Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zajimavý quest?
RyanGame
Pochlubte se někdo s nějakym fakt zajimavým questem, jako byl například malíř v Oblivionu, kdy jste se ho vydali hledat do obrazu. Našel někdo nějakou takovou perlu? popř. kdeSmile
 
Erix
Např. quest "Noc na kterou nikdy nezapomenu". Byl jsem v Markathu v krčmě kde mě oslovil jakýsi chlápek, který si chtěl zasoutěžit v pití. Samozřejmě sem nemohl odmítnout, pil sem dál a dál a najednou bum, probudil sem se v chrámu a musel sem zjistit co se vlastně stalo, když jsem byl namol Grin
Upravil/a Erix dne 22.11.2011 22:27
 
sankuri
Erix napsal:
Např. quest "Noc na kterou nikdy nezapomenu". Byl jsem v Markathu v krčmě kde mě oslovil jakýsi chlápek, který si chtěl zasoutěžit v pití. Samozřejmě sem nemohl odmítnout, pil sem dál a dál a najednou tma a probudil sem se v chrámu a musel sem zjistit co se vlastně stalo, dkyž jsem byl namol Grin


Jo ten byl hodne dobry:-) Pak je taky dobry quest kde v Riftenu roznasis letaky lasky, ty dialogy musel vazne psat nejaky zakomplexovany jehovista nebo podomni prodavac:-)
 
Erix
Tak ten musim vyzkoušet
 
RyanGame
Děkuju za info Smile Oba jdu vyzkoušet Smile
 
Raek
Ta chlastačka mě taky překvapila, akorát že já ho potkal v Bílém průsmyku a probudil se v tom chrámě v Samotě tuším...no prostě štreka jak blázen, to bych se chtěl vidět na mol Smile

Jinak zajímavej quest je mezi Jitřenkou a Ledohradem na pobřeží v majáku. Vyšetřuje se tam vražda rodiny a přečetl jsem si i jejich deníky. Dýchlo to na mě takovou strašidelnou atmosféru Smile
 
RyanGame
Tak já jsem ho nakonec potkal v Samotě a šlo se chlastat Grin
 
tonym95
taktéž sem se ožral Grin mě ale nejvíc dostalo to že ukradl tu ovci zatáh jí k obrovi a pak že se zasnoubil s někym a ani nevěděl kdo to je Grin
 
RyanGame
Tak jsem se projel po pobřeží od Ledohradu k Jitřence a zmiňovaný maják jsem asi nenašel, jen takovy malinký hned nad Jitřenkou.. Byla velká vánice tož pravda.. Ale ten detektivní quest si chci vyzkoušet, snad to brzy najdu. Smile
 
PatrezzSVK
s tou chlastackou to bol skvely quest Grin ja som toho ozrana stretol v Ivarstead a prebral som sa v chráme v Markath Grin veľmi zaujímavý a čarovný quest celkovo... dobre som si pocestoval cez pol Skyrimu Grin
 
LokiTT
Jo ta chlastačka byla nej ale nejvíc mně v tom dostalo že sem se zasnoubyl s vranicí malem sem bouch ale nakonec sem ubouchal jíGrin a vzal si Ysoldu*.*
 
Mukuro Aiken
Mě se hodně líbily úkoly v Oblivionu (hl. pro Bratrsvo), třeba ten, jak vás zavřou do baráku s dalšíma lidma, co můžete různě štengrovat a navádět, aby se navzájem podezírali, kdo že je ten vrah, k vůli němuž jich neustále ubývá... Ve Skyrimu to šlo, zdá se mi, s originalitou trochu z kopce. Pořád mě posílají do nějakých jeskyní někoho zabít nebo něco sebrat... Ale možná mi to tak jenom připadá, protože je toho prostě moc. Jinak nápady se najdou, třeba vlézt si k Matce noci do rakve bylo docela... docela... nekro.
 
RyanGame
Tak jsem konečně našel ten maják, včera ve tři ráno.. fakt stašidelná atmosféra ještě ty zvuky od těch brouků, no hnus. Takže díky za typ. Matka byla taky super v rakvi... Ale jak říkáš z Oblivionu jsem byl šťastnější.. Tady je zatím nejlepší quest ta chlastačka (svatba s Vranicí atd.) cestování sny ve veži nad Jitřenkou mělo taky potenciál, ale trochu nevyužitý. Stále očekávám nějakou pořádnou pecku! Ale bezvýsledně.. pořd jen cestování po jeskyních, mohylách atd...
 
tonym95
RyanGame napsal:
Tak jsem konečně našel ten maják, včera ve tři ráno.. fakt stašidelná atmosféra ještě ty zvuky od těch brouků, no hnus. Takže díky za typ. Matka byla taky super v rakvi... Ale jak říkáš z Oblivionu jsem byl šťastnější.. Tady je zatím nejlepší quest ta chlastačka (svatba s Vranicí atd.) cestování sny ve veži nad Jitřenkou mělo taky potenciál, ale trochu nevyužitý. Stále očekávám nějakou pořádnou pecku! Ale bezvýsledně.. pořd jen cestování po jeskyních, mohylách atd...


tento Quest mám buglej vlezu do věže za tim tejpkem Grin ale ten tejpek tam vůbec neni a šipka mě navádí mimo textury přez tlc sem se tam dostal k němu ale nic sem nemohl dělat je tam zaseklej uplně v jiný "kopii tý věže" Grin
 
Kenik
Zdravím, já jsem narazil na quest je to v Samotě (Solitude) Jeden žebrák bez očí vás požádá ať jdete do modrého paláce a tam do nějakého pengaliusova křídla, je tam bordel a prázdnota, ale jdete tam jednou chodbou a najednou se objevíte někde venku, na louce a je tam jen stůl a u něj dva chlápci, po čase zjistíte že ste v mysli jistého císaře Pengaliuse(tuším že se tak jmenoval) a plníte tam úkoly aby ste se dostali ven, taky zajímavý quest si myslím Smile
Upravil/a Kenik dne 24.11.2011 23:08
 
Authan
Chtěl bych se zeptat v jakým q si vemete tu vránici?? Já plnil tu chlastačku,ale probudil jsem se v chrámu-sel do vesnice-sel do bilyho prusmyku a potom už jsem šel na nějakou hostinu a tam jsem potkal toho chlapka s holí.
 
RyanGame
Kenik dík, jedu do Samoty... BTW ja dneska v Jádrové pile (tak nějak se to jmenuje) hrál na schovku s malým klukem Grin
 
Wolfox
Mě se líbila Legenda o červeném Orlu (quest začíná přečtením stenjojmenné knížky), ale asi zejména díky mé averzi na Zapřísáhlé primitivy, jejichž krev teče proudem při těchto questech Grin
 
Hanzito
Ja mam quest, ktery se jmenuje Azurina hvezda (obevila se i v Oblivionu) Musite do ni vstoupit a zabit dusi jinyho typka a pak ji ziskate. Ale musite ji donest borcovi do hospody ne bohyni Azure. Dalsi quest byl, ze jsem se dostal pres nejakej portal do sveta jedne Deadery, ktera mi dala hul ktera privolava Deaderu na 60 sekund. Je dost silna a ma dobry hlasky :-) Bohuzel uz nevim kde to bylo. Ten s tou mysli je v Samote ziskate hul, ktera pracuje na principu nahodnych kouzel :-) (treba nekoho promenite v zajice, nebo nekoho udelate neviditelnym, nekoho zrani ohnem nekoho ledem a pod, celkem sranda ) . Piti uz mam taky za sebou. Letaky taky. Ke Slavikum jsem se pridal. Stal jsem se vudcem Cechu zlodeju. Mam 16 revu. 245 lokaci objevenych a vymlacenych level 52. Steamovejch ukolu mi zbyva 12. 5 mistrovstvi na 100. 389 tisic zlatych. Mega ukolu za mnou a konce nemuzu porad dohlednout ;-) Akorat co me sere tak me to dost casto skace do systemu . Videl jsem levitujiciho mamuta a borca kterej delal stojku (bugy) :-) Ze zacatku jsem obra ani neposimral a byl jsem tuhej a dokonce jsem i lital pekne vysoko a ted trikrat seknu a je tuhej nebo dvakrat streli sipem z ukrytu a smota se jak kus hadru :-D ...hraju to 105 hodin cistyho casu. Pokud by chtel nekdo Save, tak poskytnu ;-)
Upravil/a Hanzito dne 25.11.2011 04:55
 
TOM_cz
U Azuřiny hvězdy je jedno komu jí přineseš, jen u jednoho vznikne Azuřina hvězda a u druhého černá hvězda. Rozdíl je v tom jestli může v sobě polapit duši "monster" a zvířat nebo duše lidské.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Quest Dragonborn - Prozkoumej svatyni nesplní se Skyrim - dotazy, návody,.. 3 06.07.2018 13:19
quest Brelynin trénink bug? Skyrim - dotazy, návody,.. 3 28.04.2017 14:28
Neviditelné questy v journalu(quest logu) Skyrim - dotazy, návody,.. 5 27.11.2015 00:05
quest : Krev na ledu - nejde začít Skyrim - dotazy, návody,.. 4 18.04.2015 13:08
Nový Quest. Skyrim - dotazy, návody,.. 3 19.05.2014 23:12
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist