se musim dotknout já?udělal sem to,a nic se nestalo.
 
Cimmeran
Musíš ho tam navest. klikneš na něj, dáš "Můžeš pro mě něco udělat" a pak klikneš tou šipkou na sloup.
Upravil/a Cimmeran dne 02.12.2011 21:51
 
Marty
Ty rozkazy mi vůbec nefungujou... Nemůžete mi vysvětlit jak na to?
 
firedemon
díky za radu už mi to funguje.
 
Dowakin
Jestli se nepletu tak je dokonce i možné tam zavést kněze od Dibelly myslím, a to pak dostanete special. artefakt Smile
 
Thrall
Chci se zeptat jak toho spolecnika mam obetovat vubec mi to nejde. dam prikaz aby sel pouzit ten obetni sloup jde tam pak tam visi a kdyz ho zabiju nic se nestane nevite nekdo co s tim?
Miluju elder scrolls hry a ten trailer je fak úžasnej,výbornej a vynikající
 
buth
A zabil si ho s tou špecialnou zbraňou na obetovanie?
 
skype   svatikptr
Thrall
Aha nn nezabil kde ji mam vzit?
Miluju elder scrolls hry a ten trailer je fak úžasnej,výbornej a vynikající
 
ellvrin
zdravim už jsem se tu před časem ptal ale nikdo neveděl tak se poptám znova jestli už toněkdo neví. dá se to nějak udělat aby jsem nemusel někoho obětovat, klidně ať se mě to ukáže jako nesplněnej ukol? Jsem donrá postava a todle fakt doré není.
 
buth
Thrall napsal:
Aha nn nezabil kde ji mam vzit?


Mal by si ju mať v inventári sa mi zdá.Volá Blade of Sacrifice - nôž obetovania
 
skype   svatikptr
buth
ellvrin napsal:
zdravim už jsem se tu před časem ptal ale nikdo neveděl tak se poptám znova jestli už toněkdo neví. dá se to nějak udělat aby jsem nemusel někoho obětovat, klidně ať se mě to ukáže jako nesplněnej ukol? Jsem donrá postava a todle fakt doré není.


ak máš tento q urobený až po zadanie obetovania tak stoj pri stlpe a použi konzolu setstage DA02 10 alebo setstage DA02 15.Objavý sa ti a budeš pokračovať ďalej v ringu pod schodami v bitke
 
skype   svatikptr
Thrall
buth napsal:
Thrall napsal:
Aha nn nezabil kde ji mam vzit?


Mal by si ju mať v inventári sa mi zdá.Volá Blade of Sacrifice - nôž obetovania



Jenze ja ji tam nemam kde ji mam vzit?
Miluju elder scrolls hry a ten trailer je fak úžasnej,výbornej a vynikající
 
Thrall
Pls poradte kde mam vzit tu zbran?
Miluju elder scrolls hry a ten trailer je fak úžasnej,výbornej a vynikající
 
hRDLA
přidej si jí přes konzoli id je 00079b1d

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Thrall
jj dik
Miluju elder scrolls hry a ten trailer je fak úžasnej,výbornej a vynikající
 
MDenisa
Prosím kdo zadává tenhle quest? :/ nikde to nemůžu najít, nevím ke komu mám jít ani kde má nějakej oltář nebo svatyni :/ řekněte prosím :/
 
hRDLA
myslim že jak dosáhneš snad lvl 20 tak se začnou oběvovat Boethininy kněží a ty maj u sebe knihu - stačí si jí přečíst a máš quest

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
MDenisa
eh :/ tak to už jsem po a kde se tak nějak vyskytujou?
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Quest Dragonborn - Prozkoumej svatyni nesplní se Skyrim - dotazy, návody,.. 3 06.07.2018 13:19
quest Brelynin trénink bug? Skyrim - dotazy, návody,.. 3 28.04.2017 14:28
Neviditelné questy v journalu(quest logu) Skyrim - dotazy, návody,.. 5 27.11.2015 00:05
quest : Krev na ledu - nejde začít Skyrim - dotazy, návody,.. 4 18.04.2015 13:08
Zajimavý quest? Skyrim - zajímavosti 74 12.10.2014 18:07
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist