Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
O filmech
Honzas4400
Nejhorší sou pREZIDENTI Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Sou fakt špatný.PrezidentiGrin
 
dragonlord
Za králů a Císařů to bylo lepší xDi horší.Sad
 
skyrim.4fan.cz
Mamutos
Opravdu dobrý film je Útěk z věznice Shawshank, nato se snad musí podívat úplně každý Smile, pak je další moc dobrý film Bílé peklo a Zelená Míle Wink.
 
Honzas4400
Pokud máte rádi komedie a nevadí vám u toho "trocha" akce a sprostých slov, tak doporučuju film Tropická Bouře, protože takhle moc, sem se v životě nenasmál, kdo by chtěl, tady je jedna z nejlepších scén filmu:



EDIT: A takto je celý film xD
Upravil/a Honzas4400 dne 17.07.2011 20:26
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Fakt dobrý Honzas.4400.WinkFakt.Wink
 
SkyrimAdmin
Mamutos napsal:
Opravdu dobrý film je Útěk z věznice Shawshank, nato se snad musí podívat úplně každý Smile, pak je další moc dobrý film Bílé peklo a Zelená Míle Wink.


Tak to je klasika, to by snad měl každý povinně zkouknout.. Smile
 
http://skyrim.4fan.cz/
castle
To sem neviděl ale slišel jsem o tom a velice dobře to hodnotily.Wink
 
Whirt
Mamutos napsal:
Opravdu dobrý film je Útěk z věznice Shawshank, nato se snad musí podívat úplně každý Smile, pak je další moc dobrý film Bílé peklo a Zelená Míle Wink.


Oj, jmenuješ moje oblíbence Wink... Ještě by ale stálo za zmínku třeba Pulp Fiction, ale o tom sem teď nechtěl mluvit.
Už na nový rok jsem viděl jeden z nejlepších filmů, co se mi vryli do hlavy jmenuje se "Sound of noise" neboli "Zvuk hluku". Shlídnout bych ho doporučoval v originále s titulkama. Děj moc popisovat nebudu jen sem dám malou ochutnávku:

 
Whirt
Tak tu mám další film, který mě za poslední dobu zaujal a je to opravdu pecka... Sice příběh bych hodnotil jako z Mortal Kombat (možná pochopíte proč), ale je to nabité nápadama, dobrou hudbou a hlavně herci, jimž ta role evidentně sedla Wink

SCOTT PILGRIM vs. THE WORLD
(Scott Pilgrim proti zbytku světa)

 
Scarcz
Jó Scott Pilgrim je špičkovej. Nějaké scény jsou nezapomenutelný, hudba je skvělá a různé záležitosti z videoher tomu ansazují korunu.
A písnička "I´m sad, so very, very sad." mě naprosto rozsekala.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Whirt
Ten film je tak nabitej detailama, že i na potřetí je na co se dívat.
Vůbec ten režisér je naprostej machr, mám od něj oblíbenej i seriál "Spaced". Je tam opravdu znát ten jeho styl a smysl pro humor... Rozhodně doporučuju, jestli jsi to neviděl...
 
castle
Co já doporučím, AVATAR:WinkYouTube Video

Upravil/a castle dne 09.11.2011 19:01
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Whirt
Je to epické, je to krásné, je to poetické a hlavně je to od Petera Jacksona a Tolikena! Včera byl konečně vydán první trailer na Hobita a já se na svoje oblíbené části oblíbené knihy nemůžu dočkat. Je to samozřejmě snad povinnost každého, kdo má rád Elder Scrolls. Takže, tady je ten trailer:

 
epic18
Mne povedzte jak sa volá tento film,alebo to je fakt iba a len trailer na hru? chcel by som si pozriet ten film Grin
Upravil/a epic18 dne 21.12.2011 13:22
 
Whirt
To je Live Action Trailer na hru, takže žádný takový film neexistuje. (To bychom ho tu měli Wink)
 
epic18
Tolká škoda Pff!
 
koniaash
To já kromě dobrých a vážně myšlených filmů jako Kmotr, Sedmá pečeť a tak ujíždím hlavně na šílených bizardnostech typu Turkisch starwars, Ježíš vs. lesbické naciupírky ( to fakt je! ) a v poslední době mě totálně odrovnal Útok vraždících rajčat, to vám byla ale sra*ka, panstvo! Jinak mě celkem baví cokoliv kromě romantických komedií a filmů podle Hrůzamundy Píčerové a německých kriminálek.
 
Dteam
Nemohu sem nenapsat o novém filmu Válka bohů / Immortals (2011) toto je zatím ten nejhorší film plný naprostých blábolů a totálně sjetých herců a to jsem se na něj tak těšil podle těch krásnejch trailerů tady je jeden "příjemnou zábavu"
 
Mukuro Aiken
Připadám si tu lehce nepatřičně, jelikož mě zvedají ze židle docela jiné typy filmů, než tu povětšinou jmenované, ale přesto si dovolím upozornit na jméno Ingmara Bergmana. Některé jeho filmy, jako třeba Pramen panny nebo Sedmá pečeť, oba s Maxem von Sydow v hl. roli, jsou tak seversky středověké, že by je pravý fanoušek Skyrimu rozhodně neměl minout.
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist