Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Řezník
koniaash
Stejný problém...Můžu si hubu ukecat, ale ten quest mi nikdo nedá. Schválně jsem si na papír napsal s kým jsem už mluvil a šel na to metodicky... a hovno hovno, slavnej soude... No bydlet se dá i jinde...
 
Jantunen
Zdar,já zase vůbec nikde nemůžu najít tu ženskou,co vylepuje o tom řezníkovi ty letáky,proběhal jsem celý město,dům má prázdnej a ani tam nechodí spát...nevěděl by někdo??
 
MortuusDominus
No o letákách jsem snad ani mluvit s nikým nemusela...ale o tom amuletu jsem s nějakou ženskou snad mluvila...potkala jse ji nahodně na ulici a najednou se ji udělala šipka nad hlavou..
 
Srandista
Jantunen napsal:
Zdar,já zase vůbec nikde nemůžu najít tu ženskou,co vylepuje o tom řezníkovi ty letáky,proběhal jsem celý město,dům má prázdnej a ani tam nechodí spát...nevěděl by někdo??


Tu zenskou jsem potkal v ty hospode hned pred branama mesta. Mimochodem, kdo ste nechal zavrit toho maga, tak staci za nim zajit do vezeni a pokecat s nim. Rekne vam ze je nevinej, ze taky toho vraha hleda, ze jde opravdu o nekromacii a ze dnes v noci bude vrah asi radit. A quest tim pokracuje. V noci pred kovarnou se chysta pravy vrach zabit dalsi obet. Ja to mel tak blbe naskriptovany, ze jsem ho videl 5 minut stat s kudlou u zensky a nic nedelat a najednou ji zabil. Tak jsem ho pak taky zabit a quest byl hotov...
Upravil/a Srandista dne 06.12.2011 18:49
 
RyanGame
TU zenskou jsem potkal, ale odmítá se mnou plně mluvit, jen si mele ať si dávám bacha na řezníka. Projel jsem ruzné zahraničný fora a ten problem má plno lidí. Jde o to, že se prostě nesemela ta vražda na hřbitově, kterou by ten quest měl začít... Tím pádem si nemůžeš ani koupit potom dům ve žlebu.. Chodím dokola do města i ve dvě ráno, sleduju i řezníka po městě.. ale nic..ta žena kterou by měl zabít je v klidu. Kdyby na to někdo přišel, poraďte.. Ten quest jako by se mi vyhýbal.
 
Amsegar
Vím jak získat ten quest. Musíte několikrát fast-travelovat do Žlebu (V noci) A bude tam ta Zuzana... jinak nápověda - vrah se vrací na místo činu....
 
tonym95
klepy sem slyšel ... u právce sem byl nikam mě neposílá ... krev stráž ani nic jinýho u hrobu není ... zuzana si vesele uklízí ... fast traveloval sem se tam hodněkrát a nic pořád smetákuje v hospodě ... :/ nešlo by jednoduše odchytit toho řezníka a zabít ho? Grin kde se pohybuje?
 
Amsegar
Ehm... u sebe doma? Ale ne, nejde to Grin Já ten quest vyřešil vlastně ještě před tím než jsem ho začal protože jsem se do vrahova domu vloupal jako zloděj a tam jsem si přečetl jako deník... ale štve mě, že ten deník nejde ukázat jako dúkaz už od začátku.
 
tonym95
může mi někdo říct jak se jmenuje ten dům ve kterém řezník bydlí prosím? Grin
 
Marty
Nevim, ale když deš od hřbitova na sever, kolem síně mrtvých, je to poslední dům v levo myslim že to začíná na H
Kein los vokul
Draal fah kruziik kel
Hon fin fus do zaan
 
tonym95
u toho mám napsáno že se do něj nemůžu vloupat že potřebuju klíč :// vim kterej dům myslíš
 
tonym95
ten Q mi leze silně na nervy fast traveloval sem do žlebu tisíckrát město sem projel milionkrát prokec sem každýho a dověděl sem se maximálně že ve městě vrah zabíjí mladý hezký holky Grin zuzana si smetákuje klíč od řezníkova domu nikdo nemá Grin vyháčkovat nejde protože to chce klíč Grin a zuzanu sám zabít nemůžu Grin stráž už tržiště si jen tak stojí Grin a hroby sou čistý Grin sakra mi řekněte kdy dostanu ten Q Grin protože ještě chvilku a porodim z toho tluštý střevo Grin fakt mě to štve Grin
 
Scenic1
tonym95 napsal:
ten Q mi leze silně na nervy fast traveloval sem do žlebu tisíckrát město sem projel milionkrát prokec sem každýho a dověděl sem se maximálně že ve městě vrah zabíjí mladý hezký holky Grin zuzana si smetákuje klíč od řezníkova domu nikdo nemá Grin vyháčkovat nejde protože to chce klíč Grin a zuzanu sám zabít nemůžu Grin stráž už tržiště si jen tak stojí Grin a hroby sou čistý Grin sakra mi řekněte kdy dostanu ten Q Grin protože ještě chvilku a porodim z toho tluštý střevo Grin fakt mě to štve Grin


klic od reznikova domu ma ta dcera od tovy stitokazove,myslim Nilsine nebo tak neco,ale jinak mamstejny problemPff!
 
nosgoth
Zdarec tiež mám problém kúpiť dom vo Windhelme.Jarlov pomocník ho nechce predat,na cintoríne nie sú žiadné stráže ,ani v noci,na tržnici mi nikto nič nepovie,a ked prídem k domu,dá sa mi do ňeho vojsť aj bez kľúča,ale to je tak všetko.Mám verziu pre PS3,a na nejaké konzolové príkazy môžem zabudnúť.Hrá to niekto z vás na PS3,a dokončil tento quest?
 
ezau
Úkol jsem dokončil, zadání se chová trochu odlišně - někdy najdu první oběť a potom teprve dostanu úkol od strážného, někdy narazím nejprve na strážného na hřbitově a potom dostávám úkoly. Dům s řezníkovou pracovnou jde vyháčkovat, klíč mi nedala ani matka zabité Zuzany, ani její sestra, úkol zněl dostaň se do domu H..., po vyháčkování byl úkol splněn, některé úkoly lze přeskočit nebo neplnit (rozhovor s tou klepnou, co roznáší letáky), Po obnovení úkolu - 2. část, prokecnout zavřeného mága, chvíli běhat po městě a hlídkovat - dokud nenapíše systém - hlídání ukončeno, zabij vraha - potom stačí zaběhnout do domu H...., v laboratoři je vrah a hned zaútočí, zabít - a zjistíte, že je to Calixto Corrium (ten co má to muzeum). vyzvednout odměnu, mága pustí z vězení a úkol se přesune do vyřešených. Dům jsem nekupoval, tak jak vypadá teď, to nevím.
 
Roach1990
kdyz sem nechal zavrit maga tak se mi ukol ukoncil a at zkousim hlidkovat jak dlouho chci tak se nic nedeje.
 
hRDLA
Jenomže toho právě nesmíš nechat zavřít.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
hRDLA napsal:
Jenomže toho právě nesmíš nechat zavřít.

Může...
 
hRDLA
Ale pak ten quest správně nedokončíš, musíš za tím čarodějem nejdřív a ten ti řekne, že máš hlídkovat.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
EldeR
když ho necháš zavřít, tak se při jedné z dalších návštěv dozvíš, že vraždy pokračujou, pak za ním(tím zavřeným čarodějem) skočíš do vězení hodit řeč a už to frčí Wink
Upravil/a EldeR dne 21.08.2012 18:36
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
řezník Archív zodpovězených dotazů 25 27.02.2014 15:47
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist