Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Často kladené dotazy
cztroll
vždy když si nasadím nějakou helmu která skryje cely oblicej zacne se mi hra lagovat nevite cim to je??
http://cdn.makeagif.com/media/9-07-2015/Rjuvtl.gif http://csgo-stats.com/76561198060444149/graphic.png http://steamsignature.com/card/0/76561198060444149.png Live slow die whenever
 
nagasadowcz
Tenhle problém už se tu jednou objevil, pokud si správně pamatuju. Zkus pohledat ve vyřešených problémech nebo přes políčko "vyhledávání" dole na rozcestí fóra.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Belko
Chcem sa spytat preco ked uz som lvl 23 esce sa mi neotvoril Dawnguard ?..kde je chyba furt cakam ked mi niekto povie zatial nic..mam prejst vsetku dejovu hlavnu liniu ?...
 
nagasadowcz
Nemusíš, měli by ti o tom povědět strážní nebo dokonce samotní členové DG. Pokud se zdá, že ve hře DG nepůsobí, zkontroluj si, jestli ho máš správně nainstalovaný (zaškrtnuto "Dawnguard.esm" v Data Files).
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Belko
je to zaujimave lebo z kona sa mi da bojovat takze by to malo byt v poho ne ?...
 
clown333
boj z kona je z patchu nie z DG ...myslim ze od 1.6 ...alebo 1.5 ..z neviem .
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
METTALIC
Zkus se kouknout do herní data jestli máš zakřížkovaný dawnguard esm a dawnguard esp
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Belko
pozrel som a neni to zakrizkovane len biele a takze co teras ?..da sa to nejako opravit
 
METTALIC
Jednoduse zašktni a hraj když to není zkřížkované tak to znamená že modifikace není aktvivní
Upravil/a METTALIC dne 30.03.2013 19:30
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Belko
Neviete kde najdem Cisti Adular ?....
 
METTALIC
Belko napsal:
Neviete kde najdem Cisti Adular ?....


Čistý adulár co vim má většina kovářů ale né ve Vorařově spíš se zkus kouknout v samotě a určitě je maj i v orkských pevnostech
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Belko
chcem sa spytat preco ked zapnem Skyrim Launcher tak mi nejde kliknut na Data Files ?...kde je chyba....na ostatne sa da a na hento nie...
 
JC666
ahoj jak se dá koupit pes pro děti ? mám všechny datadisky a ikdyž nerad tak to mám originál... ps dá se nějak použít ten hasky s dawnguardu aby mi ležel doma ? díky za rady
Upravil/a JC666 dne 14.08.2013 13:34
 
vonPisko
Ahojte som tu nový tak sa ospravedlňuje ak som sa netrafil na správne temu.

mám problem Q - A Daedra´s Best Friend to je ten so psom Barbas čakal som naňho na tej značke asi tri dni a on neprišiel ako dalej? nniejaké zatulané psa som streto úplne inde tak neviem či je to niejaká chyba alebo čo... dakujem za rady
 
Starec
@vonPisko, vyzerá to na bug. Aké patch používaš, máš orginál? Veľa na tom záleží. Skús sa vrátiť v save o niečo naspäť, napríklad tam ako dostaneš tú žiadosť od kováča, zvykne to pomôcť.
Upravil/a Starec dne 24.10.2013 13:23
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
vonPisko
STAREC mam originalku kupil som ju asi pred tyždňo je to niejaka špecial edicia aj so všetkymi datadiskami a steam mam nastaveny na automaticke aktualizácie ... skušal som to asi zo štyroch savevov z roznych miest a nič už fakt neviem čo mam stym robiť ina mam ineho psa "mike" či tak niejak nieje to v tom?
 
Rebella
Taky bych potřebovala poradit..Mám Skyrim a k tomu rozšíření Dragonborn, Heartfires a Dawnguard..Módy ve hře nemám ale když načtu postavu a někam se teleportuji, tak mi to po chvilce spadne.Zkoušela jsem si upravit i zvukové nastavení a v options mám vše tak, že mi hra normálně běží plynule přitom to počítači nedává až tolik zabrat.Dříve se mi tohle nestávalo, když jsem rozšíření neměla a také jsem zkoušela v Data Files vypnout rozšíření a začala kvůli tomu i novou hru a přišla jsem o postavu, kde jsem měla nahráno 193 hodin ale bez výsledku..Někdo nějaký nápad?
 
METTALIC
Rebella napsal:
Taky bych potřebovala poradit..Mám Skyrim a k tomu rozšíření Dragonborn, Heartfires a Dawnguard..Módy ve hře nemám ale když načtu postavu a někam se teleportuji, tak mi to po chvilce spadne.Zkoušela jsem si upravit i zvukové nastavení a v options mám vše tak, že mi hra normálně běží plynule přitom to počítači nedává až tolik zabrat.Dříve se mi tohle nestávalo, když jsem rozšíření neměla a také jsem zkoušela v Data Files vypnout rozšíření a začala kvůli tomu i novou hru a přišla jsem o postavu, kde jsem měla nahráno 193 hodin ale bez výsledku..Někdo nějaký nápad?


Úplný reinstall jsi zkoušela. Můžeš taky zkusit Verify Integrity of Game Cache (párkrát to pomohlo) klikneš si pravým tlačítkem na Skyrim na Steamu dáš properties vybereš 3tí záložku Local Files a tam úplně dole je Verify Integrity of Game Cache. Zkus nejdříve toto kdyby to nefungovalo můžeš zkusit nainstalovat neoficiální patche na tyto tři přídavky dají se najít na Nexusu a instalují se stejně jako mody.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Melneor
Chtěl bych se zeptat.Dělám Quest na nalezení Zubaté koruny a po otevření dveří z drápem se dostanem do další velké místnosti a tam se po mě chce abych otevřel mříže nějakou pákou ale tu já za boha nemůžu najítFrownNaví někdo please kde má být?
 
Leneren
Zkus se kouknout na walktrough a nebo návod, ale já sám ti nohužel neporadím už si zhola nic nepamatuji Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Všeobecné dotazy Skyrim - dotazy, návody,.. 20 03.06.2017 23:33
Ostrovy zatracených: Inventáře, Statistiky a Dotazy Zdejší kobky 2 27.05.2016 22:34
Výroční vědomostní soutěž 2014 - info, dotazy Skyrim.4fan.cz 12 22.08.2014 18:26
Cech zlodějů + další dotazy Archív zodpovězených dotazů 34 02.03.2014 13:28
Pravidla pro - Skyrim dotazy, návody... Skyrim - dotazy, návody,.. 3 01.03.2014 13:13
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist