Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Masky (Spoiler!)
TOM_cz
http://3x.cz/dm-GL2N.jpg
 
Algirion
kde to jako je?
 
123milan
Jihovýchodně od Morthalu je veliká zřícenina uprostřed je kruhovej dům v něm je tedle oltář rozpadlej a přednim leží kostra z dopisem a vruce drží dřevěnou masku, když si tu masku, v tom domě, nasadíš přenese tě do jiného času kde je ten oltář celej a mužeš na nej ty masky položit.
 
sankuri
123milan napsal:
Jihovýchodně od Morthalu je veliká zřícenina uprostřed je kruhovej dům v něm je tedle oltář rozpadlej a přednim leží kostra z dopisem a vruce drží dřevěnou masku, když si tu masku, v tom domě, nasadíš přenese tě do jiného času kde je ten oltář celej a mužeš na nej ty masky položit.


kdyz se tam polozi vsechny masky stane se neco?
 
LokiTT
Hned to du skusit (teda až přídu z práceSad )Šaman
 
123milan
To nevim já mam jen 2 co tam jdou ale doufam že se něco stane
 
Gothrin
pochybuju že by to bylo dotažený na 1/2 cesty a nic se nestalo Smile
 
LokiTT
Já bych to typoval že vypadne jiná maska z mnohem většíma schopnostma ???? no musíme počkat na toho komu se to povede první já mám jenom 4 masky tak eště 4 to musím vydržet než mi neznámí přítel pošle další dopisSad
 
Gothrin
toho neznámýho bych chtěl odhalit, to by byla věc Smile kdo má asi takový znalosti ?
 
Derdevill
když tam dáte všech 8 masek tak vypadne ''nejlepší'' a ta nic nepřidává akorád když máte low HP tak začne vysávat z ostatních ale málo a vyvolá ohnivý cosi, ale nevím jestli ho to vyvolá když máte low nebo ne.
Upravil/a Derdevill dne 23.11.2011 12:35
 
Sayonne
já ty masky prodal Grin
 
www.jakubhoufek.cz
LokiTT
Ach jo a ta co vypadne vypada líp nž ty ostatní ?? jestli je ma cenu tam dávat.A ten neznámí mně taky zajíma ale on se najde Šaman a eště toho parchanta co na mně posílá ty budiž k ničemu aby mně sejmulyPff!
 
Erix
http://elderscrol...riest_Mask
 
Derdevill
tady je ta ''nejlepší'' maska http://elderscrol...i/Konahrik
 
Authan
Já mám jen jednu a vím kde je druhá,ale toho co jí má nemůžu žabít. Sad
 
Authan
Sakra já chci tu nejlepší masku,teď jsem se na ní díval a dává skvělí bonusy.
 
Erix
To já si radši nechám Nahkriin
 
Ambushc
já mám 6 masek hledám poslední 2
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Derdevill
Erix napsal:
To já si radši nechám Nahkriin

když tu masku dáš na ten podstavec bo co to je tak si ju můžeš kdykoliv vzít z5, prvně sem si taky myslel že o všechny příjdu ale nepřišel Grin
 
Ambushc
Lidi mam jich všech 8 už sem i vyzkoušel to dát do těch nástavců a vyjela mi luxusní maska Smile
Kdyby ste chtěli vědět lokace těch masek rád řeknu Smile
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Rada s Questem - Spoiler Archív zodpovězených dotazů 4 04.03.2014 10:30
Potřebuji pomoc s pár questy (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 9 04.03.2014 09:52
Bug-Diplomatická imunita (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 14 04.03.2014 01:32
Masky dračích kněží Archív zodpovězených dotazů 35 28.02.2014 01:53
oprava Bílé fioly (spoiler) Archív zodpovězených dotazů 18 27.02.2014 16:17
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist