Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Ta hra je moc lehká :(
Grom
1. postava Ork - těžká zbroj, obouruční sekera, kovářství. Obtížnost 4/5. Hra byla směsně lehká dával jsem vše na max 2 rány kromě těch opravdu tuhých, ale ani ti nebyli problém dávali mi skoro nulovej dmg...

2. High Elf - mage lvl 38, obtížnost 5/5, Conjuration, Alternation, Illusion - 100. Skoro vše jsem dával do many. Mám asi 200 HP a 500+ many. Destro totálně nulovej dmg, s tím vše musím dávat hodinu. Na druhou stranu vyvoláni 2 Dremor Lordu > cokoliv...

Přemýšlel jsem o tom, hrát postavu se zaměřením zloděj/vrah, a dávat všechny body do staminy, ale to by asi bylo až moc hard core...Nejsem žádnej dobrej hráč ale prostě mi příjde, že v té hře nejsou žadny výzvy. Ze začátku za mága to byla jiná. Z plno oblastí jsem musel utýct a vrátit se až s lepším kouzlem ale teď? Vyvolam dremory a můžu jít na kafe, pak jen lootnu mrtvolu a jdu dál. Dokonce i Lich neni vůbec žadný problém. nemáte někdo radu jak si udělat hru těžší, ale aby se to i tak dalo dohrát v mezích a hlavně aby to pořád jěště byla zábava? Sad
 
tonym95
počkej si na pluginy určitě vyjde nějakej co zvýší obtížnost Wink
 
Grom
No jo, ale čekat takovou dobu se mi nechce...Ono na nejtěžší obtížnost je to v pohodě ale jen prvních pár lvlu...Nikdo nemá zkušenost s něčím co by bylo těžky pořád? Zloděj je taky tak silnej na vyšších lvlech?
 
Marty
Zkus si to zatim dohrát za orka na 5/5 osobně hraju na 3/5 páč nejsme hardcore hráč Grin a asi ani ne dobrej když mam občas problém Grin jak už se řeklo určo něco vyjde Wink o Vánocích by měl vyjít mód pro úpravu věcí a s tim se spustí hromada módů Smile
 
castle
Nebo si naleveluj třeba 10 level a pak neleveluj a hraj Skyrim na Hard nebo si počkej na nějakej mód jinak nevim.Frown Frown
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Marty
Tak to je fakt dobrej nápad, ale nevim jak by to fungovalo Grin
 
ZeRen
Grom napsal:
1. postava Ork - těžká zbroj, obouruční sekera, kovářství. Obtížnost 4/5. Hra byla směsně lehká dával jsem vše na max 2 rány kromě těch opravdu tuhých, ale ani ti nebyli problém dávali mi skoro nulovej dmg...

2. High Elf - mage lvl 38, obtížnost 5/5, Conjuration, Alternation, Illusion - 100. Skoro vše jsem dával do many. Mám asi 200 HP a 500+ many. Destro totálně nulovej dmg, s tím vše musím dávat hodinu. Na druhou stranu vyvoláni 2 Dremor Lordu > cokoliv...

Přemýšlel jsem o tom, hrát postavu se zaměřením zloděj/vrah, a dávat všechny body do staminy, ale to by asi bylo až moc hard core...Nejsem žádnej dobrej hráč ale prostě mi příjde, že v té hře nejsou žadny výzvy. Ze začátku za mága to byla jiná. Z plno oblastí jsem musel utýct a vrátit se až s lepším kouzlem ale teď? Vyvolam dremory a můžu jít na kafe, pak jen lootnu mrtvolu a jdu dál. Dokonce i Lich neni vůbec žadný problém. nemáte někdo radu jak si udělat hru těžší, ale aby se to i tak dalo dohrát v mezích a hlavně aby to pořád jěště byla zábava? Sad


lehká říkáš? já mám nastvený 3/5 a ze začátku to bylo dost těžký , cokoliv mi dávalo velmy velký damage zatímco já jen maly, před trolem se prchal raketovou rychlostí a v některých částech se namě vyřítilo i 5 nepřátel velmy siných

nyní mám lvl 52 a legendární dračí brnění (zbroj skoro 500) s resisitencí na magii 60% a jediný co si škrtne alespoň trochu je prastarý drak nebo větší počet nepřátel, ale s tím mi pomůže moje manželka lgendárním deadryckým brněním mečem a lukem, ale to až dlouhých hodinách levelování!

možná je to ve výběru postavy, já sem Agronian...
 
Erix
Vy ste blázni lidi já sem rád, že sem rád s obtížností 2/5 GrinDD
 
Authan
Já to hraju za High Elfa na obtížnost 4/5,ještě před nedávnem jsem to měl na 3/5,ale protože jsem všechny dával na jednu ránu tak jsem si to stížil.Jsem mág a vylepsuju si-ničení,obnovu,očarování,řečnictví a alchemii.
Upravil/a Authan dne 25.11.2011 22:41
 
Krejza
Nord 2hand hammer, light armor, něco ve sneak a skoro plný enchanting a smithing. Dmg u kladiva přes 220 + 30 fire dmg (zatím), 80 procent protivníků na jednu ránu, giants, bears a trolls na dvě, jenom bosové mají možnost mi to ztížit, když se jedná o kouzlící postavy. V průběhu hry jsem přepnul obtížnost ze 3/5 na 5/5 a pořád je to ukrutně lehký.
 
Trhanec
Jediné to hrajte tak, že si nebudete dělat ty vaše op enchanty apod. dokud nevyjde nejakej mód na zvýšení obtížnosti.
 
anakon4
Grom:si ses posral vid? Ja jsem lvl 20 (ted to moc nehraju)
ja kolikrat neporazim 1vs1 na medium a někdy i na easy!
Teda porazím ale takticky ne bum,bum dead.
Jenže máš asi pravdu.Každej nebojuje se světluškama jako tyGrin
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Grom
anakon4 napsal:
Grom:si ses posral vid? Ja jsem lvl 20 (ted to moc nehraju)
ja kolikrat neporazim 1vs1 na medium a někdy i na easy!
Teda porazím ale takticky ne bum,bum dead.
Jenže máš asi pravdu.Každej nebojuje se světluškama jako tyGrin


To, že ty seš levej znamená, že ja bojuju se světluškama. Ó ano.

Jinak za orka jsem samozřejmě používal kovářství...byla to moje první postava, nemohl jsem vědět, že je to tak nevybalancovany. Nic méně u mága jsem žadnej craft nepoužíval. Moje výbava byla Arch-Mage Robe, maska - 100% regen many (nevím jak se jmenuje) a boty s 40% resist vs shock, které leží v arcimágově pokoji...
 
Fortrond
Mne osobne príde hra celkom dobre vyvážená. Som na lvli 47 a hrám na obtiažnosti 4/5. Zo začiatku kým som bol fakt low bola väčšina dungov riadna výzva. Takisto draci. Potom pri nejakej 30tke to už bolo v poho všetko padalo bez problémov. Pri cca 35 leveli sa najviac ukáže level scaling a zase bola hra o čosi tažšia, lebo sa začali spawnovať silnejší nepriatelia. Teraz som si vymakal enchanting a kováčstvo a a hra pre mňa v podstate stratila všetku výzvu. Moja deadrická sekera má dmg 195(4x25% jednoručné)+ 18dmg ľadom. Zbroj má 550armor a na cheste mám 30% HP regen a nič mi nerobí problém. Maximálne pri takom acient drakovy si dám elixír na odolnosť voči ohňu a padne na maximálne 10 zásahov.
Ak vám mám trochu poradiť ako si hru stažiť neskillujte enchnating,alchemy a smithing podla mňa sú hrozne OP.
 
ZeRen
to Fortrond,Krejza:

jdete nekam z větama "už to není výzva" a "moc lehký" když využíváte tenhle bug či co to je, to je úplně jak cheatování a vůbec nechápu jak vás to takhle může bavit

pokud chcete výzvu tak to nepoužívejte!!

já mám dost vysoký levl abych to moh využívat, jenže nebudu úplněto kazí požitek ze hry
cheaty sem používal asi před 6 roky a byla to děsná nuda

takže moje doporučení pro ty co to ještě neudělaly doporučuji nehrát stím, velmi rychle vás hra přestane bavit, alespoň u mě by to tak bylo
 
MortuusDominus
Grin moc lehká - dobrý... já mám 3/5 a párkrát jsem to musela snížit... Beru ještě, že to někomu na 5/5 vyhovuje, ale říct, že je hra moc lehká Grin to už mi přijde skorem naschvál...
 
Grom
Nevím co přesně v tomhle kontextu znamená skorem naschvál ale mage lvl 38+ s Conjuration 100 -> vyvolá dva Dremor Lordy a ti porazí vše. Pokud jeden z nich umře, tak vyvolám dalšího. Do toho si v pohodě castím Chain Lightning nebo si dělám čaj a nechávám Dremory dohrát hru za mě...Zzzz
 
Marty
tak to zkus bez těch tvejch démonů ať je to co jeto Wink A zkus to za zlodějíčka, trochu takticky je to větší sranda než běžet bum dead a takhle furt...
 
Fortrond
A ty si myslíš, že ja som si takto pokazil hru naschvál. Robil som to čo mi hra dovoloval. Mal som zbytočný item z jednoručným skillom tak som ho odčaroval a hodil si ho na iné predmety. Nechápem čo si tým chcel povedať, že to je moja chyba, že to tvorcovia dovolili?? keby mali aspoň trochu rozumu tak by to spravili tak, že sa enchanty nestakujú. A v dalšom rade v mojej hre som vobec nevyužíval superenchanting s pomocou alchýmie. Proste hovorte si čo chcete ale toto je skor chyba tvorcov ako moja. Alebo mi chceš povedať, že si mám dať na seba slabšie veci?? WTF aký má zmysel potom hrať?
Ďalšia vec tu píšete nepoužívať conjuration Grin To akože hráč sa má obmedzovať aby hra pre neho bola výzva?? To skor mali niečo vymyslieť tvorcovia ako sa my máme obmedzovať. Akože ja netvrdím, že skyrim je zlá hra. Bože chráň, IMHO najlepšia RPG posledných rokov, ale proste toto trošku nevychytali a tak trochen sa spolieham, že to v patchi upravia.
 
Marty
To se asi spoléháš zbytečně Wink Nechtěl sem ti říct, že je to tvoje chyba, ale když je to tak lehký, tak si fakt zkus vzít slabší věci ať je to výzva ne? Já si to na 3/5 užívam Smile tak akorát Smile Asi seš fakt dobrej, když je to pro tebe na 5/5 lehký...
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist